Jump to content

Tekkonkinkreet i Mind game

thinker
 Share

Recommended Posts

Poslednja 2 dugometrazna filma koji su me fascinirali posle duzeg vremena : ))

TEKKONKINKREET

Cudna prica o bratstvu i teritorijalnom integritetu ahhahahahaha....

film je vizuelno prelep... bolesni detalji...

tekk2.jpg

oficijelni sajt

-------

Mind Game

Japanska avangarda : )))

totalno iskrivljeno... a bit disturbing but beautiful : ))

mindgame_poster.jpg

oficijelni sajt

-------

oba su delo Studia 4°C , delom odgovornog i za Animatrix ("Second Renaissance Part 1, The" "Second Renaissance Part 2, The", "Kid's Story", "Beyond" and "Detective Story")

vratite se ovde sa utiscima : ))

poz.

• 2 months later...

ne kapiram koji je ovde fazon? jel niko ne voli animaciju, ili sta??

auuuu...

tekkonkinkreet treba da vas oduva, da se userete i da preispitate sta ste mislili da je animacija i smisao zivota uopste : ))))

ccccc..... uzas.

vidim ja da se ovde hepi fit smatra za najvece dostignuce covecanstva u animaciji.....

vidim ja da se ovde hepi fit smatra za najvece dostignuce covecanstva u animaciji.....

Realno i krajnje racionalno razmisljanje,to sto ti ne umes da cenis neciji trud ... :lol:

Salim se ,nadam se da se ne ljutis,trazio sam na "pijaci" ali zaista nigde nisam nasao,ako imas ti kakvu informaciju i sl gde se moze naci ja bi ove filmove rado odgledao :)

Odgledao Tekkonkinkreet. Prica je odlicna... mada je "prica" premala rec za to.

Pozadine su stvarno lepe. I kako mesaju 3d i 2d i oni crtez pred kraj... mnogo dobro.

Ali zato su karakteri uzasni. :) I stilizacija i animacija. Ja se, doduse, ne razumem u animaciju, ali meni uopste ne izgleda lepo.

• 3 weeks later...

ok, we're getting somewhere : )))

oba filma se mogu nabaviti na javnim torrent trackerima, nikakav problem....

@Element9 - kapiram da je skroz stvar ukusa, ali meni su i karakteri i animacija odlicni... takav je stil, i ovu prichu ne mogu da vidim ispricanu u diznijevskom ili iblo kom drugom stilu... meni je stvarno super ovako...

-----

tekkon je bas vecernji enjoy onako sednes i parish oci,

mind game je posebno cudan film i ne verujem da ce se mnogima svideti, ali verujte mi na rech vredan je gledanja...

prvih 10tak minuta filma sve je sporo... kamera, desavanje... smor.. a onda krece takva ludacka voznja da vam nece biti dobro...

poz!

ps. pogledacu old lady and the pigeons cim uhvatim slobodnih 10 minuta : ))) cheers...

• 4 months later...
jel ima negde njihov deep imagination?do sada su sigurno napakovali deep imagination2

svakoga ce zacuditi da se meni mnogo vise dopada mind game.tekon kinkret mi je nalik svim ostalim dugackim animama/a toliko sam ga cekao/.

moja greska:.pitam za Genius Party do sada su mogli skockati Genius Party2.deep imagination je deo iz slicne kompilacije

#@+:! mator pa rasejan

• 1 month later...

nesto sto nije u stilu sa prethodnim predlozima, spansko-francuski animirani film

-nocturna.

cuo sam da ce ga ovih dana pustati deci na nekom dogadjanju.

da li se isplati pogledati dead leaves?

vidim da tip ima tv umesto glave, puno pucaju i eksplodiraju.

stoji mi nepogledan.

pricica lepuskasta.na kraju se pojavljuje ono crno cudo sa kojim se sve resava.

meni je ok naspram drugih stvari.

nocas je na rts-u bio persepolis

dragon hunterse si vec pogledao-pretpostavljam.

ako nisi- pri skidanju ih nemoj zameniti sa 2d tv serijom.iako mi je tamo bolja spica.

talicni tom se pojavio na boljoj kopiji. simpaticni su spica, pocetak i kraj

• 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...