Jump to content
Trunks

Upgrade

Recommended Posts

Forum je konačno online, na novom softveru i uz novi skin. Pravili smo kompromis između starog plavog i narandžastog skina, tako da bi ovaj trebalo da odgovara većini.

Neke od novosti su mnogo bolja optimizacija servera tako da bi forum trebalo da radi brže, puno ispravljenih bagova, bogatiji profili korisnika, celokupan interfejs je poboljšan i još mnogo toga.

Ovo je probni period, uskoro puštamo u rad još opcija. Da bismo mogli da nastavimo sa razvojem, ono što tražimo od Vas je da nam na ovoj temi prijavite ukoliko ima nekih grešaka u skinu i prevodu, jer samo ovako imamo priliku da testiramo svaki deo foruma.

Hvala!

DZ tim

svaka cast za novine

skin mi trenutno ne odgovara ali mislim da je stvar navike

verovatno ce sve biti ok, a bice i jos skinova pretpostavljam

ima dobrih novih opcija

da li ima mogucnosti za dodavanje youtube videa i drugih video servisa

mozda nekih teze primetljivih novina ?

Ja isto mislim da će se navići kome god da ne odgovara, a veće probleme sa skinom rešavamo u hodu. Hvala. :)

Video embed je u pripremi, to kačimo u sledećoj fazi (tad stiže i RSS i još neke stvari).

Ja isto mislim da će se navići kome god da ne odgovara, a veće probleme sa skinom rešavamo u hodu. Hvala. :)

Aj u hodu dodajte i nesto manje sljastece!

Au, kako ovo lepo izgleda. Nisam još čačkao opcije, ali je ovo baš pravo osveženje.

Ima više prostora, preglednije je, čistije... milina. Čestitke.

Ovo je pravi potez.

Nestade mi avatar i fotografija u profilu :(

Šta ću sad? :D

Tek sada vidim kako sam se navikao na prošlu temu, mada mi je i ova super. Dopada mi se što je efektivni prostor na stranici širi (bar mi se tako čini) i što proporcionalno raste sa povećavanjem prozora.

Potpisi šljašte, ali zato što su do sada bile dozvoljenje velike slike u njima. Probaćemo sa malo tamnijim nijansama u postovima, za večeras završavam pa ću probati sutra.

priznajem da se navikavam, ALI

bela stvarno smeta

i ne samo bela nego se gubi kontekst informacija, ne raspoznaje se sta je naslov, ko je napisao, ni vreme

tesko se primecuje ista osim gomile redova teksta

takodje se slabo vidi razlika izmedju sticky dela i obicnih tema

ovo sve nije da vas obeshrabrimo :D

nadam se da ste uradili sjajan posao sto se tice serverskog dela i da ce zona raditi perfetto

Sve informacije (poruke, teme i sl.) predstavljaju stavove samo njihovih autora.

Objavljivanje informacija sa sajta u nekomercijalne svrhe moguÄe je samo uz navoÄenje URL adrese diskusije.

Za sve druge vidove distribucije potrebno je imati izriÄitu dozvolu administratora Dizajn Zone i/ili autora poruka.

Autorska prava za sadržaj poruke zadržava njihov autor, osim ako nije drugaÄije naznaÄeno.

I mogli biste da povecate dimenzije avatara na 100x100 bar s obzirom da sada ima vise prostora u sidebaru.

svidja mi se skin.. samo sto se ne razlikuju vise lepljive teme od obicnih... Konfuzno je potpuno :| jel se to moze malo doterati?

Da, na tome radimo.