Jump to content

Seminarski rad Skin architecture

nekodrugi
 Share

Recommended Posts

Pozdrav

Imam malo neobicnu molbu... trebam da napisem seminarski rad iz arhitekture na temu "Skin architecture". Zakasnio sam na poslednji rok i sad se samo mogu pojaviti sa predlogom teme i par dana kasnije sa zavrsenim radom. Mozda mi neko od vas moze pomoci oko pisanja rada? Posto je u pitanju filozofiranje tu sam apsolutno bez inspiracije i znanja da bih napisao i jednu jedinu stranu a ne 16 koliko se trazi.

Napravio sam i budzet za pisanje rada koji iznosi 5000 dinara :) Toliko sam ocajan za ovim radom da evo nudim nekom ko ima slobodno popodne da mi sastavi rad na ovu temu.

Na predavanjima sam bio 2 puta pa ne mogu vam ni reci sta se tacno trazi. Ali primjeri su bili

Kip slobode, zatim Kunsthaus Graz, onda neka zgrada oblozena kamenim plocama koje su zapravo bile izlivene u kalupima napunjenim opalim liscem i granjem pa se dobija taj neki organski look.

Ima li ko ideju kako o jednoj gradjevini napisati 16 stranica suvog teksta i filozofije zasto 'skin', sta taj skin razgranicava, sta ga cini uporedivim sa zivim organizmom....

Mogla bi tema da bude i arhitektura u Srbiji posmatrana kao "koža arhitekture" (?!?!?) :)

Hvala!