Jump to content

Pa da popricamo...

headcutter
 Share

Recommended Posts

A za Rode? Pa realno ja je gledam jer je sve bolja i bolja... prica se razvija, malo je rasplinjena i razvodnjena ali jebiga treba se popuniti materijal...

I bio je fazon, odavno se nisam tako dobro smejao na glas...

Dule (srdjan todorovic) kaze liku kojeg igra Vojin Cetkovic: Vidi, meni da zavrsis neki stan od 150m2...

Vojin (igra urbanog beogradskog preduzimaca): Pa dobro, spojicemo 7-8 stanova....

ROFL

^hah da, ima dobrih fora al malo se stvari desi u jednoj epizodi.. mnogo su je, sto kazes razvodnjili..

@pris - realno, zato je i smesno, tj. smesno da zaplaces lol

^hah da, ima dobrih fora al malo se stvari desi u jednoj epizodi.. mnogo su je, sto kazes razvodnjili..

@pris - realno, zato je i smesno, tj. smesno da zaplaces lol

da si me vido naduvenu od plakanja nakon tog questa ne bi ti bilo smiijesno...lol

ja nisam spavao 44 sata, od toga sam 35 sati radio u garazi ozvucenje u jednoj Alfi i napravio dve pauze od po sat da ugrejem noge u vreloj vodi i da jedem- sto ne ulazi u tih 35 sati riljanja...

PS: umalo nisam kolibrirao

Cekaj, zar ti ne radis Milosevog Clia?

ajd ne seri johny... ova tema je je bas napravljena kao razbibriga...

Pa da se ja nisam oglasio sad bi po 86. put čitao "probudio/la sam se u ...." ;)

Ljudi su počeli da se ustručavaju da kažu nešto jer su pomislili da će oftopičiti ako ne kažu kad su se probudili. :)

ONTOPIC:

Sad sam oprao ruke. :P

BTW, Pa i nije bio neki ovaj El Classico, a? :(

ne radim ja , nego moj dobri brat blizanac :lol:

ma ovo mi iskrslo najstrasnije pa sam morao da uprem...

aje molim te lepo ako mozes da ne budes tuzibaba jeca, jer ce da odlepi, i tako je odlepio, a i ja sam...

Ma nemas frke, odgovorio sam ti na PM ;)

Btw, ti si zli blizanac? :ph34r:

Ja hteo davno da predložim ovakvu temu, jer sam često imao nešto da izjavim, konstatujem, pitam, al nije bilo vredno otvaranja teme.

isto. ja znam za ovakvu temu i jedna je od najposećenijih na jednom drugom forumu.

za otvaranje teme: svaka čast!

p.s.

bilo bi super da se zalepi :)

Vidis, sve je stvar u stavu! Ja sam ocekivao da mi auto nece upaliti, ali me je prijatno iznenadio :) I da nije, nebi bio smoren, posto sam ocekivao ;)

lako je tebi vili kad si ti zen...

nego jel dozvoljeno vrijedjati, psovati, pljuvati, politiciti, prijetiti, nipodastavati, omalovazavati, podstrekivati i zlocinacki se udruzivati na ovoj temi?? B)