Jump to content

Pa da popricamo...

Recommended Posts

• Replies 4.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Ma postoje radne dozvole.... Moguce je da "Nova" koja je kupila Vektor koristi neki budjavi link... a koliko ja zanm Gazdaaaa™ je doveo neke sarplanince sa po 2-3 padeza u tehniku.... Pa sad dok ne ra

sta da kazem.... slika govori vise od reci

Posted Images

U6dDyBh.png

Ma vrzino kolo dečkonjo - ruka ruku mije, the sun is shining but the ice is slippery.. i sve u tom nekom ludom pomamnom fazonu.

Nego, permutovao sam nešto početak sezone lova, pa me iznenadiše jutros (sa sve ovom promenom satnice) i tako ispade da spašavam lovačke kerove od mojih na mojoj teritoriji i opet ispadnem grbav. Ispostavlja se dulje da su mladi pištolji (i ovi stari) najrazumniji - najgori si ovi srednji (ovi mladi nema veze što su maloumni - jer ima fali pravih testisa, a ovi stari imaju testisa al' imaju i iskustva pa znaju da im se na duge staze ne isplati, tako da su đuture easy to handle). Ti srednji, nit' smrde nit' mirišu a ponajmanje su svesni zlatne sredine i tako, upropastiše mi slepci nedelju. Te, 'tedo da vam kažem; ako prestanem da posećujem Zonu, to je zbog toga što su me nekako upucali s' leđa - kol'ko god to nemoguće pištalo. 🙃

Jah, sezona lova & ribolova... Ma bre, sagni se ti da te stvarno ne strefi nesto. I pozatvaraj kerove da ih neko ne uroka... onako tek sporta i razonode radi. Mada nije ni njima lako.... moraju negde da se isprazne...... Poglej, ovo.... dokaz da su oni sa trulog zapada stvarno zaostali. Znam neke koje su to radile ovde jos u TiTiN0 vreme 😿

80ktb7.jpg

najbolje gledati u zamracenoj prostoriji sa dobrim ozvucenjem zvuka, na 16k ekranu biomegaOleD :p

....drugi deo je sa naracijom. Tako, sprm'te pifkana i ono sto vec ide uz pifkana u takvim situacijam ;) i uzivajte. 

I think it's time that the Internet finally adopted a new law. Godwin's law "Any comment section, given enough time, will revert to comparisons to Hitler/Nazism"

Poe's law "Satire in comments is indistinguishable from extremism."

Should ( Alex ) Jones' Law be "The more they call it a conspiracy theory, the more likely it will come true"?

• 2 weeks later...