Jump to content
headcutter

Pa da popricamo...

Recommended Posts

Mnja.... ma sve sam bio uradio... He, he sad kad sam se zakacio na Zonu opet blestavilo belo. Restartujem browser i padne mi mrak na oci...... Ma lepo su rekli ljudi gremlini su to 😛

(^) BTW deco, 'ste primetili da od aktuelnih atmosferskih uvijeta krepaju samo ženskići i muškići - ništa od ovih dva'es i kusur polova (ili koliko ih već ima između)? Na vašem mestu ja bih se izjasnio što pre, dok ne postane kasno! A što se tiče mene na priliku - 'de me briga, ja sam pustio rep.. opaaa 🙂

uh2u2pp9f6q41.jpg

E kad i Pixar počeo da kuka po mejlu da je vremana malo  i da repa treba odmak... da se svi lepo vratimo na POVRay & Notepad, i da se čeličimo onako sporo, fino, žestoko i muški... Je l kukaju i vama ili ide random.. ili po učinku?
Nego, nije zgoreg da se opet podsetimo: Korgoth of Barbaria

On 5/1/2020 at 8:59 PM, alekba said:

Koristis Renderman? Nije vise frrrr? Ma bre odhebi ih i lepo kad mozes koristi ovo 

https://www.artstation.com/delusion_artwork

https://www.artstation.com/lukas_walzer

nije za sve stvari ali ako Cycles prifaca Mercedes, sto ne bi i ostali.. a tu je jos uvek frrr Octane 

Ma rendam samo šargarepu, svi mi se smučili... Sad pucam samo pixel po pixel - RAW hardcore, (ispade da se krug crta s' leva na desno?)

Ne nađoh "pixel art" ijednu temu ovdi, možda bilo u prehistoriji..? Enivej, preporučujem svakom, odlična disciplina za čeličenje, još bolje za virtuelni duševni mir & kontempliranje, a na kraju valjda možeš da letiš, pucaš lasere iz očinjeg vida, prolaziš kroz zidove, leciš bubuljice i tako te osnovne stvari 🙂

Stari Grafx  je bio fin, sad više kao ne može, ali ima zamena - naš člvek (iLKke) radio GUI, lep ko Photoshop kad je bio mlad. Nije skup, svega 15$ a moš te i sami da kompajlirate 4free ako ste u tom fazonu... Jedino mu fale mogućnosti interpolirane animacije, al' trebalo bi da bude u budućnosti (ko se drndao pixel perfect animacijom u onomo sokoćalu od After FX ni Alias-ova Maya mu nije teška). Aj, pa tako, pronjušite dulje, samo selektivno sa onim YT budalama...