Jump to content
headcutter

Pa da popricamo...

Recommended Posts

Pocelo je.... guglj imidj je poceo da cenzurise koriguje sadrzaj. Vidim ti ja takooo na Artstationu WIP neke snajke po imenu Mia Khalifa, pa jerbo nisam znao ko je doticna, reko aj' da proverim na netu..... cisto da vidim koliko je lik uspeo da ubode slicnost..

Pa sad, googlje imidj daje potpuno drugaciji rezultat od duck duck go, a sa obzirom na karijeru doticne ( i doticane ), googljietovi rezultati su vise nego sumljivi. Dok i Wikipediju ne cen... mislem korektuju, mislem poceli su al' jos nije vidljivo onim koje ne interesira sta se dogadja u prirodi & drustvu.

tuzne vesti za neke zagorele sto su zaljubljivi po celom telu, moja iskrena sucut :(

da se ne muce neki evo https://www.imdb.com/name/nm7060064/

HO, HO, HO sala posalicu stize :P

@ banbi... druze, prijatelju, sestro slatka..... stvarno niesam znao doticanu......

Simptomaticno..... u relativno kratkom roku se pojavilo nekol'ko radova sa tematikom teme o karakternim dramskim umjetnicama. Nije da ih ranije nije bilo al' ovo mu kao neki rafal.

A ondak ako pogledas siru sliku, kockice pocinju da padaju na mesto..... Ko prati tematiku radnje fabule, zna sta su Gate Keeper-i, iliti neo cenzori. E pa sad su udarili na sam koren, tj. na umetnos'. Nije da do sada nisu smarali, ali posto su osvojili ostale baze sad mogu lepo & natenane da se posvete tematiki.

https://magazine.artstation.com/2018/12/hap...on-android-app/ izmedj ostalog.

SJW je vec unistio par art sajtova. Sistem je isti..... Ovo sa gugljom je novija fora, "neprincipijelna koalicija", tako radi sada. Posle gugla ce dojdu drugi, mogu da ih utrnu ocas posla, samo ako prdnu na pogresnu rupu.

Ljudi postaju ogorceni, kao da im nije dosta sto na radnom mestu moraju da ispunjavaju bolesne tripove kojekavih mentolnih nakaza, nego i to zadnje mesto im cenzurisu. Nekako mi se cini da su sve te Dive u zadnje vreme indirektan, tih nacin protesta... ono "da se Turci ne sete". A neko ce se setiti, pre ili kasnije, ta banda ionako nista drugo ne radi nego smislja sta ce da smisli.

A to me tera da popizdim, mogu bez novih filmova, igram igre iz 2005, masa knjiga ceka da ih procitam il' da obnovim gradivo, YT nikad puniji sa funny animals videos, sto ce reci zabave ne fali; ali ovo je nesto drugo.

SJW ( punopravni clanovi ), pojma nemaju, oni pridruzeni - oni sto su legli na rudu umeju da oprave zanimljive stvari.... Samo, ako napravis pitu od govana, moze ona lepo da izgleda, ali nije za jelo.

Otprilike kao kad gledas propagandne postere iz Staljinove rusije ili Treceg Rajha... svaka cast za likovnost & tehniku, samo zaobidji me za sve ostalo. A to ce na kraju i ostati, cica glise & bljuvotine ako se ovako nastavi.

A ti se samo zahebavaj

https://www.youtube.com/watch?v=7XwOdKh0lIY

Oi, do you have loicence for dat boner boi?

heh, to je neumitno moralo da dojde na red.... Bas da vidim sta ce sad da rade oni koji su opricavali kako ce se digne govnjava kuka & motika, kako ce da nuke skupstinu i te fore :P

PS. odgovor TB Choi ( inace zemsko, pa jos i mlado ;) ).... waifu je sleng za .... zensko devojku, zenu zavisno od koncepta.

https://www.artstation.com/artwork/8lBwYn

HO, HO, HO sala posalicu stize :P

@ banbi... druze, prijatelju, sestro slatka..... stvarno niesam znao doticanu ...

Nijesam ni ja, al' bio je

. :mrgreen:

ina dosta skeri videa na tu temu, ovaj je duhovit, zanimljiv... a na neki nacin vise skeri nego ono pobicemo ljudove i uzeti stvar u svoje ( mehanicke ) ruke.

PS. Siri je duhovitija od Alexe, a i ima lepsi glas i ne brlja se toliko u politiku, za sada.

igra jeste PC, ali je bas okrutna... jadni gacaroni su prisiljeni da vode prazan zivot.... Barem da su postafili par snajki okolo ( bez gacaroni ), pa da na kraju pobedniku ispune zivot... ovako, covek se zapita cemu sve to, koja je svrha, ko ce da plati sledecu turu, ima li zivota na DZ i tako to :(