Jump to content

Pa da popricamo...

headcutter
 Share

Recommended Posts

Gledam tu tvoju Kinsasu... pa bre ti koji su birali slike zeznuli su RTS ( oba programa ) i svu braon stampu pride :P

Mnja, stara prica..... Ovozemaljska planeta zemlja kao neka vrsta pakla za neka druga bica... tamo negde.

Svidjaju mi se sitni detalji koje su ubacili, neke vidis tek na drugo gledanje. A ondak zasedes, pripalis cigar duhana, primaknes ladnog pifkana i prorazmislis koji li je greh uradio onaj tamo neki, znamo koji ;)

https://imgur.com/gallery/2X4givZ

nadam se da ste pokrili kafez sa papgajima, oterali macketinu ili dzukelu u drugu sobu da se ne izslogiraju kad vide ovo...

So this is where Final Fantasy gets their boss costume ideas. Those slick fuckers.... :P

No dobro, ionake ce se ukinuti izbor za miss, sto je mislim bolja solucija neg' da pocnu da inkluduju body challenged, ili kako se vec PC zovu one debele ruzne spodobe.

I tako, zacudo Engleskinja je jedina diverz, no radi se na tome, radi...

PS. Nadam se da je Sasha Vidic© dobro, vidim da nema Serbije. Sto sa druge strane moze da bude dobra vest. Mislim sramota me kad vidim ove stranjske, sta bi bilo tek da vidim neku nasu cepulju u kostimu, insprisanom nasom lokalnom ...

brain time m*****f**** :P

pitam se, imal' nekia dobra, maltene samaricanska dusa ovde da objasni pacenici neke stvari glede bananane i avokada. Mislim bananana radi ono sto bananana radi, pa zar nije u tom fazon????? Sta da radi sa avokadom, di da gi turi :huh:

PS. Nesto se mislim da je u videju koriscen pogresan objektiv, faca joj nesto spljosteeena ;)