Jump to content

Pa da popricamo...

Recommended Posts

• Replies 4.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Ma postoje radne dozvole.... Moguce je da "Nova" koja je kupila Vektor koristi neki budjavi link... a koliko ja zanm Gazdaaaa™ je doveo neke sarplanince sa po 2-3 padeza u tehniku.... Pa sad dok ne ra

sta da kazem.... slika govori vise od reci

Posted Images

cccccc, bijedo jedna....

nasao negde sliku pa kao postavio, a posto je pacer nije nasao nista drugo nego snajper sa sve nekim fensi skinom :huh:

cccccccccccccccccccccccccccc.............

Eeee, breee ja dok sam harao FPS-ovima, ja sam ti bre Dominirao :P

A nista sladje neg' kad te buljbuljicave pubertetlije banuju iz sobe, jel si prejak za njih...... pa kao hakujem :D

Samo da znaju, verovatno sam stariji od ( zvanicnog ) oca im... a hakovi... pa odakle meni 50 jura za hak? Nemam ni za pancir, ni za dodatni slot za bombu, da ne pominjem VIP oruzja ( koja obicno nose takovi debelguzi nubovi ).

M' samo da mogu da najdem par skrinsotova.......

https://www.artstation.com/artwork/1E8E2

kada bi znao kako da napravim pool / glasovanje... napravio bih jedan, pa da pogadjamo koja se slicka @ zaljubljivom decku najvise svidja ;)

pogledajte dok mozete... ili skinite za kasnije... nece on jos dugo... da mi tu palamudi.... jes' vala :mrgreen:

ima jos toga na kanalu ... a i u kanalu... ne slazem se uvek sa njim.

Al' da ga nema, trebal' bi ga izmislit...

Kuda izaci na ovu skupocu..... A?

nema problemaaaaaaa eve...

Ретко се дешава да трафика на углу може бити добро место за куповину пива. Обично ту нема стаклених флаша, избор пића је слабуњав и скуп. Још се ређе може наћи трафика са намештајем у близини. Једна од тих ретких и употребљивих налази се на углу Гандијеве и Јапанске улице на Новом Београду. Блок 63 Север.

Ако нисте одавде, вероватно нећете ни приметити да постоје астал, клупице и сунцобран неке врсте, завучени ту иза на паркингу испод дрвета. Капацитет око 15 пијанаца. Смештај су изградили и украсили локалци. Има места, није исувише тесно. Оцена 5.

Пишалиште. Једно од лепших у урбаним условима. Одмах поред смештаја на удаљености од десетак пијаних корака, налази се богато и разгранато жбуње које вас заклаза од погледа случајних пролазника. Барем овде не морате бринути о томе. Оцена 5.

Избор напитака. Прилично лош. Свега неколико врста доамћег пива, неких унучића, шприцер у лименци. За похвалу је што на трафици има пива у стаку што се иначе не догађа често. Оцена 3.

Љубазност особља. Основни ниво љубазности. Понашање механичко. Плати и иди. Ништа посебно. Оцена 4.

Квалитет услуге је веома добар. Фрижидери ладе. Није тесно. Чисто је. Трафика има велику надстрешницу за фрижидере. Оно што одушевљава јесте и чињеница да ово место ради од 00-24 сата. Идеално у летњим условима коришћења. Цене су преко дана мало озбиљније него другде али када си у два ујутру на улици не изгледају ти толико лоше. Оцена 5.

Кауција. Нема кауције. Да тако је, ово је трафика на којој нема кауције. Ово се не виђа сваки дан. Оцена 5.

Окружење и еколошки услови. Не знам волите ли Блокове, стамбене зграде, паркинге, супермаркете, зелене површине. Социјалреализам... Због масе зеленила које га окружује немате доживљај да сте у неком бетонском амбијенту за какав се Нови Београд обично сматра. И ако доста густо насељен, ипак има простора између зграда, барем овде. Осим стандардних чепова и опушака других отпадака нема. Чисто је, колико улица може бити чиста. Смештај је на интимнијем месту, не пролази много људи. У близини има нешто градског превоза. Оцена 5.

Клијентела. Староседеоци Новог Београда. Људи одрасли у блоковима. Деца првих досељеника из седамдесетих и осамдесетих година. Људи који су проживели и преживели свашта. Људи богати искуством и знањем, свако са својом посебном животном причом и философијом живота. Нема пензионера, клошара и деце. Има и других драгстора где можете упознати интересантне људе али то је углавном лутрија, кога ћете тамо затећи. Ови овде су регуларна екипа која је увек ту. Управо је један од тих људи био и наш водич кроз Блогове и њихове драгсторе. Оцена 5+

Додатне погодности. Ово није један од оних популарних делова Новог Београда. Неам тржних центара, арене, општине и сличног. Ово је спаваоница са неколико већих хипермаркета у близини. Нема ничег што би вам реметило концентрацију и одвлачило вам пажњу.

Микроклиматски услови. Господа су се потрудили да намонтирају неку врсту сунцобрана испод дрвета што даје солидну дубоку хладовину. У случају кише то није довољно. Оцена 4,

Укупно 4,55. Одличан резултат с обзиром да ово није продавница у класичном смислу.

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

inace ovo je inace, staro... vodic koji se 'pominje je Rum... ko bi drugi :P

u medjuvremenu , traf'ka je promenila ruho, a sunjcobran opravljen, pa moz' da izdrzi kisu... ne monsune ... al' ipak mos' se maliganise. Pisaliste je inace zasuto sljunkom, postavljen i Fejsbuk znak i tako to....

Doduse, posetioci se proseljacili.... e, tu nema leka....

Ono sto nije mogao Zlobica, nepravedne & nicim izazvane sanjkcije, bombardovanje, tranziciona otimacina, prtuustavna prohibicija, odradise OVI i to bez pecata.... sta ces zamor materijala... a i ja nesto retko odlazim :(

gIfgPVK.jpg

https://www.instantstreetview.com/@44.80807...h,-10.25p,1.02z

na slici moze da se vidi "kamen mudrosti"..... betonski blok od par tona, mesto za izopcenike ili privatne razgovore, takodje postoji i sank, sada sluzi za privatne zvake takodje... imam negde sliku ako nekog bas zanima....

Alo Pozega, negdje zapelo a?

I ope, ccccccccccc

umesto da se sigra napr.

igra za prave alfe... on tu neku slikovnicu poturio.... pa ko pussyca kao prebira po klavijaturi, ajde breee

ccccccccccc

.... inace oces do stare planine?

Gledam nesto ono sto je trlali, trlalala postavio.... Pa me podseti... na golubare. Oni takoviema sto tako mrdaju glavom, oma zavrnu siju.... iz kumanitarno - higijenskih razloga.

sto ce reci

No Country For Old Man

Kad zasednes na pojilu sa mladjom ekipom, pa se pojavi neko pilence i sa svima se izgrli & izljubi, a tebi ti onako preko pitchke pruzi ruku.... onda znas da je vreme da smanjis sadrzaj krvi u alkoholu :huh:

zato sam ja vise za ovake old skul zuraje

https://www.artstation.com/artwork/yaeAn

( pogledajte i ostale iz te serije, C12.... lud co'ek :) )

Dnevna doza crljene pilulice

no niesam to poturio zbog videja per se, zanimljiviji mi je prvi komenjtar

Google image:

White american inventors

Happy american mother

European history <------- to se jos nije azuriralo, kad ubace ove nove "histerijske" serije & dokumenjtarce, rezultat ce da bidne nesto druksi.

Mozete da probate i "Black couple" pa ondak "White Couple" :mrgreen:

w221r2W.jpg

necu da ocenjujem autora / autorku testa..... Stara fora sa isforsiranim pitanjjima i 1 - 0 / DA - NE odgovorima.

Mada je mogao da se raspita o nekim medicinskim stvarima, pre nego sto je seo za kucacu masinu.

A bas sam se nameracio da opricam nesto vaznije.... nema veze, drugi put.

Tja.... opet ne postizavam da kazem ono sta sam sceo.... Uvek se nesto ispreci....

Eto, POJILA VISE NEMA.... kad sam to video, obnevideo sam

https://www.youtube.com/watch?v=ZEeUitEhonQ

Doduse vec jesam, al' tako se kaze. Na ovom mestu treba da se izvinem mom imenjaku, ne mnogo, al' ipak... maklice malicko... prvo sto mi je palo na pamet je komunjalna policija, vec su imali takve akcije po novacu... ljudi nesto naprave od svojih para, svojim rukama, za dobrobit svih, a krembili rasturaju.... hebi ga fali pecat :huh:

Ispostavi se da je to jedan od lokalnih.... kao dolazi svako, nerviraju ga.... Pa i mene nerviraju takvi koji su pre deset godina dosli u BG pa sad odredjuju ko moze a ko ne moze itd. its.. Izdrzo je BG VIII ofanziva al ova IX i X ga dokrajci... ubi ga ko zeca. Nema vise.

Paz' vamo nije to bilo lako rasturiti, no budala uzdise belo iz sve snage, sagorio mozak, al' dobio snagu.

Razumem ja to donekle, al' sto ne ode da se baci sa solitera budaletina. To sto "klinci" uzdisu.... paaa ne znam. Tu i tamo sam probao... njesra. Ne vredi te pare. Uostalom imao sam prilike nekada da probam Prave stvari, tek da mogu da dam negativnu ocijenu :P nikada nisam bio ljubitelj te furke, no ajde to je samo moje misljenj i ne-ukus.

Tuga je sto gomiletina trosi lovu i rastace mozak sa kojekakvim glupostima, a kad pogledas koliko ih se pozenilo i uradilo nesto pametno sa zivotom..... Ma na prste da ih prebrojis. Ovi ostali... kradu bogu dane, no valda to tako treba... ko zna zasto je to dobro itakoto...............

sta reci no

https://vimeo.com/channels/staffpicks/28823...rom=outro-embed