Jump to content

Pa da popricamo...

headcutter
 Share

Recommended Posts

STA?? Sta je poenta ovoga? blink.gif blink.gif

Na sta mislis, na sadrzaj videa ili ono o "artistima"...

Poanta videa je ...je sto postoje ljudi koje interesuje jos nesto osim Use, Na se i Poda se :)

Mislim ozbiljno, o nacinu gledanja i celoj glavologiji koja stoji iza toga mnogo je pisano. Ovo nije prvi put da vidim kako umetnici, deca, obicni ljudi gledaju ( da se prosto izrazim ), ovo je retka prilika da se vide uzivo pokreti oka.

Sam video je tumpav, kokoska prica ali nista nije rekla, uslikani su ljepi klinci ( strogo vodeci racuna da rase budnu politicki korektno zastupljene ).

Profesionalni artisti su smejurija, pogotovo "u svetlu cinjenice", da je opricavano kako deca izostavljaju detalje, ili da im nisu jasne proporcije itd.

Suma sumarima, mozes se zapitati sta je poenta umetnosti kao takve, ili sporta ili bilo cega sto se ne kusa ili nabada.

> funn fact from real life : obrati paznju koliko ljudova zazmiri kad eksira močnu alkoholnu pijaču....

aj malo ozbiljno..... :)

za one koji ne opricavaju Ingleski.... sadrzaj nije bitan, nego linkovi koji se nalaze ispod. Linkovi vode do sajtova sa optickim iluzijama.

M;jes... sve se bojim... Utekao si ti pod suknju... pitanje je samo sa koje strane si prisao problematici :P

evRLfjM.jpg

A onaj text... Pa, dobro, humoristican je... samo..... znas cini mi se da je to jos jedan od onieh ..... kako da kazem.

Vidis ono grupno ljuljanje busa, kad gomila periferijske seljoberije krene na tekmu, nije kurεnj€, vise drndosenje ono kao vidi koja smo gomila, najkaciii smo najaciiiii aaaaa, eeeee, ooooo. Pateticno.

Doduse to je pojam koji je tesko precizno definisati, moze biti izraz prostakluka, nedozrelosti, posledica ekcesivne intoksacije, fatalizma tipa

-boj se ovna,

boj se g0vna,

a kad cu da zivim..

itd.

Pride ni jedan kurc€vit covek nece reci mi smo krivi.... ma jel'. Mozda si ti kriv ali ja jok... mogao sam i u mardelj i / ili traumatologiju zbog toga da zaglavim. Stoga i ne cudi da je svoj gnjev ustremio na mapete, namjesto glavnog lutkara.

A o onome o profesionalnom upravitelju.... ma sceo sam o tome ranije, no ce opet biti da se kur©im :mrgreen:

Jel' bre oces da napravim verziju sa Čubakinim nogama, pa likvifaj tool, pa puppet warp, pa....... :huh:

u slucaju da ti nije jasno ono na ingleskom evo nesto za one koji mucaju jedino na meterinjem :)

https://www.youtube.com/results?search_quer...voslavna+muzika

Tako dojdi k' sebi, pregni se i primi pokaru, okaj griehe svoje.

vazi za tebe i onu tvoju... glandijatorku

https://orig00.deviantart.net/3be6/f/2013/1...ude-d66civp.jpg

... u slucaju da ti nije jasno ono na ingleskom ...

Ti izgleda nikad nisi čitao onu filozofsku premisu kad slepom od rođenja pokušavaju da objasne šta je belo? :mrgreen:

...voslavna+muzika...

Tako dojdi k' sebi, pregni se i primi pokaru, okaj griehe svoje.

Ti si izdao, ne ja.

KLIK! :mrgreen:

Ja nikad nisam bio deo VASE price... tako da ne mogu ( cak i da 'oćem ), da izdam nekog VAS. Gaus je onu svoju krivu crto na malem papiru pa smo MI neki ostali vanka... cist Nagual sto bi neki tamo rek'o.

To ja vise zbog vas... religija & politicarenje su dobra uteha i zakrpa. Da ne verujes, mnogi ne bi mogli faceinu da pogledaju u ogledalu da nije tih filtera.... a ogledala su gnjusna stvar, ko sto rece Borkes, jerbo umnozavaju broj VAS :P

Internet u facu sasipa tekstove koje ne želiš da pročitaš i ne treba da pročitaš ali ih ipak pročitaš jer si radoznalo magare i ne želiš da radiš ono što bi trebalo već se vodiš devizom „i onako ćemo jednog dana svi kod svetog Petra........

slazem se... za ovo sam

dobio mnogo bambija u Libeku

.... jos samo kad bi' zna sta je to Libek.

Nije da me teht nije... pa dobro, nebas nasmijao, vise onako zakovrnuo ista.... samo author je zaboraveo cinjenicu fakata da njegovo pisanije govori o njemu mu, isto koliko i o tom pajseru Perunu. Nesam dobro.... pa me pisanije smara, a i zalud... kad su pa cinjenice nekog opasuljile.

Nego razlog mog pisanija je

Ti izgleda nikad nisi čitao onu filozofsku premisu kad slepom od rođenja pokušavaju da objasne šta je belo?

Ja znam za vic u kome slepcu objasnjavaju pojam belog po sistemu... belo ko labudovo perje, a labudovo perje je boje mleka... i tako, objasnjavaju jedan pojam drugim dok na kraju ćoravi nije odustao i rekao da odustaje... mislim da je sfatio.

Jel' to ista stvar? Ako jeste sini mi taj vic, jerbo ja ne mogu da ga se opsetim.

A bas bih imao da opricam neke stvari, al tehnicki ne mogu... sheban sam u totalu :(

... Ja znam za vic u kome slepcu objasnjavaju pojam belog po sistemu... belo ko labudovo perje, a labudovo perje je boje mleka... i tako, objasnjavaju jedan pojam drugim dok na kraju ćoravi nije odustao i rekao da odustaje... mislim da je sfatio.

Jel' to ista stvar? ...

Da. :mrgreen: