Jump to content

Pa da popricamo...

headcutter
 Share

Recommended Posts

A jel'...... bog te mazo, a ja bio spreman da se opkladim u pifkana da se dimi sa drugog otvora :huh:

Dobro je, gdje ima dima ima i vutre vatre :)

Nego glede dima.... nesto si zadimio... mlogo bre. Oce to kad se zapusi.... ALI tu je

Ođačar Đafer da prođara;

Ođačar Đafer ima četku sa dugackom drškom, pa đara duboko :)

PS. ako znas ko je Ođačar Đafer onda ti je krstenica R 237; G 226; B 202, boje... il' tu negdje :P

jooooo... raja, vid' hajvana :P

Es' ti bolan ćuo da ti po novom pravopisu ono Џ prelazi u mehko đ :huh:

Dobro da te ne ćuje rahametli babo inaće.....

ooooo, zaman, to ti je boja usgursuze jedan, nisu ti to konjvertibilne marke da ides u mehnjaćnicu.... To ti je ona siva, al' vise na zuto,,, bolan ko ona strana gaća sto ide spreda......

Ja, ja.. ne znam tema'tku :D Ja ti ba i ćito i hebavo Anu Karenj'nu, vise puta po svim aspektima.... On će men' prićat.

Jos i postavlja te linkove sa pokojnog Vujaklije, ćista nekrofilija......

Opet pokusaj distrakcije skretanja paznje na subjekat objekta fabule :huh:

Dobro, sad svi znamo da si kupio crljene čarapke na tregere.... a gace? Mozda ik ni ne koristis, nego turis par flaša kapi sanel parfeuma... ki ona....

Kako god, neces ti tako dugo, ima takvi da nose feređu preko burke, kako vec stvari stoje i cemu vode....

• 2 weeks later...

Bio nedavno graficki konkurs vezan za Atletski savez Srbije, pa sam malo razgledav'o njihovu stranicu i

primetim, da svaki logo koji ima veze s trcanjem (maraton i sl) ima u sebi ljudske figure koje su predstavljene

s nekoliko nepovezanih linija.

Pitam nekoga da li zna je li to neko pisano ili nepisano pravilo?

Bas mi cudno...

-ako neko zna neka me prosvetli..

(usput, najfascinantnijijijiji utisak mi je logo atletskog saveza Republ. Srpske)

da ne trujemo tamosnju temu...

https://pbs.twimg.com/media/DaxZLm0XUAAA_20.jpg

sta na to reci sem...

....transljate : Lepo, ali POGRESNOOOOOOOO!!!!!

To pripada plitkom tipu humorizama, koji su ok. ukoliko u glavi imas jednu zicu koja sluzi samo da drzi usi. Da sam predcednik, namjesto predcenika, sredio bi takvima beskamatni kredit za stan na milion rata....

Mrzi me da elaboriram, kome to nije jasno, ne moze mu ni biti jasno, ma koliko neko pokusavao... hebes argumente, fakate i stvarnos'.

Ne znam zbog radi cega, ali pade mi na foltanelu Branko Mikulic... Prva konjferencija za stampu posle ingnjuiracije... pita ga jedan od novinara, nesto nezgodno, ali bitno & hitno.

Na to novopeceni kalif lakonski uzvrati : Djeckooo ajde oladi"

nasmija se predcenik, nasmijase se i ostali :)

boulders_of_note.jpg