Jump to content

Poginuo Toše Proeski

Lexus
 Share

Recommended Posts

• Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jedan od retkih stvarnih pozitivaca na muzichkoj sceni.. Savrshen glas. Osmeh uvek na licu.. Sve na svom mestu...

A nema ga vishe.

A neko drugi ko ne vredi ni lule duvana zivi 100 godina da niko ne zna zashto.

Zao mi strashno.

Tezak dan, majku mu...

RIP Toshe.. :(

Jedan lik rece:

"nervira me sto sad svi kukaju jaoj umro toshe,jaoj svi smo te voleli uvek ces ziveti u nasim srcima bla bla ...ja na celu tu stvar gledam ovako: svaki sat u svetu umre ko zna koliko ljudi,od kojih je gomila zbog saobracajnih nesreca...a toshe proeski mi je isto toliko vazan kao i neki crnac iz afrike koji je umro od gladi sa 5 godina...tj zao mi je,al ne vidim nikakvu preteranu tragediju,posto se tragedije desavaju svaki dan i jednostavno ne vidim poentu sto bi mi sada bilo posebno zao...ko zna koliko od 1000 ljudi koji su umrli je bilo talentovano,imalo dobar glas,imali natprosecnu inteligenciju...i ja ne patim zbog njih samo zato sto nisu poznati..."

Sto se potresate zbog njega, a ne potresate se zbog ljudi koji umiru od gladi U VASEM GRADU, i kojima MOZETE da pomognete? Ne vidim sta ima da vas pogodi to sto je zaginuo. Ako vec ocete da saosecate sa nekime, zamislite kako je beskucnicima Beograda kada je -15 stepeni. O njima ne razmisljate, a o pop pevacu da? Meni je njih mnogo vise zao nego njega.

Takvo ponashanje je cista isfoliranost. Zasto ljudi uvek o skoro preminulim osobama imaju samo lepe reci?

bolje da ne pricas nista

jedna zalost ne izuzima drugu

pokreni topik o beskucnicima, pocni humanitarnu akciju skupljanja para

ovako si ti faca koja zali sto oni umiru od gladi, mnogo si bre plemenit

znas i sam kaliko to tek zvuci licemerno

zao mi je sto je poginuo Tose Proeski, nek nastavi da peva lepim glasom i u Raju

Taj covek je nesto uradio, ostavio je iza sebe nesto prepoznatljivo. Ja sam se danas bas najezio. Gledam RTS2 a tamo pustili njegove pesme, prebacim na OBN i tamo isto to i prebacim na HRT i na toj postaji takodje njegove pesme. Ako nista drugo, zasluzuje respekt, za razliku od nekih koji su navikli samo da se zale a nista da preduzmu kako bi promenili svoj zivot na bolje.

Skenj. Nisam slusao njegovu muziku, al nije mi ni smetalo da je cujem jer je imao tu i tamo finih pesama. Mislim da je on covek cija muzika nije poznavala granice. Njega su slusali i voleli bas mnogi sirom svih republika bivse Jugoslavije i sire.

^ Uzima sve, samo je pitanje sta ko od nas uradi pre nego sto zavrsi gostovanje ovde. Tose je radio za opste dobro ljudi oko sebe a hteo je jos vise da uradi... To je ono sto je potresno u ovoj prici. Da je bio sebicna, napumpana "zvezda estrade" to ni blizu ne bi ovoliko pogodilo ljude. Pogadja bas to sto nije bio takav, vec izuzetak kakav se u toj populaciji retko srece...

Pozdrav.

^ Uzima sve, samo je pitanje sta ko od nas uradi pre nego sto zavrsi gostovanje ovde. Tose je radio za opste dobro ljudi oko sebe a hteo je jos vise da uradi... To je ono sto je potresno u ovoj prici. Da je bio sebicna, napumpana "zvezda estrade" to ni blizu ne bi ovoliko pogodilo ljude. Pogadja bas to sto nije bio takav, vec izuzetak kakav se u toj populaciji retko srece...

Pozdrav.

Svi će se složiti da je toše bio bolji.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...