Jump to content
Sign in to follow this  
Purplejunk

Photobattle - REZULTATI!

Recommended Posts

Pobednik photobattle-a na temu 'put' je Big beginner!

21.jpg

fotografija broj 21 - 61 poen

Big beginner

(Zlatko Pavlovic)

Zenit ET

Čestitam! :)

Evo i ostalih učesnika:

*click za veću sliku*

th_5.jpg

fotografija broj 5 - 53 poena

Sadman

(Lazar Lekovic)

Pentax Ist DL

th_1.jpg

fotografija broj 1 - 23 poena

App

(Ivica Ilic)

Canon S2 IS

th_9.jpg

fotografija broj 9 - 23 poena

Master of disaster

(Milan Melka)

Canon 20D

th_3.jpg

fotografija broj 3 - 20 poena

dr bouz

(Sasha Radosavljevic)

Nikon D70

th_19.jpg

fotografija broj 19 - 15 poena

Bojsha

(Nebojsa Markovic)

Sony F828

th_17.jpg

fotografija broj 17 - 13 poena

doomster

(Dejan Miloradov)

Canon 20D

th_7.jpg

fotografija broj 7 - 12 poena

OgnjenT

(Ognjen Topalovic)

Nikon D70s

th_14.jpg

fotografija broj 14 - 12 poena

Expo

(Miro Trivunovic)

Nikon

th_10.jpg

fotografija broj 10 - 8 poena

maja078

(Marija Mikavica)

Canon 350D

th_12.jpg

fotografija broj 12 - 6 poena

profifoto

(Dragan Stankovic)

Nikon D200

th_16.jpg

fotografija broj 16 - 5 poena

ervin

(Ervin Salgo)

Epson 3000Z

th_18.jpg

fotografija broj 18 - 5 poena

Darkves

(Darko Veselinovic)

Canon 20D

th_11.jpg

fotografija broj 11 - 4 poena

Exp.

(Djordje Zlatanovic)

Minolta 9000AF

th_20.jpg

fotografija broj 20 - 4 poena

dachaPVO

(Dalibor Vinkic)

Canon 30D

th_6.jpg

fotografija broj 6 - 3 poena

pigeon

(Sasha Golub)

Canon A75

th_4.jpg

fotografija broj 4 - 2 poena

stalex

(Aleksandar Stojanovic)

Nikon D80

th_2.jpg

fotografija broj 2 - 1 poen

TABA S3

(Mihailo Arnaut)

Canon S3 IS

th_8.jpg

fotografija broj 8 - 0 poena

nucleus

(Dejan Petronijevic)

Canon A60

th_13.jpg

fotografija broj 13 - 0 poena

esdy_11192

(Dusan Isakov)

Praktica PL Nova IB

th_15.jpg

fotografija broj 15 - 0 poena

Immortal-Bliss

(Branislav Jovanovic)

Fuji S9500

th_22.jpg

fotografija broj 22 - 0 poena

billy011

(Dragan Milinkovic)

Canon 30D

th_23.jpg

fotografija broj 23 - 0 poena

anaboj

(Bojana Pejcic)

Sony W50

@ Big beginner - čestitam jos jednom... :)

Hvala svima na učešću.

Pozdrav ;]

Čestitam Zlatko! Fotografija je zaista odlična. Neko je stavio primedbu da je generalno bilo jako malo ljudi na slikama i mislim da je 21. pored ostalog imala taj veliki plus, "čoveka".

Не могу честитати победнику јер би се то косило с мојим виђењем овог такмичења. Прошлог пута је било речи о томе. Не желим да се понављам. Не могу да верујем да само мени смета то што се за такмичење шаљу фотографије које су већ биле објављиване на Зони. За мене је то непоштено према осталим такмичарима који се труде да створе нове радове. Дакле не ради се о томе да се шаљу стари радови, него о томе да се шаљу радови који су већ били на Зони и који су као такви пробрали добре критике, фотографије које су имале добар пријем у публици. Окушајте се нечим новим и непровереним.

Hvala narode!

Lazare, da budem iskren, meni se tvoja fotka svidja više nego moja. Baš izgleda da je "čovjek" presudio.

Doomster, mislim da je tvoj stav savim OK. Ali. trenutno su pravila takva kakva su. Možda bi stvarno neke od preporuka trebalo prevesti u pravila. Drugarski pozdrav!

Chestitke. Odlichna fotka.

Pravila su pravila, ali malo viteshtva bi svaki autor trebalo da doda samoinicijativno.

Vel'ki Pocetnice, cestitam...

Iskreno, ni najmanje mi ne smeta to sto je fotografija bila negde objavljena. Sve dok pravila medjunarodnih foto konkursa ne propisuju da fotografija mora da bude nova i nevidjena, ne razumem zasto bi mi ovde bili nacisti i trazili to od ucesnika takmicenja.

Zlatko nije uradio ništa protivno pravilima dakle sve je ok a fotografija svojim kvalitetom zaslužuje pobedu prema tome to je van diskusije i sve što nadalje govorim nema veze sa konkretnim slučajem.

Abdee imaš jedno pravilo koje kaže : autor je anoniman dok traje glasanje . Dakle ako pošaljem sliku koja je objavljivana na zoni ili na nekoliko ostalih fotosajtova koje svi posećujemo od anonimnosti nema ništa i time se urušava jedan jako dobar princip koji omogućava nepristrasno ocenjivanje bez uticaja popularnosti tj. predubedjenja kakav je ko fotograf . Znači da je pravilo "samo neobjavljivane fotografije" vrlo svrsishodno proizilazi iz pravila anonimnosti takmičara i po meni treba ga uvesti.

Anonimnost takmicara je samo patetican pokusaj da se umanji uticaj sitnoce ljudskih dusa i sujete.

Anonimnost takmicara je samo patetican pokusaj da se umanji uticaj sitnoce ljudskih dusa i sujete.

:lol: :lol: :lol:

sad si otkiro ameriku,... baš si simpa bratac :)

Nisam otkrio Ameriku i nisam ti ja nikakav bratac.

Ako je fotka dobra, a ovde ih hvala Bouzu ima, autor treba da stane iza nje imenom i prezimenom a ako ce da se potresa i slogira zbog glasova uvlakaca u dupe neka ne ucestvuje...

Jel' mislis da je tvoja fotka losija zato sto si clan broj 12.294? Nije i voleo bih da je imam na zidu. U isto vreme sam potpuno indiferentan prema fotografiji Dejana Miloradova sa kojim se druzim, sa kojim fotkam, sa kojim zimi pijem bozicni Tuborg, koga budim iz dubokog sna kada me zanima da li se nesto pise sa crticom izmedju i td.

Oni koji ne mogu odnos prema fotografijama da odvoje od odnosa prema autorima tih fotografija treba da dobiju proliv.

oprosti abdee za "bratac" ja to previše onako da kažem "partizanski srdačno" :P a izgleda da nebi trebalo jer si ti kao što vidim :angry: što mene malo :blink: jer mi nije bila namera da te .... Dakle gospodine abdee ( i "ameriku" ću predefinisati u "rupu na saksiji" ako ti je draže) suština je da o ljudima nisi rekao ništa novo osim što si pokazao svoje gnušanje i da bi da menjaš svet i ljude. Nebih da zvučim kao da podučavam ali veruj mi da je jedini čovek koga možeš promeniti Abdee. Na sve što si napisao o tome kako bi trebalo da bude (ili kakav ti možda i jesi) stavljam svoj potpis ali veruj da to nema nikakvog značaja. Pravila se pišu za LJUDE a mi smrtni ljudi smo ono što jesmo, puni sujete i svakojakih drugih mana i gadosti te su nam pravila ipak potrebna ... toliko o tome postaje smarantno i "ozbiljno" a ozbiljnih tema imam dovoljno i van DZ B)

oprosti abdee za "bratac" ja to previše onako da kažem "partizanski srdačno"

Zajebavam se, bratac... :D

Da, napisao sam kako bi trebalo da bude jer mi je pun kufer umjetnika duge kose i najnizih vrsta najpateticnije sujete koja vrca na sve strane. Kad bih promenio sebe presao bi u nazi mod i broj gorepomenutih pacijenata skresao na mnogo razumniju meru... No to sad nije bitno. Bitno je da fotografije koliko-toliko odgovaraju zadatoj temi i da ih bude u sto vecem broju. E sad, da li su nastale sezdeset osme ili tri dana pre roka, nije bitno.

Resenje bi mozda moglo da bude ponovno pokretanje (dvo)nedeljnog foto zadatka kada se takmice fotografije nastale u jednom kracem vremenskom periodu.

U isto vreme sam potpuno indiferentan prema fotografiji Dejana Miloradova sa kojim se druzim, sa kojim fotkam, sa kojim zimi pijem bozicni Tuborg, koga budim iz dubokog sna kada me zanima da li se nesto pise sa crticom izmedju i td.

:lol: :lol: :lol: Ех, тај божићни...

Је ли ово правило?

Pravila su sledeća:

6) Potrudite se da stvorite sveža rešenja, tj. da ne šaljete stare radove. Jedan od ciljeva ovih foto - takmičenja jeste da podstaknemo vašu kreativnost i napravimo svojevrsnu vežbu u različitim fotografskim temama.

... U isto vreme sam potpuno indiferentan prema fotografiji Dejana Miloradova sa kojim se druzim, sa kojim fotkam, sa kojim zimi pijem bozicni Tuborg, koga budim iz dubokog sna kada me zanima da li se nesto pise sa crticom izmedju i td.

A ono „i td”, jel se piše sastavljeno ili rastavljeno?

Zlatko nije uradio ništa protivno pravilima dakle sve je ok a fotografija svojim kvalitetom zaslužuje pobedu prema tome to je van diskusije i sve što nadalje govorim nema veze sa konkretnim slučajem.

Abdee imaš jedno pravilo koje kaže : autor je anoniman dok traje glasanje . Dakle ako pošaljem sliku koja je objavljivana na zoni ili na nekoliko ostalih fotosajtova koje svi posećujemo od anonimnosti nema ništa i time se urušava jedan jako dobar princip koji omogućava nepristrasno ocenjivanje bez uticaja popularnosti tj. predubedjenja kakav je ko fotograf . Znači da je pravilo "samo neobjavljivane fotografije" vrlo svrsishodno proizilazi iz pravila anonimnosti takmičara i po meni treba ga uvesti.

matori, ako ti kazem da me za jedan battle 1 drugar pitao (nesto smo se culi by telefonom) "koja je tvoja slika?" - iako (bi trebalo da me) zna da nema sansi da bi mu ja rekao koja je, dok ne bude "closed" .... jel' bi mi verovao?

od mene cestitke "prvacima" - a ostali - pa zna se - bez'mo kuci - na trening ;)

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...