Jump to content

Recommended Posts

pravi naziv je krajnje politicki nekorektan... :P

prva zamena isto tako... i napokon, druga je ispala prihvatljiva...

023_teroristi_01.jpg

hand made by djorzgul B)

thankz for d'support...

kao i sve sto nacrtam i njih bi da pokrenem, naravno... e sad da li bi bili za decu.. phhh, ne znam, nekako su mi sve ideje koje trenutno imam, a vezane su za njih, krvave... i bas ne za decu :)

Хвала, али ми намера није била да те прозивам, мада можда и није лоше по тебе да то тако схватиш,

пројекта ради. Заправо сам хтео нешто да испробам, и поделим овде са вама, односно тобом. Стога

ово више схвати као инспирацију, мотивацију илити креативну рекреацију. Признајем да сам цртеж

у првом тренутку (мени) није обећавао не-знам-шта. Међутим, када се мозак мало више ангажује, те

размотре разне могућности, онда се и перспектива целе замисли прошири. Рецимо, могу се сви мало

јасније поделити на подкласе, у маниру MP FPS игре Team Fortress 2 (Wiki), што би касније отворило

простор за адаптацију анимираног филма у игру. Могуће је да за каишеве стрипа не би било идеја у

довољним количинама, али за серију епизода или један дугометражњац би се довољно њих скупило.

inspiracije.jpg

Изнад су неки од угледних примера, у погледу карактера, злехуде им судбине, промашених живота и

осујећених планова. Покушавају све да успеју, остваре зацртане циљеве, остану живи, постану мртви

или зараде за живот - али нешто им вазда поремети ту работу, на смех и весеље публике. Сигурно да

има још успешних модела, који могу да се прилагоде и за децу, без крвавих садржаја. Са срећом! ;)

pravi naziv je krajnje politicki nekorektan... :P

prva zamena isto tako... i napokon, druga je ispala prihvatljiva...

023_teroristi_01.jpg

hand made by djorzgul B)

Aaaaa. mnogo su jaki!! Svaka cast, tek sada sam video ovaj rad. Nemam reci, sve je kako treba.

poz :)