Jump to content

logo

iznenada
 Share

Recommended Posts

poz svima!

da li je neko zainteresovan da mi pomogne oko izrade logoa?

u pitanju je licna prezentacija, inace apsolvent sam na grafici bavim se grafickim dizajnom, web dizajnom i izradom svetlecih reklama. Pored ovoga u planu je i da na sajtu postavim svu potrebnu strucnu literaturu vezanu za stamparstvo i dizajn gde ce biti omogucen free download svih knjiga na srpskom jeziku, galerija fotografija i grafickih radova.......i jos dosta toga

znak koji bude imao najvise vasih pozitivnih kritika bice postavljen na sajt ( naravno sa potpisom idejnog tvorca :) )

hvala unapred!

kratak opis:

ime: ENPICENTAR

koristeni font je ( infra red ) bilo bo pozeljno da ostane ali prihvatam sve sugestije.

mozda se nismo bas razumeli...nisam mislio da meni neko pomogne oko izrade logo nego, posto pratim radove ljudi sa DZ i ima dosta interesantnih stvari za videti hteo sam da vidim njihova resenja za logo....ne vidim nista lose u tome sto bi neko na mom sajtu postavio svoje potpisane radove...i onako je ideja sajt da pored naravno privatne reklame ... i povezivanje ljudi, edukacija... sve to vezano za grafiku...sva raspoloziva strucna literatura bice postavljena na sajt tako da i to moze pored reklame da pomogne svima koji se po prvi put susrecu sa ovom oblasti tako i onima koji vec duze rade....no da ne duzim zvuci kao neko pravdanje....

ako ima zaineteresovanih neka postaver svoje radove

a ako ne admin moze da izbrise temu

u svakom slucaju hvala na sugestiji