Jump to content

CRYSIS ruuuuuuules

IgOOr
 Share

Recommended Posts

Inace ovo kupujem obavezno, i to ce biti PRVI original koji cu uredno da kupim u radnji :D

Hahaha... dok ispijam čaše pevaj mi o njooooooj, samo ti me shvataš prijatelju moooooooooj :D ...

Kad onim genijima u Crytek - u nije bilo teško da onako pomere granice i pruže nam ovakav masterpiece, nije ni meni da im platim to uživanje...

A inače sinoć igrah Bioshock silno ishvaljen u prošlom broju SK i moram reći da sam se razočarao, mislim bulja mi je, morbidno do daske. Verovatno zato što sam ga igrao posle Crysisa :) :) :)

@SiCkMiNd: ma jok, pričam ovde sve ovo iz iskustva drugih :)

• Replies 70
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Stigao Crysis, od sutra u prodaji

BTW, jedan insider info, za ljude koji su na ovom forumu, stiglo je nekoliko "special edition" Crysisa i cena je ~4000din

332618ps.gif

i pored Crysisa dobijate i:

• Soundtrack CD

• Bonus DVD with "Making of", concept artwork and storyboards.

• Unique in-game vehicle.

• Concept Art book.

crysis_se.jpg

Btw kutija je brooka metalna i nadrkana do bola... mi smo do sad balavili, pa sad reko da javim... Takodje od sutra je i normal u prodaji po ceni od 3000 din.

Prvi Shipment ide u GameS prodavnicu, ali ukoliko vam je okolina Cvetkove pijace bliza mozete doci i kod nas u ExtremeCC

GameS

Dečanska 12

011/3345 062

ExtremeCC

Živka Davidovića 13

011/3809-143, 3809-144, 3809-130, 3809-230

Headcutter, KRALJU!!

Bas sam citao po nekim tajvanskim forumima o tim spec edition izdanjima, i ponadao se da ce biti ovde :) Doduse, tamo su dobijali i majice

A kakav "vehicle" pominjes?kao igracka ili nesto slicno??(mada, saznacu sutra :D )

Ekstra info, thx!

Joj jbt sav treperim...ma ko je rekao "najvece uzivanje je ishchekivanje uzivanja", gimme the real stuff!

Ali metalna kutija...da je "upotrebish" kao oruzje za sve one koji se drznu da te odvoje od tastature...

A sad vas sve lepo pozdravljam, otishao sam na poslednje psihofizichke pripreme...ako me neko trazi - emigrirao sam na Tibet (naravno tim vehicle-om koji se dobija u special edition pakovanju), a detalji o sluchaju vam nisu poznati... :D :) :D

Cutter, priznaj da igrash na radnom mestu, priznaj... :P

Tnx for info-update...

e par pitanja

ja imam: quad core 6600e ( postoji li neki optimizator za igrice)

i 8800GTS (gde da nadjem DX10, ja sam nalazio nesto na netu sto pise DX10 instalirao ali kada sam igrao Bioshock nisam mogao da ukljucim opciju DX10)

hvala

Za q6600 ne postoji optimizator ili nesto slicno :) ...igra moze da "vidi" sva 4 jezgra ili ne...crysis konkretno, vidi sva cetiri jezgra ali ih ne koristi do maximuma uvek...oko toga se vodi zucna rasprava :D

DX10 mozes jedino da nadjes u Visti.Ako imas instaliranu Vistu, to je to.Za XP ne postoji DX10, neki su nesto pokusali da zbudze, ali od toga naravno nije bilo nista.

ja imam: quad core 6600e ( postoji li neki optimizator za igrice)

i 8800GTS (gde da nadjem DX10, ja sam nalazio nesto na netu sto pise DX10 instalirao ali kada sam igrao Bioshock nisam mogao da ukljucim opciju DX10)

Veve, i ja imam quad6600 i grafiku 8600GTS u kombinaciji sa 4GB rama. I crysis demo na to hardveru je isao veom dobro (very high).

E sad, posto na Vistu necu da prelazim, pitanje je samo da li su vec provalili neku modifikaciju u full Crysisu (kao sto su u demou) koja bi omogucila dx10 kvalitet na XP-u. Nex999, ako cujesh neshto tim povodom ti javljaj, to me zanima...Mozda treba pitati i DYNABLASTER-a, njegov avatar govori da je i on zarazen... :)

Jbt sto se radujem...

:) kao prvo igra je VRH, EXTRAAAAAA...... grafika mi se mnogo svidja, jos je bolje sto je i prica sasvim ok i drzi mi paznju sto se nije skoro desilo.....

jedino mi je zao sto u 1680x1080 ne mogu da je igram na high nego sam neka podesavanja spustio na midium ali sta je tu je .....

konacno malo odmora od 3d max-a :)

Uuuuu lave xtra...mislio sam da se taj fazon odnosio samo na demo...

Nego manijaci po svetskim forumima su pocheli sad i neshto po editoru da budze tako da dobiju neka ultra high setovanja (kad videh screenshotove shume umalo me shlog ne strefi), znachi ono isteruje iz pamet.

JEDINO shta bi moglo da mi zasmeta je to shto sam nachuo da single player moze da se zavrshi za 10-12h shto je po meni prekratko...Naravno tu na scenu stupaju modovi...

@veve: Da li ukljuchujesh AA i na koliko? (Dakle AA satire od zahtevnosti)...

da da pitajte DYNABLASTERA koju konfiguraciju ima pa nece znati da vam odgovori, samo znam da pre tri godine je to bila zmaj makina, a sad je garant kontajner, a kao i vi volim lepo, ali trenutno mogu da uzivam samo u avataru sa kojim se samo foliram, eh gde su ta vremena kad je Dyna Blaster bila najjacha igra- pa i sad je samo sto mi Amiga rikavelisala a gari mi trazio para da zameni plocu- da sam mogao jos jednu da kupim tako da kulira u podrumu, a tacno se setjam ovaj CRYSIS je sad kao nekad sto je bio THE LOST PATROL, isto revolucija manje vise, i deco be nemam ja "vremena" da se zajebavam sa tim igricama, imam ja igricu u garazhi- trenutno radim vrh cyber-scifi projekat ugradnje hifi i enterijer u jednom tjuniranom Renault Clio ;)

@ nex999

e ajde mi molim te pojasni kako ubacujes ta setovanja....

ja sam nesto izcackao i sada igram u 1680x1050 na high, bez AA... i ne secka mi uopste... i super izgleda.... ali bas nisam siguran da sam odradio sve kako treba

@ForuMan

Ne ukljucujem AA, probao sam ali je malo kocilo pa sam ga iskljucio...

poz

e naisao sam na veliki bag u igrici.... one male letece masine iz matriksa, ako ih ubijete a one ostanu da stoje u vazduhu igrica ih ne kapira kao mrtve, vojnici stoje ukoceni a prica nece da se nastavi dalje.... presao sam jedan deo gde sam morao da snimam svaki put kad ubijem jednu pa ako sledeca ne umre na pravi nacin onda loudujem sve dok stvarno ne bude mrtva ( a igram na DELTA tezini i stvarno tesko umiru :) ).... pretpostavljam da morate da ih ubijete na cistini ili dalje od nekog kamena ili nekog slicnog veceg objekta. Cisto da im ne smeta da padnu na zemlju.... e a sad sam dosao do dela gde ih ima mnogo i mnogo vojnika puca na sve strane i vise ne mogu da kontrolilsem njihovo umiranje , a nazalost vidim ih mnoge da su mrtve a lebde na metar od zemlje, ovde sam morao da prestanem da igram.... nadam se nekom patch-u uskoro...

^^ Josh nisam doshao do metalnih karakondzula, trenutno se krvim sa Korejancima oko kruzne kupole. Kad stignem javljam ti da li je isti sluchaj i kod mene.

I ja igram na Delta i nekako mi se chini lakshe nego shto sam mislio da ce biti...

@veve: U folderu CvarGroups (C:\Program Files\Electronic Arts\Crytek\Crysis\Game\Config\CVarGroups) zameni postojece fajlove sa tweakovanim...

Dakle kakvih razlika moze biti u odnosu na razlichite tweakovane config. fajlove pa to je haos. Ova Nex-ova varijanta za moj sistem mi super odgovara, a recimo ona koju sam koristio za demo i koja je tamo super radila, sad ne pije vodu.

AA nece da radi u kombinaciji niti sa low niti sa medium shaderima. Dakle za Xp - ovce koji oce da nacede josh koji frejm vishe sa maxout kvalitetom - ili very high sa AA ili bez AA, treceg nema. Ne znam samo na kom hardveru moze da se igra sve na very high i visokim AA-om...verovatno samo u NASI imaju takve nosoroge od mashina...

I da, ne da je vredelo chekati negooooo...Muzika je UBISTVENA, ne odvajam se od soundtrack-a...

Omiljeni fazon za destrukciju NK-a (pored vatanja za vratove i lansiranja u nepoznatom pravcu): Zaletim se Jeep-om kao kamikaza (drzim shift) ka njihovom dzipu i malo pre nego ih roknem izletim iz dzipa...BOOM...