Jump to content

CRYSIS ruuuuuuules

IgOOr
 Share

Recommended Posts

Alo ljudi, pa ne mogu da ne nachnem ovu temu, pa videste li vi hi-res trejlere i screenshotove za Crytek-ov Crysis koji izlazi za par meseci??? Koja kombinacija voodoo magije i vanzemaljske tehnologije je koriscena da bi ono ispalo onako bolesno dobro?

ccc, evo dok gledam ovo, podizem vilicu sa poda... :blink:

• Replies 70
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Da da znam, DX10, ali kad smo vec kod njega, postoji li Nvidia grafika koja podrzava DX10 a da joj cena nije previsoka (preko 300e). Koji bi bio Ati-jev pandan Nvidi-i?

Crysis ce pomeriti granice FPS iskustva u vecoj meri nego sto je to 2004. uradio Far Cry...kad se napravi onakav masterpiece od igre, nista nije prezahtevno B) ...

• 2 weeks later...
  • 2 months later...

16. Nov. 07. - premijera za Evropu. Ochekujte da klonovi Crysisa po svetu pochnu da nichu ko pechurke posle kishe jer je editor tako dobar da to boli. A sredinom Juna 2008. izlazi nam Far Cry 2 po receptu Ubisoft - a (otkupljena licenca od Crytek - a), i da, pogađate, biće podjednako brutalan kvalitet...al će da se puca u 2008... :D

mislim da ce za Crysis ipak trebati 8800, a ni on nije preko 300e...

objavili su skoro minimum i recomended konfiguracije, mislim da je dual core @3ghz, 2gb i 8800 potrebno.

pozz

Uzeo sam Asus Extreme N8600GTS SILENT/HTDP/256MB DDR3/675MHz

Jbg, neće biti nasvirano na maximum al se nadam da će biti pristojno...

post-10308-1192712166.jpg

• 2 weeks later...

1. Skinuo demo verziju Crysisa - chitav prvi nivo

2. Instalirao, svi parametri na very high osim volumetric effects - a koji su medium, rez 1440 x 900

3. Startovao igru, sta god da pricham kako izgleda ne mogu da docharam dok se ne vidi

4. Zavrshio je u transu, totalno zanemarujuci i zapostavljajuci svaki segment spoljashnjeg sveta

5. Odluchio da kupim full release No Matter What...

Postovanje...da nemas neki scr-shoot?? :)

Pa pazi, kad onako balavish nad onakvom igrom, poslednje shto ti je na pameti je screenshot. Imash ih po netu ko pleve.

Moja najdublja zahvalnost i divljenje ljudima koji su osmislili dx10 kvalitet Crysisa na XP - u bez potrebe za instaliranjem Viste (high2very high modifikacija)...Kad ce taj 16. jbt...

Stigo Crysis manual i cover danas u firmu... sutra ih "lokalizujem" mogu sutra da saznam kada je release date kod nas.

Nudim njivu, 22 krave, i jato koza za tu info...

Ajde headcutter, chim saznash sve nas obavesti...

Tnxxx

Odigrao demo i nisam nesto odusevljen. Lici na malo unapredjen Far Cry.

Nasuprot tome, potpuno sam odusevljen sa Timeshift-om. Fun, fun, fun... a i izgleda strava.

Da li si ga igrao na maximalnim performansama? Jer razlika između very high i mid je ohoho...

Ja stvarno ne znam kako da me ne oduševi kada gađam Korejanca u sred šume, promašujem ga i umesto njega, prerežem palmu iza njega na pola...palma mu padne na glavu i zabode ga u zemlju...

Meni Crysis Rulez

P.S. Javi se Cutter :) ...

Omg Cutter, na kakve me to slatke muke stavljaš sad kad imam posla preko glave :D ... Sve je profi, sve mi se sviđa, jedva čekam. Rezervisao sam, biće najverovatnije na 2 dvd-a, cena 3-4000din, ni oni još ne znaju...Pa kad nazovem tehničku podršku jbt (hehe oduvek sam to hteo)...Inače što se Time Shift-a tiče kopao sam po netu i video svašta, moj stav je da je ta igra vizuelno potpuno druga liga u odnosu na Crysis, ne mož' da mu priđe. A pošto smo većina ovde vizuelni tipovi, to nam je veeeeoma bitno. A za Crysis sam čuo da će gameplay full izdanja da ubija i da ima pozitivnih razlika u odnosu na ovaj demo...

Tnx Cutter što deliš moju pasiju...