Jump to content

Koji noviji film gledati?

ducka
 Share

Recommended Posts

+1

Sjajna zabava. Jos da dodam da Leonardo nije za SF filmove nikako, njegova facijalna ekspresija nije za ovakav tip akcije kakvu Inception zahteva. Takodje je pohvalno ne preterano oslanjanje na CGI efekte, gde je dosta scena snimano live kao u stara dobra vremena.

Nego kad smo vec kod ovog filma, da li ste nekad sanjali san u snu? Ja nisam, mada mozda i jesam ili sam mozda sanjao da jesam :D

Ili nisam..

Ja jesam. Sanjas gluposti pa onda sanjas da si se probudio :D

• Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Hell Yeah!

Scott Pilgrim Vs The World

Suprise, suprise - film odskache od gomile teen gluposti. Dobar humor, fantastichni cutovi, vrlo, vrlo neobichna forma ... ...

Obavezno gledanje!

i,

Facebuuuuu ???

Ne mogu da definshem stav o ovom filmu, ali svakako, dochim me natjerao da porazmislim malo i pokusham da sredim utiske - vrijedi gledati jer ne ostavlja ravnodusnim.

e a sta ako i sada sanjamo? :P

zezam se naravno, upravo pogledao film pa sam jos pod uticajem :) odlican je. naravno postoje mnogo bolji filmovi, ali u skorije vreme je inception daleko na prvom mestu. i sto su gore rekli za pricu, i za pricanje te price. to da su ga razvukli u mom slucaju nije tacno, gledao bih ga jos :)

ps. "Inception is popular because it makes average people think they're smart" <- glupost dana :)

ps. "Inception is popular because it makes average people think they're smart" :) :)

aj sad nek neko odradi jos jednom ovo pa ce da bude glupost u gluposti u gluposti, sto je ujedno i MHO za inception. sorry. jedan od retkih filmova koji me je toliko smorio da ga nisam odgledao do kraja. Svaka cas Nolanu na Mementu, al ovo posle je trash..

extremely overrated. isto kao i FB film..

Treba mi pomoc. Gledao sam film, ali ne mogu da se setim naziva i vec neko vreme pokusavam da ga nadjem, ali bezuspesno. U pitanju je koliko se secam relativno nov film (od pre mozda 2-3 godine cini mi se).

Crime, engleski navijaci, tacnije bazirano na istinitoj prici. Film prati crnca koji je usvojen, navijace, ima cak i intervju sa tim likom negde... Klasicni engleski navijacki/crime film, ali koliko se secam po istinitoj prici, prati njegov zivot. Jel zna neko na sta mislim (sa ovim oskudnim opisom :)). Znam da ima scena gde su ga upucali ispred diskoteke, u filmu mu je zena neka plava riba itd...

Mislim da treba promeniti naziv ove teme, posto je izgubio smisao. Ocigledno ima dosta ljudi koji nisu primetili ili su jednostavno zaboravili da se tema zove "Koji noviji film gledati?"

bez uvrede ali u Srbiji je stvarno pitanje sta je to noviji film :D Ako hoces da ga lepo legalno pogleda u bioskopu, to ce sigurno biti film od bar prosle godine :D

Ja sam pre 2-3 dana odgledao Death at a Funeral ( http://www.imdb.com/title/tt0795368/ ) i odlicno se nasmejao. Ko voli Britance i humor preporuka :D. film je iz 2007. a sad sam video da su ameri napravili svoju verziju 2010-te ( http://www.imdb.com/title/tt1321509/ ). ne znam kakva je i da li je neko pogledao, ali se (po meni) pokazalo da je obicno orginalna verzija uvek bolja od re-kopija :D