Jump to content

Koji noviji film gledati?

ducka
 Share

Recommended Posts

• Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

^ Napomeni samo da je ultra gay film :)

Ne nazalost ne znam zbog cega, vec zbog toga sto je film mogao da bude neuporedivo bolji, ali su oni te bitne stvari prikazali sve ukupno u 5 minuta filma, dok su kako on plese i ljubi se sa deckom prikazali u ostalih sat i po :(. Njegov zivot je interesantan, ali te najinteresantnije stvari su ostale po strani u filmu :(

Neko je preporucio 22 Bullets sa Jean Reno-om, dobar je.

Takodje Black Book

http://www.imdb.com/title/tt0389557/

• 3 weeks later...

^ Isti komentar sam dobijao od ljudi kad se Matrix pojavio, NHF. ;)

Ukusi su definitivno razliciti. Da se razumemo, nije meni Matrix najbolji film koji sam pogledao (mada ima visoku poziciju), kao sto nije sada ni Inception. Ali neki novi standardi su definivno postavljeni. Cak i vise nego sto je to Matrix uradio, jer Inception ima bolji story, a potom i storytelling. Da ne komentarisem tehnicku izvedbu filma...

"Inception is popular because it makes average people think they're smart " Imas ovo na Imbd-u ;) Jednostavno film ima dobru ideju,ali mnogo su ga razvukli,a da stvar bude i gora film je pored toliko efekata u jednom trenutku postao dosadan,posto se kraj naslucuje.

"Inception is popular because it makes average people think they're smart " Imas ovo na Imbd-u ;) Jednostavno film ima dobru ideju,ali mnogo su ga razvukli,a da stvar bude i gora film je pored toliko efekata u jednom trenutku postao dosadan,posto se kraj naslucuje.

For a movie's sake, pa i u Matrixu si znao da ce da se "prosvetli", pa nije imao manji uticaj na filmsku industriju zbog toga...

U moru blockbustera koji ne nude nista Inception je ok, ali je kao film u celini prosecan, ima ih daleko kompletnijih u svakom pogledu.

+1

Sjajna zabava. Jos da dodam da Leonardo nije za SF filmove nikako, njegova facijalna ekspresija nije za ovakav tip akcije kakvu Inception zahteva. Takodje je pohvalno ne preterano oslanjanje na CGI efekte, gde je dosta scena snimano live kao u stara dobra vremena.

Nego kad smo vec kod ovog filma, da li ste nekad sanjali san u snu? Ja nisam, mada mozda i jesam ili sam mozda sanjao da jesam :D

Ili nisam..