Jump to content

Koji noviji film gledati?

ducka
 Share

Recommended Posts

Legion 2010

http://www.imdb.com/title/tt1038686/

Negledati nikako.

Ako od amera nesto i valja , to su akcija i specijalni efekti.

Ovaj film sam gledao iz tog razloga , ali nista od toga , prica je "provaljena" pre 500 000 godina , vise izgleda kao epizoda neke serije nego zaokruzena prica , vecina filma se svodi glupavo baljezganje nezanimljivih likova.

poz

• 2 weeks later...
  • Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pa jel se moze ovo "skinut" negde?

Za sada nema download - bice sigurno dostupno na internetu za 20-ak dana jer se blizi "mega" premijera. Do sada je film prikazivan samo po festivalima. Bila je pre oko mesec dana u Sarajevu prilika da se film pogleda.

MacGruber

Dok sam namestao prevod delovao je kao zanimljiv film, ali je bezveze. Za mene nekih 3.5/10.

Death at a Funeral

Ovaj mi se svideo i par puta me posten nasmejao. Nekih 7/10.

Letters to Juliet

Cura gledala i svideo joj se. Ja bas i ne mirisem ovakve filmove :)

Skoro sam gledao i Cop Out i svideo mi se. Takodje mi je ok i Hot Tub Time Machine.

Death at a Funeral

Ovaj mi se svideo i par puta me posten nasmejao. Nekih 7/10.

Pogledaj Britansku verziju iz 2007. http://www.imdb.com/title/tt0795368/

Nije mi jasno zašto amerikanci moraju da rimejkuju svaki dobar film koji je iz Evrope ili Azije... I to dok se ovaj ni ne "ohladi".

Ovaj je mnogo dobar, gledao sam ga još pre 6-7 meseci

http://www.imdb.com/title/tt1182345/

moon-movie-poster.jpg

Pretpostavljam da je bolji od US verzije. Tako je bar bilo u slucaju sa azijatskim hororima, koji su bili bar za jedno koplje bolji od US sr*nja.

Da, čuo sam da je bolja UK verzija. I ima prilično veću ocenu na IMDB... Nisam gledao US zato što sam gledao UK i bezveze mi da gledam rimejk posle godinu ipo dana. Mada volim Chris Rock-a...

Pretpostavljam da je bolji od US verzije. Tako je bar bilo u slucaju sa azijatskim hororima, koji su bili bar za jedno koplje bolji od US sr*nja.

tu je stvar obrnuta,amerikanci kopiraju japanske horore.ja ne znam ni za jedan slucaj gde su azijati pravili svoju verziju nekog americkog naslova,samo obrnuto..

gledao sam salt,jedino sto je dobro u tom filmu su kaskaderske scene.ali je prava steta unistiti onoliko automobila i drugih stvari za jedan onakav film sa tupavom radnjom i zapletom.

Robin Hood?? Hm, za mene je jedno od vecih njesra koje sam gledao u poslednje vrijeme. ... u poslednjih par godina. Zapravo, The Expendables su neprevazidjeno loshi, toliko loshi da ih SVI MORATE GLEDATI, jer toliko sranje NE SMIJE ostati negledano! A Robin Hood je odmah iza njega. Nedovrshen, iskidan i blijed scenario, nerazvijeni karakteri, . .. .. .. . .. . . TOTALNI PROMASAJ! Nikakva dinamika, zaplet, preplet ... ma, nema dovoljno rijechi da se ispljuva ova verzija Hood-a. Thumbs down!!!!!