pera2109 Posted July 3, 2007 Report Posted July 3, 2007 meni samo pise the.zodiac edit uf sad videh, ovo uopste nije onaj zodiac ? pa sta sam ja gledao onda? isto sto i ja pre par nedelja :lol: link :http://www.imdb.com/title/tt0371739/ ista je prica ali ne i film
Bukinjo Posted July 3, 2007 Report Posted July 3, 2007 LOL ovaj mi se dopao , tebi ? koja varka, i nije mi jasno zasto prave iste filmove u razmaku od 2 god.....imam samo jedno da ima kazem, screw you guys.....
pera2109 Posted July 3, 2007 Report Posted July 3, 2007 nije losh ali iznervirao me kraj a i sada nije zanimljivo skidati ovaj novi, kad znam tacno sta ce se desiti
Bukinjo Posted July 3, 2007 Report Posted July 3, 2007 nije losh ali iznervirao me kraj a i sada nije zanimljivo skidati ovaj novi, kad znam tacno sta ce se desiti mene je bas kraj odusevio :P
stalja Posted July 4, 2007 Report Posted July 4, 2007 Skoro skinuh The Hire Jeste da je malo bajato, ali opet zanimljivo je videti vishe producenata kako zamishljaju bmw reklamu :)
pera2109 Posted July 4, 2007 Report Posted July 4, 2007 ^ Meni se svidja The Star segment, sa Clive Owenom i izvesnom The Star :D
stalja Posted July 4, 2007 Report Posted July 4, 2007 Jest vala ,,The star" tu izgleda bash kako treba :D
BigBoy Posted July 4, 2007 Report Posted July 4, 2007 "One hour photo", preporuka za sve one koji izradjuju fotografije ali misle i o privatnosti ;)
gagi Posted July 4, 2007 Report Posted July 4, 2007 ^ /w Robin Williams - gledao sam, cool je i malo trippy. Cuo sam da je funny novi film od Robin Williams-a: License To Wed w/ The Office cast & Mandy Moore. Nije bas nov al' eto.... Human Traffic, ne Human Trafficking mada su oba dobra.
Jee Posted July 4, 2007 Report Posted July 4, 2007 ^ Meni se svidja The Star segment, sa Clive Owenom i izvesnom The Star :Dda skroz je super scena kada je "shutne" iz kola :D
zigot Posted July 5, 2007 Report Posted July 5, 2007 upravo sam se vratio iz bioskopa pogledavsi "transformerse" ... i moram priznati da sam iz sale izasao nekako ravnodusan... ali na dobar nacin (koliko je to moguce, znajuci kakvo me americko patriotsko spasavanje sveta ceka) ako bih morao da sumiram (ne ulazeci u amerikanizam cele price... jer sam pre ulaska u salu odbio da gledam film na taj nacin), rekao bih da je film uspeo da odrzi originalni razmetljivo epohalni "feeling" crtaca ... sto bi odprilike znacilo da ce uspesno dirnuti zicu nostalgije rodjenima sredinom osamdesetih ali, kao neko ko je njihov period onomad taman prerastao, moram reci da sam ocekivao mnogo zategnutiji (poboljsan) proizvod... samo otvaranje filma je pocelo samo ok...uglavnom zbog malo zbrzane rezije...ipak, glumacka ekipa vojnika je nagovestila da ce nastavak biti utapkaniji....a nastavak posle otvaranja filma, kratko receno, ne bi mogao biti bolji! ....cim je u desavanja uskocio glavni junak sam witwicky, film je krenuo FENOMENALNIM tokom... pomislio sam: "jbt, pa ovo izgleda kao T2" ... mali shia la'beouf je pakleno dobro uradio posao, ma savrseno! ... a michael bay je u tom segmentu pokazao da itekako moze da sastavi fantasticnu pokretnu sliku... izgradnja likova (koji su sami po sebi vrlo jednostrani...sto je vrlo ocekivano) je uglavnom pocela jako dobro (par gresaka je urodilo skepticizmom doduse), dinamika cista desetka, akcija/kadrovi/efekti/slika/ton - sve savrseno iskrojeno.... ali onda negde tokom sredine zapleta stvari su se uzasno zaglupile (blago receno)... kako to biva kada se u isto vreme nude komplikacija i banalizacija (sto se moglo i ocekivati od coveka koji je pravio armagedon)... dodacu da je kvalitet zvuka i muzike u ovom trenutku pao na -10....ubrzo zatim je pocelo "rokanje" gde nije bilo bas najjasnije kako i zasto... da bi se zavrsilo abnormalno dosadnim i jadnim "raspletom"... toliko dosadnim da sam skoro zaspao pitajuci se zasto jednostavno nisu pustili prvu polovinu opet... doslo je do tacke gde vise nije bilo bitno ko se sa kime i oko cega krlja.... za mene je ta nedosledna tranzicija definitivno upropastila nesto sto je pocelo prilicno dobro... film se zavrsio tako sto sam jedva docekao zavrsetak ali i pored toga, mislim da je pogodio temu crtanog filma.... jer koliko me secanje sluzi, nikada nije ni bio pravljen da pruzi uzivanje i "starijoj" ekipi... transformersi su oduvek pravljeni za sedmogodisnjake preporucujem zbog odlicnog prvog dela i glavnog junaka koji je brilijantno nosio i vise od svog dela filma (podsetio me je na ferris bueler-a i time definitivno dobio moje neprikosnovene simpatije)... a i zbog iskusne junakinje ;) NAPOMENA: ne preporucujem film ikome kome je muka od americke propagande... ako niste u stanju da svarite velike kolicine boze i hamburgera, ne trujte se
pailhead Posted July 5, 2007 Report Posted July 5, 2007 I transformerse i novi daj hard bih preporucio. Daj hard je jefnostavno fantastican straight forward akcioni film, i prijatno sam se iznenadio, dok transformersi imaju efekte koji se ne smeju propustiti. Ceo film je doduse malo bezveze, mislim, cak i kad se uzme u obzir osnovni zaplet :) Ja sam izasao iz bioskopa prilicno smoren. U pocetku sam bio odusevljen, ali kako je polako prolazilo 2 ipo sata filma ili koliko vec traje, postalo mi je jako jako dosadno. Cini mi se da je mnogo stvari nelogicno, odnosno nerazjasnjenjo, pa se skoro svo vreme ima onaj "huh" osecaj... znam da ovo zvuci glupo kad su u pitanju roboti koji se pretvaraju u automobile ali avaj.
Ratnik Posted July 11, 2007 Report Posted July 11, 2007 Ja bi vam preporucio Die Hard 4.0 , dosta je mocan. A ako niste gledali, onda isto Hot Fuzz.
sulumper Posted July 11, 2007 Report Posted July 11, 2007 evo za poslednjih nekoliko dana bih izdvojio REVERB , Blood and Chocolate je malo slabiji ali ok, a najvece razocarenje mi je Pathfinder
godza Posted July 11, 2007 Report Posted July 11, 2007 Number 23 Film koji me je brutalno odusevio, svo vreme sam bio istripovan ... Film koji stvara podeljena misljenja. Neke je odusevio, neke je razocarao... Ja definitivno preporucujem.
stalja Posted July 12, 2007 Report Posted July 12, 2007 Die Hard 4 Odgledao i ostao zadovoljan sa onim shto sam ochekivao od istog :)
gagi Posted July 12, 2007 Report Posted July 12, 2007 Nitro Kad sam vidjeo preview mislio sam nesto kao Taxi - luda voznja po gradu. Isao cisto da odmorim glavu, i da vidim kako se po Montrel-u jure (a French Canadian movie). Al' film nema toliko veze sa autim i trkom, sasvim druga prica, title doesn't fit the movie. Mnogo bolje nego sto sam ocekivao... malo je sve cudno, tuzno, ljubavno, dramaticno, akcija.... petlje neke u prici... i kraj ubitacan... preporucujem :)
iguana Posted July 12, 2007 Report Posted July 12, 2007 josh jedna preporuka za Hot Fuzz. odlichan, i vishe nego odlichan, engleski film od tvoraca filma Shawn of the Dead,sa kremom engleskih glumaca.
sirmium Posted July 12, 2007 Report Posted July 12, 2007 Transformersi, izasao iz bioskopa odusevljen, tokom filma sam se najezio na neke scene... uradjen super ...preporuke... prestige smoking aces oceans 13 . .
sunflower Posted July 13, 2007 Report Posted July 13, 2007 Ljudi ima li ko preporuku za neki noviji a dobar film Milose, nije noviji (2004) al` je zato film :ph34r: KUNG FU HUSTLE
DraganB Posted July 19, 2007 Report Posted July 19, 2007 Number 23 Film koji me je brutalno odusevio, svo vreme sam bio istripovan ... Film koji stvara podeljena misljenja. Neke je odusevio, neke je razocarao... Ja definitivno preporucujem. preporucujem takodje... izuo me iz cipela koliko je istripovan... ps. pogledaj na koliko su kazaljke :P
godza Posted July 19, 2007 Report Posted July 19, 2007 preporucujem takodje... izuo me iz cipela koliko je istripovan... ps. pogledaj na koliko su kazaljke :P ma da, to me je dodatno natripovalo :)
panemoj Posted July 19, 2007 Report Posted July 19, 2007 Perfect stranger Onako . . . . . .bar su glupavu pricu spakovali u sat i 1/2, a ne u 3 . . .
DraganB Posted July 19, 2007 Report Posted July 19, 2007 ma da, to me je dodatno natripovalo :) e, sto je jos gore, sledeci put kad sam pogledao u sat, bilo je 3:10 :D
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now