Jump to content

Koji noviji film gledati?

ducka
 Share

Recommended Posts

• Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sad odgledah mirror...

Tipican americki sablonski horror film....

Mislim, za takav tip filma solidno je odradjen al daleko je to od "dobrog" filma ... i nije za neku preporuku

Sta je sad aktuelno , REC? :)

Jel moze neko da preporuci neki stvarno dobar Sf ili horror film , ja zadnji dobar noviji film sto sam gledao je descent...

Od prvog filma sam se smrzao ....... sve to kao znamo ali brrrrrrr .... posle drugog dela ..... nemam sta da kazem ............

http://www.zeitgeistmovie.com/

Prvi deo je stvarno dobar, ali ovaj drugi je neverovatan... jednostavno, prva preporuka za sve... ovo morate videti.

U prvom delu su rekli dosta toga na šta su zamerke mogli da imaju religiozni ljudi, protivnici teorija zavere,

ali Zeitgeist Addendum mora biti štivo svakoga ko želi da zna u kakvom svetu živi.

@breeder:

ja sam sa tom predrasudom i poceo gledati film (Witless Protection), ali sam tih sat i po ok proveo. nije za pamcenje, ali moze da prodje. nema nista urnebesno, ali film docekas sa osmehom na licu. bar sam ja...

Americki horor nikad (bold, ne pod navodnicima ;) ) ne moze da bude dobar.

@banne:

poslednjih par meseci sam poskidao dosta horora sa TPB > Top 100 > Movies i jedini kojeg se mogu setiti da me je zabavio je The Mirrors. I ranije Amytville Horror. Vecina horor/misterija koje su mi se svidele bile su East-Asia.

Npr. spomenuti Saw mi je bio ok 1.deo, jer je kao malo drugaciji. Drugi mi je vec bio losiji, treci sh1t, a 4. nisam ni gledao niti cu. O 5. ni ne razmisljam (kad izadje, ako jos nije). Meni jednostavno nije horor da se pokazuje kako puknu prsa, kako testerise nogu itd. Meni je veci gušt gledati horor koji ima napete scene, iscekivanje itd. Hičkok je valjda rekao da je pravi horor(strašno?) u iščekivanju nečega, a ne kada se to nesto desi/desava. Jbg, ne znam od reci do reci. Ali taj smisao.

Sve je to stvar licnog ukusa.

malo off

da preporucim jedan stariji film koji sam relativno skoro gledao , a za koji verujem da nije mnogo poznat , ali je odlican , definitivno u mojih top 5.

http://www.imdb.com/title/tt0099871/

"This is the "psychological fantastic" . "Jacob's ladder" is based on an outstanding screenplay including numerous weird details that increase the spectator's curiosity "