Jump to content

Koji noviji film gledati?

ducka
 Share

Recommended Posts

nadjo ovo na tvojoj "najavi"

http://www.benchmark.rs/vesti/mpaa-mi-smo-...corn-time-61090

a inace veliki filmski studiji su najveci poreski gresnici... i to im prolazi samo tako, u zemljama gde je izbegavanje poreze gore nego ubistvo ( maloletne osobe na podmukao i mucki nacin :lol: ). Uvek sam se nesto mislio da je tu osim poslovicne korumpiranosti politicara jos nesto u pitanju. Napr: eve konjgresmenu svrljnite ovdi potpis pa ce vam bozic bata donese Megan Fox u krevet ( ili neku drugu... ili drugog, zavisno od ukusa ). Nije sve ni u lovi izgleda a a a

• Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

...... VELEPOSTOVANI monderatoru,,,,,,,,

Kalimero, smiri strasti.

Stvar je vrlo jednostavna - spoileri nisu dozvoljeni i bice brisani. Ono sto si okacio mozes da postavis samo u formi linka, sa jasnom naznakom da je u pitanju spoiler, a nikako direktno u temu.

vidi ti sve sam saljivђija i humoristiћar, ne moze covek da dodje do reci da mi odgovori :huh:

Sta ga znam, na netu svako koristi reci & izraze kako mu se cefne, pa reko da proverim kod onog koj' sve zna, da cujemo pravovaljanu verziju koja bi objasnila ono sto se ne moz' objasniti osim u nje.... ma sta i ja drvim 31. osililo se to i hebi ga.

Beson i Mezijer osim sto su zemljaci saradjuju jos od V elementa. Nadam se, ocekujem, samo ova faca mi bas ne ide uz Valerijana https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q...Pl2rmJVu_RuTLOg

bolje da ga glumi Clive Oven.... a za sefa su mogli da uzmu Jodu... Mezijer ga je tako nekako nacrtao :P

Laureline..... ehhhh, ne znam koja bi glumica legla za tu ulogu ( metaforicki kazem <_< ), meni jedan od najboljih zenskih karaktera u svim medijima, videcemo.

vidi ti sve sam saljivђija i humoristiћar, ne moze covek da dodje do reci da mi odgovori :huh:

Sta ga znam, na netu svako koristi reci & izraze kako mu se cefne, pa reko da proverim kod onog koj' sve zna, da cujemo pravovaljanu verziju koja bi objasnila ono sto se ne moz' objasniti osim u nje.... ma sta i ja drvim 31. osililo se to i hebi ga.

Beson i Mezijer osim sto su zemljaci saradjuju jos od V elementa. Nadam se, ocekujem, samo ova faca mi bas ne ide uz Valerijana https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q...Pl2rmJVu_RuTLOg

bolje da ga glumi Clive Oven.... a za sefa su mogli da uzmu Jodu... Mezijer ga je tako nekako nacrtao :P

Laureline..... ehhhh, ne znam koja bi glumica legla za tu ulogu ( metaforicki kazem <_< ), meni jedan od najboljih zenskih karaktera u svim medijima, videcemo.

Ej ni meni ne lezi ovaj klinac za valeriana,valerian mi ej nekako stariji lik ono 35-36 mozda..ovaj je bas mlad ima tinejdzersku facu,valerijan ima grublje crte lica (koji sam ja debil kada sam isao toliko duboko u analizu stripa) elem ova mlada glumica moze da bude lorelina,beson je nju izabrao...mislim ok je,a strip je crtan 70-ih,samo bi bilo kul da beson napravi nastavke to bi bila ok svemirska opera,cak bolja od star wars :P Clive Oven ti igra Admirala...

Btw, kako niko nepomenuo The Peanuts Movie, ok su otpratili strip a i crtani film, cijenio sam da će biti standardna marmelada sa kiselom paprikom i posno kuvanim krompirom ...

добро, де... 2д цртаћ је непоновљив, али непоновљив је и осећај када се решиш једном годишње да поведеш клинце у биоскоп, све по п.с. -у, улазнце, сокић, смокић... и гледаш њихову реакцију на 3д пахуље које готово додирују руком :)

можда мало бљутаво, али опет, заборављен концепт: прича о пријатељству и псима који се туку са црвеним бароном!