Jump to content

Koji noviji film gledati?

ducka
 Share

Recommended Posts

ma , nema frke :) samo me zbunilo, nista vazno.

Zathuru sam preskocio, plakat :P i opis deluju privlacno, dobro, preporuka primljena k' znanju. Jumaji sam gledao samo jednom tamo negde... 95-6-7 ? Par puta sam hteo da ga ponovo odgledam, uvek se nesto ispreci. Zanimljivo je neke filmove odgledati posle x godina, cisto poredjenja radi. Ne gledam bas nesto mnogo filmova i cesce se odlucim za neki stari (provereni ), nego za nesto novo i u vecini slucajeva idimi dodji mi. Sve je to stvar licnih ne-ukusa ^_^

• Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

izvinjavam se na dosadi, samo da pitam :)

Popcorn Time mi je nesto malo prolupao, kanda. Te radi te ne radi, ne moze da izbaci filmove abecednim redom itd. Elem, "tede nocaske da odgledam Jumaji, obecao sam to sebi jos pre ihihihi godina, samo ne mogu da ga najdem na spisku, a mogao bi da se kladim u gajbu piva ladna da sam ga vidjao ranije? Prokrstario sam vise kategorija, i nista :huh:

pa ako ga neko vidi nek javi gde ga je nasao, ne budi mu zapovedjeno.

Nemoj da ga tražiš tamo uopšte nego nađi torent onda magnet link drag&drop na popcorn i uživaj. ;)

Ja ga odlgledah juče na kompu. Tek posle videh da će ići u susret dodeli.

Dobra kritika društva. Dobar scenario i režija. Ne bi me čudilo da uzme Oskara.

Birdmana takođe odgledah. Sviđa mi se kamera ( scene koje se ne seku već traju minutima prateći lika i prostore kojima se kreće i sve to prati dobra i dinamična muzika) i donekle priča koja pokazuje pravu ljudsku prirodu, sujetu među glumcima i kritikom, iskrivljen pogled u ogledalu... Kraj je mogao biti bolji. Edvard Norton bi mogao uzeti Oskara.

• 2 weeks later...
Ništa lično, ali film The Drop je jedan od žešće lošijih filmova koje sam ikada odgledao.

Prosto me fascinira činjenica kako je nekome nešto dobro - dok to isto nekome "ne vrijedi ni 5 para" - fig.

U svakom slučaju, preporuke za Imitation Game. Možda je nekome i ovaj film smeće :) hehe ko će ga znati.

Nadjoh vremena da pogledam oba, pa samo da dodam u prilog fascinaciji, ali iz drugog ugla...

- The Drop mi je jako dobar film, daleko bolji od ocekivanog. Vrlo sam zadovoljan svakim aspektom

- The Imitation Game - pored stvarno fenomenalne glume Benedikta, film mi je onako... ok... dobar ali nista posebno.

Odgledah juče El Cuerpo (The Body) http://www.imdb.com/title/tt1937149/

Korektan španski triler. Dobar zaplet a bogami i neočekivan rasplet. Malo njanjava gluma glavne muške uloge, ali preporuka za svakog ko voli dobre trilere. Opet očekujem da je film bio na temi, ali mislim da vredi da se opet okači. Ako bih ga poredio sa La cara oculta (The hidden face) koji smo isto na temi predlagali ovaj mi je za nijansu gori.

Whiplash 9.5/10, J.K. Simmons 10/10.

Dobar zaplet a bogami i neočekivan rasplet. Malo njanjava gluma glavne muške uloge, ...

Sve si rekao.

P.S. Zbog neočekivanog raspleta vredi potrošiti 1:51:13 vremena.

... ali ne znam da li je bio ovde.

Pretraga po ključnim rečima: tt1392214 ;)