Jump to content

Koji noviji film gledati?

ducka
 Share

Recommended Posts

• Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

The Imitation Game

Ocjena 1-10 10+

Benedict Cumberbatch, za mene, jedan od najboljih mladih glumaca danas. Ovu ulogu je odigrao maestralno.

The Theory of Everything

Ocjena 1-10 10+

Eddie Redmayne, kako je samo odigrao ovu ulogu, respekt.

Jedan od najgorih filmova koji sam gledao u zadnje vrijeme jeste The Grand Budapest Hotel.

A sto ti je The Grand Budampest Hotel jedan od najgorih?

Mislim, svako ima svoje misljenje, ali mene je film odusevio...zanimljiva prica, zanimljivi likovi, odlicna scenografija, kada sam ga odgledao, kao da sam procitao knjigu, ima toliko detalja, i svaki kadar je vrhunski...bukvalno mozes da zaustavis film kad hoces i da se divis fotografiji u filmu. :)

Još jedan glas ZA Budapest Hotel :P

Odličan film, nego kad smo već kod toga šta NE gledati, to je ovaj šugavi "Dracula Retold", pa onda ako ne morate, nemojte gledati ni Ejecta, Maze Runner je žali bože vremena utrošenog na gledanje. Ono, Hunger Games Reloaded, samo se ne kolju između sebe već sarađuju. Šukurac...

Odgledao sam i I Origins. Mene smorio... Šta ga znam, šuplja priča, već viđeno (posebno poznato onima koji čitaju knjige), nedovršeno.

Eto to sam pogledao u poslednja 2-3 dana i nemam preporuku :D

bez obzira na filmski ne-ukus, tesko je naci film koji zadovoljava u celini i celosti ^_^

Ovo je preporuka, ali sa upozorenjem... film se nece svima svideti, na osnovu trejlera se moze steci predstava sta se moze ocekivati. Nije neki veliki film, vise onako zanimljiv, sa smislom za humorizam koji se ne vidja cesto.

http://www.imdb.com/title/tt3416742/

Jedan od najgorih filmova koji sam gledao u zadnje vrijeme jeste The Grand Budapest Hotel.

... mene je film odusevio...

Jos jedan veliki minus za budapest hotel... tragedija od filma po meni ...

Još jedan glas ZA Budapest Hotel :P

Odličan film, ...

Dooobar! (posle odgledanih 40' :mrgreen:)

P.S. Ko voli filmove Džima Džarmuša dopašće mu se i ovaj film.

Meni se kod The Grand Budapest Hotel svidelo to sto je drugaciji. Malo osvezenja nije na odmet. Nije mi se svideo kraj, odnosno rasplet, koji je previse mlak, skoro hladan. Ali u svakom slucaju, prijao mi je.

Maze Runner je žali bože vremena utrošenog na gledanje

+1 (ali bas)

John Wick mi je bio zabavan. Film za kisno nedeljno popodne i odmaranje mozga. Solidna koreografija, fotografija i rezija. Ko trazi poentu/smisao u takvom filmu, mora da poradi prvo na sebi (ja ovo iz licnog iskustva ;))

Bas me interesuje sta mislite o Twice Born.

S obzirom da je radnja usko povezana sa granatiranjem Sarajeva (naravno znamo da smo mi uglavnom drzali minobacacke polozaje) a opet film je TOTALNO apoliticki (tj i ne zna se ko granatira niti zasto) nisam imao drugog izbora nego da zakljucim da mi je ovo najbolji film koji sam pregledao u 2013-2014.

Bas me interesuje kakvi su utisci prosecnog srbina.

O tom filmu onako na nevidjeno, mislim isto ono sto mislim i o filmu o onom psihopati, placenom ubici koji je za najvecu svecku teroristicku silu ubijao ljude pa posle jadan piskio u krevet <_<

Onaj ko ista zna o tim nesrecnim vremenima obicice taj film u velikom luku. <------ tacka

Kao sto rekoh, ja sam ocekivao slicnu reakciju kod sebe, kao Srbin iz Bosne koji zna sta znaci medija/marketing i koji zna situaciju iz prve ruke tj. sta je u stvari gradjanski rat.

Elem, posle odgledanog filma, ta ocekivana reakcija je izostala i smatram da je Twice Born ponajbolji film koji sam gledao proteklih godina.

Bas me interesuje sta ce Bambi da kaze.

darkesha nije ovo ni vreme ni mesto da se prepucavamo..... sve sto znam je da nista ne znam, i da niko ne moze da zna, bez obzira odakle je, da li je bio tamo ili ne.

Sto se Sarajeva tice IMAO sam tamo dosta rodbine, ako je nesto i ostalo to su neki daljnji koje sam mozda nekad video u nekoj poseti. Jedan stric koji je proveo najveci deo rata u Sarajevu, inace stvarno vanserijski lik, bese na proputovanju kroz Bg. pricao mi je..... gomilu gluposti. Znaci pusti to, pogotovu ako je snimano od strane onih koji.......

bolje traciti vreme na kutijaste trolove http://www.imdb.com/title/tt0787474/?ref_=nv_sr_1 a poruke slati preko SMS kako bog zapovedja :) dovoljno je cemera i jada na ovom svetu da jos i filmove o tome gledamo.

Penelope, j'bte na jednoj slici lepa na drugoj....... :huh: mnja ima takvih faca, ko je crtao & slikao portrete zna za foru.