Jump to content

ŠTAMPARSKE I SLIČNE USLUGE

henrik
 Share

Recommended Posts

• Replies 182
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• 5 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Interesuje me gde u Beogradu ima bolje opremljena prodavnica za hartiju sa vecim izborom formata i tezina, konkretno trebaju mi za LASER PRINT, LEGAL format do 200 grama.

Isto mi trebaju i samolepljivi listovi po mogucnosti prozirni

Ako ima neka web strana bilo bi dobro da vidim sta se nudi

Hvala.

• 2 weeks later...

Interesira me kakva je tiskara (COLOR PRINT-NOVI SAD),

zovu nas da kod njih tiskamo časopis (CCA. MJESEČNO 230 STRANA, papir koji koristimo je KB: LWC 60g/m2, 4/4 tisak;

KORICE: kunstdruck 150 g/m2, 4/4+1/o VD LAK).

Ako netko ima iskustva molim vas da mi javite.

U intresu na je promjeniti tiskaru jer sa sadašnjom nismo zadovoljni.

Pozdrav!

• 2 weeks later...

Ljudi, treba da radim neke albume sa vjenchanja i sad trazim varijante za stampu i povez. Stampu sam odradio u Zajkonu i to je odlicno izaslo i nasao sam u PG covjeka koji radi povez ali mi je komplikacija da stampam u BG pa transportujem papire u PG pa da ovdje povezujem. Treba mi neka dobra knjigoveznica koja ce moci da kad Zajkonci ostampaju ode po papire i poveze knjige i da mi posalje ovamo. Kako se radi o exkluzivnom proizvodu i malom tirazu (obicno 3 komada) treba mi neko pouzdan da to odradi da izgleda sto je bolje moguce, radio bi se povez shivenjem a korice mogu da budu od raznih materijala, ljepenka sa platnom, papirom, mozda cak i neki ludi materijali tipa drvo, metal... Ne treba mi neko ko ce da mi napravi knjigu da izgleda kao sveska tvrdih korica na uske i shiroke :)

Ima li neko neku ideju?

Pozdrav!

Tema za razmisljanje mi je da probam da resim brendiranje jedne kozmeticke linije. Klijent sada koristi neke nesretne nalepnice, i razmisljamo se da predju na stampanje direktno na ambalazu. Povrsina za stampu je nekoliko razlicitih plasticnih pakovanja, ambalaza je providna, treba nam nanosna bela, i sa njom mogu da budu cetiri prolaza ili fulkolor.

Da li neko ima predlog na kojoj strani da trazim resenje za stampanje ovakve ambalaze? Ako neko ima i predlog za kvalitetnu stampu na nalepnicama, moze da prijavi kao opciju...

• 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

da li neko ima broj tel. Byzart-a, ali ne 011 276 6081, zovem non-stop, niko mi se ne javlja, ili da li znate da li rade subotom, i da li mogu odmah da odshtampaju A3 format, dvostrano (pitam jer uvek shtampam u Zajkonu, a njima mashine ne rade trenutno, a meni je pod hitno potrebna shtampa)?

Ili ako znate neku shtampariju po kvalitetu kao Zajkon ili Byzart, ima neka u Dalmatinskoj neko mi reche ali ne znam ni naziv, nishta, pa ako neko zna bila bih mu ogromno zahvalna na pomoci :)

poz :rolleyes:

da li neko ima broj tel. Byzart-a, ali ne 011 276 6081, zovem non-stop, niko mi se ne javlja, ili da li znate da li rade subotom, i da li mogu odmah da odshtampaju A3 format, dvostrano (pitam jer uvek shtampam u Zajkonu, a njima mashine ne rade trenutno, a meni je pod hitno potrebna shtampa)?

Ili ako znate neku shtampariju po kvalitetu kao Zajkon ili Byzart, ima neka u Dalmatinskoj neko mi reche ali ne znam ni naziv, nishta, pa ako neko zna bila bih mu ogromno zahvalna na pomoci :)

poz :rolleyes:

U dalmatinskoj imas Billboard print 2083428.

Potrebna mi je sto hitnija informacija o firmi u kojoj bih mogao usluzno da odstampam kartice velicine kredit-cards, sa dijelom pokrivenim emulzijom, koja se moze ogrebati da bi se ispod procitao tajni broj (kao ovi vaucheri za dopunu kredita za mobilne telefone).

... i ako postoji neki savjet za pripremu istih - a da nije standardno kao za offset (koliki bleed je dovoljan, koliki prostor za tajni broj, ... mada kapiram da ce mi to reci u firmi, ako mi neko pomogne ... <_< ) ...

...

www.quadragraphic.com

oni rade za našu lutriju...

Adresa: Tošin bunar 23, Zemun

11080 Belgrade, Serbia

Tel: +381 11 3772 900

Fax: +381 11 3772 901

e-mail: office@quadragraphic.com

Prodaja

Srđan Radojčić

e-mail: s.radojcic@quadragraphic.com

Tel:+381 11 3772 938

• 1 month later...
  • 1 month later...

Moze da uradi ovo?

126895602_21a30514d0.jpg

businesscards-circle.jpg

foilsilkcards.jpg

Treba mi neka stamparija koja moze da "urezuje" slova(ne strucno receno),i u kojoj mogu da se odrade slova u srebrnoj ili zlatnoj boji.

Posto trebam da uradim vizitku i iskombinovao bi ove 2 mogucnosti.

Izvinjavam se ako ova tema ne pripada u graficki dizajn :rolleyes: .

Hvala

• 1 month later...
  • 2 weeks later...
Da li je neko pravio sam plastifikator,

ili poseduje isti, rucne izrade ?

Pokusavam sam da ga napravim pa imam neku dilemu oko tih valjaka...

Kolega ,ako jos nisi resio ovaj problem oko "plastifikatora" i ako je jos uvek aktuelan,hladno@gmail.com.Mozda nadzemo zajednicko resenje.Javi se..