Jump to content

ŠTAMPARSKE I SLIČNE USLUGE

Recommended Posts

Pošto sam primetio da se gomilaju teme u kojima se traže razne vrste kontakata i usluga koje se tiču štampe, od sada takve stvari potražujte ovde.

Zabranjeno je samoinicijativno reklamiranje firmi i pojedinaca, dozvoljeno je odgovarati na zahtev ili potražnju. Bez flejma.

Svaka pojedinačna tema će biti brisana.

• Replies 182
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Evo za druga leonarda:

Digitalna štampa (iz rolne/ofset) Xeikon (max širina 475mm) 4/0 ~ 180din 4/4 ~300din. Mislim da uz odgovarajuću doplatu, mogu da obezbijede i povez. Zajkon, 0113281102, 0113036080

Digitalna štampa (tabačna/laser) Xerox (prošireni A3). Cjenownik link >>>

Topli povez ~ 1€ po komadu (ali za ulaz 20ak €)

KlikPrint 0113290755

• 2 weeks later...

Cini mi se da je Banjaluka pocetnik u izdavanju casopisa, a Henrik neko ko ima iskustva u tome a treba mi savet od obojice posto ja planiram izdavanje casopisa kod koga je veoma vazno da fotografije budu dobrog kvaliteta (znaci ni papir ne moze biti los) pa me interesuju vasa iskustva i saveti. Najvise me zanima cena stampanja (makar otprilike) jednog takvog casopisa u tirazu od recimo 1000 komada, a dobro bi dosla i preporuka konkretne stamparije koja bi mogla da odradi takav posao.

• 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Preporučite mi nekoga u Beogradu ko bi mogao da mi kvalitetno odštampa znak i logotip na maicama i radnim kombinezonima - 30-tak maica i 10 kombinezona.

Kvalitetno znači da se štampano ne ošteti (obriše) posle 5-6 pranja.

--

Pozdrav od Milana

• 3 weeks later...

Ljudi može li mi neko preporučiti štampariju u novom sadu gde bi koleginica, buduća mlada, mogla da odštampa pozivnice - ono cena cena-kvalitet?

Naime ona ima već pozivnice, samo hoće na njih da doštampa neki text u ljubičastoj boji.

Hvala na odgovorima,

Pozdrav,

Miloš

Da li iko zna gde bi mogao da odstampam sliku dimenzija 120x120cm na slikarkom platnu.

Pitao sam u nekoliko stamparija i samo DPC to radi ali nemaju platno sire od 105cm.

Grafix radi takvu stampu, ali oni isto nemaju platna.

Ima li to platno negde da se kupi ili naruci?

Pogledaj negde po netu i nadji kontakt za stampariju BIG Print. Nalaze se na savskom nasipu i znam da rade takve stvari ali nisam upucen u sirinu materijala koji imaju. Pokusaj da ih kontaktiras, pa ako ne uspes javi mi se, zavrsicemo to.

Pozdrav!

Dakle,

ako nema ideju gde i kako bi moglo da se odstampa 150 komada drvenih varjaca, 1 boja?

Pretpostavljam da bi sito bio najbolji za ovo, samo bi volela da se javi neko ko je mozda ovo radio do sada.

stampa koju trazis je tampon

probaj kod macinkovica

ako ti treba kontakt moze na PP

• 1 month later...
  • 4 weeks later...

od nove godine cu PRESTATI da budem sito stampar, te cu da prodajem stolove i t.d.

ako neko ima zainteresovan - nek' me pp-ise. naravno, spreman sam i da odrzim par "pokaznih vezbi iz realnog zivota".

-mada nisam siguran dali, i koliko se ovo uklapa u prvi post ove teme <_<

od nove godine cu PRESTATI da budem sito stampar, te cu da prodajem stolove i t.d.

ako neko ima zainteresovan - nek' me pp-ise. naravno, spreman sam i da odrzim par "pokaznih vezbi iz realnog zivota".

-mada nisam siguran dali, i koliko se ovo uklapa u prvi post ove teme <_<

sta imas od opreme sve

• 2 weeks later...