Jump to content

Butterflies and Moths

Recommended Posts

• 3 weeks later...

Kao što je Dragisa već najavio izložba od 05. do 15. jula gostuje u Sokobanji. Pozivamo cenjene članove i simpatizere DZ-a na otvaranje u četvrtak 05. jula, galerija-legat Miluna Mitrovića sa početkom u 21h. Izložbu će otvoriti gospodin Dragisa u pratnji gospodina Doomstera. Dobrodošli.

Хтео бих да се захвалим колеги App на ангажовању око организације изложбе, гостопримству и љубазности. Зона је стварно дивно место :)

Evo i mene, konačno sam stigao na posao. I moji utisci su isti, otvaranje je bilo lepo, puno ljudi i lepih komentara na izložbu (što naravno jako godi). Ivica je pravi domaćin, lepo nas je ugostio i prošetao po Sokobanji, šteta samo što nismo mogli duže da ostanemo. Ja nisam slikao ali Dumster jeste, sad će on da stavi nešto samo da dođe k sebi. :D

Kako Dumster još nije došao k sebi evo par snimaka od sinoć.

000062_jhcgp_9.jpg 000061_popir_9.jpg 000065_pvwcn_9.jpg 000064_jvwzx_9.jpg

Danas je, između ostalih, izložbu posetila i grupa dece iz vrtića. Bilo je uživanje posmatrati ih. Ovo je najbolji način da se fotografija približi najmlađima a kako su Dragiša i Dejan divni gosti ( ništa ne zakeraju) preporučujem vam da pokušate da dovedete ovu izložbu i vaš grad.

Inače, neko je šetao grobljem a neko livadom.

000063_beqlz_9.jpg

• 1 month later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Društvo, nakon Novog Sada, Sokobanje, Kovina i Zrenjanina, u sredu 07.11. izložba "Leptiri" otvara se u Vršcu i to u Kulturnom centru (Sterijina 62) u 18h.

Svi ste pozvani. Pored mene na otvaranju će biti i moj verni saputnik Doomster.

• 3 weeks later...
  • 2 months later...

Fala Darko, drago mi je što smo se upoznali. Žao mi je samo što je raspored bio takav da nismo mogli ni na piće da odemo. Šta ćeš kad je domaćin insistirao da nas vodi na ručak. :rolleyes:

Inače u Kovinu je otvorena izložba fotografija vilinskih konjica sveta iz 2005. godine, nakon nje u istom prostoru biće postavljena i izložba fotografija paukova sveta iz 2006. godine. Leptiri sveta (2007.) je već bila.

Ova tema će uskoro biti obrisana i zameniće je nova sa pozivom za učešće na ovogodišnjoj međunarodnoj izložbi koju sad krećem da organizujem.