Jump to content

AFTER EFFECTS CS3

TEDDY
 Share

Recommended Posts

• 3 weeks later...
Mozda nisu napisali sve sto su popravili...? :)

Bar se tako nadam.. :)

Dzaba se nadas...Barem nije tako u preview verziji koju cackam upravo....

BTW zanimljive stvari se mogu dobiti sa shape layer-ima....

Puppet tool nije los...mada sam ga zamisljao drugacije....

3d text moze biti koristan...

I konacno su sredili dialog za fontove.....ima slajder sa strane....a ima i layer efekte ako u photoshopu...par novih transfer modova....i sto je glavna stvar: za razliku od programa iz CS2 kolekcije, nema onih glupih lagovanja, cak ni u AFXu......

Nadam se da su optimizovali ovo sa lagom...

Takodje se nadam da su poboljsali response aftera... Kad radim 2k, po deset do dadeset sekundi izgubim da prekinem render jednog frejma, takodje i kada radim preview... To mi je najveca zamerka za rad na vecim projektima, zbog nepotrebnog gubljenja vremena... 32-bitni rad je katastrofalno spor...

Nisam jos probao CS3 preview...

Nisam pokusavao da pokrenem neki tezi materijal u cs3 posto je ova preview verzija prilicno nestabilna i puca mi svaki cas....

I dalje gomilu efekata ne radi u 32 bita....

Super je solidi vise nemaju ogranicenja koliko mozes da ih razvlacis napred-nazad.

Brainstorm: OK, ali nisam bas siguran koliko mi je to bilo neophodno...

• 2 weeks later...

Imam ful verziju i prosto je neverovatan. Prvo pupet tool za animaciju vrh , drugo brain storm koji ti daje bilion varijacija , trece u kombinaciji sa cs3 photoshopom tj. vanishing pointom zaista daje 3 d plus je na raspolaganju novi import format iz navedenog photoshopa vpe za vanishing point. Ma vrh

mislim da ce cak i ljuti indijanci moci sa njim moci da naprave nesto kreativno. I vrlo vazna opcija za mobilne telefone de postoje skoro svi modeli telefona tako da se mogu raditi i teme za fonove.

Jednom recju neverovatna kombinacija pogotovu sa novim photoshopom.