Jump to content

Photobattle - REZULTATI!

Recommended Posts

Pobednik photobattle-a na temu 'iluzija' je gatto!

7.jpg

fotografija broj 7 - 59 poena

gatto

(Djordje Gajic)

Nikon D80

Čestitam! :)

Evo i ostalih učesnika:

*click za veću sliku*

th_6.jpg

fotografija broj 6 - 31 poen

gizmo

(Dragan Trifunovic)

Canon A70

th_3.jpg

fotografija broj 3 - 29 poena

doomster

(Dejan Miloradov)

Canon 20D

th_1.jpg

fotografija broj 1 - 22 poena

WiseLizard

(Srdjan Kirtic)

Sony DSC-T33

th_11.jpg

fotografija broj 11 - 20 poena

Darkves

(Darko Veselinovic)

Canon 20D

th_5.jpg

fotografija broj 5 - 9 poena

Korto Prat

(Ivica Kostic)

Panasonic FZ-5

th_2.jpg

fotografija broj 2 - 6 poena

jijang

(Milos Ivanovic)

Canon 350D

th_10.jpg

fotografija broj 10 - 4 poena

ervin

(Ervin Salgo)

Nikon D70

th_8.jpg

fotografija broj 8 - 3 poena

Expo

(Miro Trivunovic)

Nikon FE10

th_9.jpg

fotografija broj 9 - 3 poena

anaboj

(Bojana Pejcic)

Sony W50

th_4.jpg

fotografija broj 4 - 1 poen

rljuba64

(Ljubisa Raimovic)

Sony DSC-P43

th_12.jpg

fotografija broj 12 - 0 poena

bamby

(Bojan Zivkovic)

Fuji F30

@ gatto - čestitam jos jednom... :)

Hvala svima na učešću.

Pozdrav ;]

:blink: bese glasanje za svoju fotku najstroze Ustavom zabranjeno i podleze krivicnom gonjenju ;)

Hvala svima koji su glasali za moju fotku i od sveg srca prepustam osvojenu nagradu (2 sata kod Goldmunda) trece plasiranom :)

Победничка фотографија ми је била најбоља, подсетила ме је на некакву планету. Победила би свакако и да аутор није гласао сам за себе. Мислио сам да се то неће поновити. Сад сам доведен у искрену дилему да ли да кажем коју грубу реч...

Хвала свима којима се свидела моја фотографија и који су гласали за њу. Гизмо препушта награду. Колико се сећам, Голдмунд беше рекао да нема препуштања награде...

Svrbeli me kažiprsti obe ruke ali sam se ipak suzdržao, sad ionako nemam nikakvih obligacija.Nisam hteo da glasam zbog "sukoba interesa", ali moje skromno mišljenje je da je najbolja fotografija od svih ponuđenih bila 11 i Darku čestitam od sveg srca. I da znate otkucao sam poene za fotke 11,3,1 ali sam u poslednjem trenutku odustao jer mi je bilo glupo da glasam, a da ne bude tendeciozno. Ostalo neću da komentarišem.

I da znate otkucao sam poene za fotke 11,3,1 ali sam u poslednjem trenutku odustao jer mi je bilo glupo da glasam, a da ne bude tendeciozno.

Вас двојица сте у вези? :blink: Нисам знао... :P :lol:

Sramota me i da napisem ovo posto nisam glasao ( ne iz nekog principa-jednostavno sam prevideo ).

U svakom slucaju cestitke i sigurno bih glasao za drugoplasiranu (mnogo i bas dobra fotka) , Darkves-ovu i gatto-ovu (al' to sad i nije bitno je l' da) Izvinjavam se jos jednom na ne-glasanju.

Cestitka i gatto-u ! ! Treba biti dovoljno lud da glasas za sebe.

Мислио сам да се то неће поновити. Сад сам доведен у искрену дилему да ли да кажем коју грубу реч...

Ne ustručavaj se, napravio sam sranje i nazad nema. Ako je to sad u opšte i bitno naziv je bio ,,Osvajanje

svemira" tako da te je ispravno asociralo.

Izvinjavam se svima koje sam uvredio.

Prvi put se takmičim i nisam bio upoznat sa kodeksom glasanja.

Nadam se da vas neću namučiti sledećom temom.

Hvala svima koji su glasali.

Pozdrav

Ne ustručavaj se, napravio sam sranje i nazad nema. Ako je to sad u opšte i bitno naziv je bio ,,Osvajanje

svemira" tako da te je ispravno asociralo.

Izvinjavam se svima koje sam uvredio.

Nadam se da vas neću namučiti sledećom temom.

Hvala svima koji su glasali.

Pozdrav

Драго ми је да сам препознао мотив, а још драже да си се објаснио. Али сад си обележен докле год си на Зони :rolleyes:

... ali moje skromno mišljenje je da je najbolja fotografija od svih ponuđenih bila 11 ...

Pošto sam osvojio 0 poena, imam pravo na jedno, kh, kh, pitanje:

Gde (šta) je iluzija na slici 11?

P. S. Čestitke pobednicima.

Pošto sam osvojio 0 poena, imam pravo na jedno, kh, kh, pitanje:

Gde (šta) je iluzija na slici 11?

P. S. Čestitke pobednicima.

Zbog kompir poeni :) imaš pravo na jedno, kh, kh pitanje. :)

Lepo sam napisao, ona je meni najzanimljivija :) Ja sam samo gajio iluziju da se nećemo ograničavati na bukvalno značenje te reči što se ispostavilo iluzornim. :)

Nebitno je moje mišljenje, samo sledeći put neka se više ljudi aktivira.

Inače, tvoja fotka je dobra.

Pozdrav

@ Doomster - nismo u vezi, čini mi se da nikada nismo ni bili na istoj temi zajedno.

@ Bamby - Razlika u razmišljanju, poimanju, verovatno i godinama. Ništa čudno. Da nisam verovao u to, sigurno je nebih poslao. Nešto baš i ne patim od takmičenja. Ali ako ne veruješ meni, što mogu da razumem, zašto ne veruješ urednicima, koji bi fotku diskvalifikovali da se ne slaže sa pravilima i tematikom.

Da izraziš neslaganje sasvim je dovoljno da ne glasaš za nju, što si pretpostavljam učinio.

Zahvaljujem svima, posebno korto pratu pošto smo "u vezi". :)

Pozdrav,

@ Bamby - Razlika u razmišljanju, poimanju, verovatno i godinama.

Baš zbog toga i pitam. Da mi neko kaže šta vidi, što ja ne vidim. Nikako zlonamerno.

Ako je slika dobila nekoliko najviših ocena, a ja ne vidim ništa, očigledno sam "slep".

P. S. Na drugoplasiranoj slici sam video zmiju iz n-tog gledanja, danas.

Moja je greška što u pravilima battle-a nisam navela da je glasanje za svoju fotografiju zabranjeno...

U sledećem battle-u ispravljam ovaj detalj. Izvinjenje svima.

Гизмо препушта награду. Колико се сећам, Голдмунд беше рекао да нема препуштања награде...
Da, odluka je takva da više nema prepuštanja nagrade, jer smo već nekoliko puta imali razne komplikacije (tipa - dobitnik drugog mesta prepušta nagradu, dobitnik trećeg mesta isto ne može da je iskoristi i želi da je prepusti četvrtom mestu, onda je pitanje da li i on može da je iskoristi > nagrada gubi poentu). I ovo će od sada stajati u pravilima.

Idemo dalje, nov battle je pokrenut (click!), očekujem mnogo veći odziv.

Могу се сложити са Бамбијем...

Као и обично, можда се опет гласало зато што је "риба" на слици много добра, а нема везе да ли је тема погођена или тако нешто.... Опет, о укусима се не вреди превише расправљати ;)

Елем, првонаграђена фотка није као фотка толико илузорна, колико је одлична идеја да се иста заротира за 90 степени тако да буде :)

За то, свака част.

Као и за победу ;)

поз.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...