Jump to content

Adobe CS3 promo strana

jovbranko
 Share

Recommended Posts

http://www.adobe.com/creativelicense/?promoid=RVHW

Nisam mogao da izdrzim a da ovo ne okacim. Ne znam kad su ga okacili al' mi se svidja. Mislim, ima dobrih ideja, al' mi se najvise svidja sto mislim da nijedna druga tako velika kuca ne pravi ovakve izlete. Microsoft, Autodesk, itd. nikad ne bi napravili ovako nesto i okacili na sajt. Dakle, prijatno sam iznenadjen inovativnoscu ovih ljudi iako Adobe imam monopol na graficke programe (ne racunam Max, Maya, itd.) i apsolutno nemaju potrebu da se ovako reklamiraju. Citav svet jedva ceka da na svoju masinu instalira novi CS3 paket, a oni ga promovisu. :D

Majstorski, nema sta.

Pozdrav.

P.S. Obratite paznju na zvukove. Kad setate kursorom preko paketa, kao da gledate kung fu film. :lol:

Mislim da je suština u tome da su stvarno napravili veliki iskorak s CS3... ima milion ljudi koji još uvijek koriste, recimo, PS7, jer im više ne treba, i mršte se na upgrade, i na bundlove pune stvari koje im ne trebaju. Adobe s CS3 puca na totalnu dominaciju kroz integraciju, a opet nudi dovoljno varijacija da cijenama pokriju segmente tržišta, tako da nimalo nije bespotrebna kampanja za promociju paketa. CS3 nije samo nadogradnja CS2 već fundamentalna promjena čitavog koncepta game. :)