Jump to content

Hvalisanje foto opremom i umjetničkim dostignućima

Abdee
 Share

Recommended Posts

Kazem, ja u McKinley jedva sastavio mesec dana, kolega isto tako, a i nismo jedini slucajevi. Furam njihov ranac, evo vec 7 godina i dan danas je fenomenalan.

Ako si kupio u radnji, u Srbiji, onda ništa čudno. Ja sam uzeo na limundu. :D Javiću kad se raspadnu, za sada nema znakova.

Ja sam uzeo sinu Diadora patike u Đaku. Raspale se za mesec dana. Od tada samo starke, svi modeli, od letnjih do zimskih, i to sve na limundu, specifične i originalne, kakve braća sa istoka ne prave. Inače nosi 46.5 broj pa je i to plus, kinezi taj broj nemaju. :D Bukvalno mu kupim kad god naletim na nešto da valja. :)

E kada mogu cipele, pantalone da se ispovedim sta je meni danas cika postar doneo....

4 X Ernie Ball Regular Slinky 10-42

20 X Lucky 13 0.60mm www.lucky13apparel.com

1 X Gibson Les Paul Standard 2014 HCS (Heritage Cherry Sunburst)

1 X Ibanez AR200FM-HS (Honey Sunburst ) kao back up telo

2 X Gibson 57 Classic Vintage NC

2 X Seymour Duncan SH-4 Zebra

Nego doktore, kad već ovo ode u OT, pitao jedan drugar za tebe večeras "GDE TI ONAJ DRUGAR ŠTO JE BIO ONDA S NAMA NA PECANJU?" Bila su dva debela, jedan sa jednim i jedan mlađi sa dva oka, e taj mlađi sa dva oka je pitao. Nisam mu rekao ni gde si ni da si oženjen. Jel to OK? :D

da to je skroz o.k. ne odaj me. mene kad bi nemci okačili balzima o rašlju da visim, i pitali - di je vuletić - ja bi rek'o - bole me jaja da vam kažem :lol:

Moj sistem za trenutno nepostojeći FF sistem se laganice sklapa. Stigle nove dvije prinove. Sad je u kompletu 35, 50, 85, 90 makro i 135 od fiksnih i 28-70 2.8. Još neki 70-200 i smiriću se, majke mi. :)

SMC Pentax-FA 135mm f2.8 (IF)

imgp5767resize.jpg

Tamron 90mm f2.8 Macro

imgp5769aresize.jpg

Ajde i ja da kažem nešto na tu temu: pre 4-5 godina sam uzeo Planiku Trekking za oko 13-14 soma, a mislim da je i sad toliko. Ima goretex i ima Vibram đon a to su dve najbitnije stvari za treking obuću. Nisam je uništio a nije da nisam pokušavao - čak je izdržala 14h u snegu jednom prilikom, i naravno da nije nijednu kap propustila. Udobnija je i mekša od diadora patika koje nosim :lol:

Ako neko natrči na Planiku nek uzme slobodno.