Jump to content

IZLOŽBA DIZAJNZONA.COM, SUBOTA 31. MART 21.00, cafe Izba NS

Recommended Posts

• Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tatatarararaaa... :)

Vec sam vam rekao, ali evo jos jednom: Bravo za ovo.. Drago mi je da podizete zonu na jedan visi nivo.. Nadam se da ce ovo postati tradicija...

Pa ko zna, mozda jednom Trunks bude prosao ovako :):

1762_creating_a_fortune.gif

Nemojte da zaboravite da sve propratite fotografijama, za nas sa jeftinijim ulaznicama...

bila je jedna "test" izložba fotografije i sad GD, ID i ilustracija. Kažem test, jer je sve organizovanu na frku od strane neodgovornog mene i ajd. druge neću da prozivam jer je sve ipak dobra volja ali je underground duh zone ispoštovan.

prvu smo preživeli, izgleda da ćemo i ovu, pa lako može da postane tradicija, samo bi trebalo uraditi dugotrajne i ozbiljne pripreme, što je u principu izvodivo.

Hvala Izbi i Maretu

doci cu da slusam druga maxu i da upoznam NS ekipu

a i da vidim radove naravno

doći će na red i web dizajn, pa ćemo videti i tvoje radove :)

nismo mogli da skontamo kako da izlažemo web-dizajn bez računara i konekcije :( malo je nepodesan prostor za to :) ... biće da je najbolje to uraditi na sajtu.

vidimo se

Лепо, лепо. Желим вам добар провод и дружење.

Али једна мала исправка, да народ не би залутао па отишао у неку другу државу :) Улица није Жељезничка него Железничка ;)

Лепо, лепо. Желим вам добар провод и дружење.

Али једна мала исправка, да народ не би залутао па отишао у неку другу државу :) Улица није Жељезничка него Железничка ;)

svi su pozvani ne vidim zašto ne bi učestvovao u provodu i druženju?

nope

A zbog čega ?! Zar nije uobičajeno (normalno) da se potencijalni posetioci obaveste bar 7 dana ranije?Mislim čemu to danas za sutra?

Nemojte shvatiti pogrešno, samo me iznenadjuje ovakav pristup :mellow:

pročitaj feedov post od gore:

bila je jedna "test" izložba fotografije i sad GD, ID i ilustracija. Kažem test, jer je sve organizovanu na frku od strane neodgovornog mene i ajd. druge neću da prozivam jer je sve ipak dobra volja ali je underground duh zone ispoštovan.

prvu smo preživeli, izgleda da ćemo i ovu, pa lako može da postane tradicija, samo bi trebalo uraditi dugotrajne i ozbiljne pripreme, što je u principu izvodivo.

Hvala Izbi i Maretu

:) Biće bolje.

A mi se vidimo sutra.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...