Jump to content

[RAD]push-me-pull-me

Djorzgul
 Share

Recommended Posts

hehe... sjajno. Mislim da si vrhunski umetnik. Ideje i karakteri su ti fenomenalni. Bez problema bi ih drzao u sobi kao skulpture. :) Ja bih licno voleo da vidim jos tvojih radova... osim ovih revolucionarnih ;) I kad ce vec jednom onaj filmic. Ajde malo zagrj stolicu i zavrsavaj to. Tvoji fanovi zeljno cekaju ;)

heh, hvala na lepim recima i podrsci... film ce biti gotov 6og aprila... tj. tad je projekcija u skoli tako da mora da bude gotov... a drugi film ce biti gotov na leto... ako sve bude kako valja...

sto se naplacivanja tutova tice... bah... ako budem imao vremena pravicu ih za dzabe... jbs pare...

hehe, thinker, fala, fala...

sto se tice rendera i captureaoa... jok... moj ti je savet da se igras sa svetlima, bojom i intenzitetom i bojom materijala... mogu sasvim lepi efekti da se postignu... ja nabudzim bar 4 svetla, razlicitih boja i intenziteta i namestam dok mi se ne svidi...

tamo medju objektima selektujes svetlo drzis pritisnuto L i vuces misem po ekranu i menjas mu poziciju... malo je trapavo jos uvek, ali kad se naviknes ok je... fora je da odzumiras model malo vise i onda kliknes na njega pa vuces sa pritisnutim L na koju vec hoces stranu, posto tako odaljavas/priblizavas svetlo, ako slucajno kliknes negde posto si ga namestio vratices ga na tu poziciju, tako da pazljivo sa pritiskanjem L-a,

phuh, valjda ima smisla ovo sto sam nakucao...

za capture je po meni ubedljivo najbolji

http://www.faststone.org

+je za dzabe....

+bajdvej dimitrije mogao si jos malo slobodno da radis na onom svom, dobro izgleda za prvi mudboxing... ima vremena do nedelje uvece...

• 3 weeks later...

Odlican je! Mnogo bolji nego sa pocetka. Jedino ti oci ni na jednom modelu ne pashu bas najbolje, ali ok.

+bajdvej dimitrije mogao si jos malo slobodno da radis na onom svom, dobro izgleda za prvi mudboxing... ima vremena do nedelje uvece...

Mogao sam, ali nisam bas imao ni zelju neku... ono je bio cisto test mudbox-a, pa rekoh, ajd da ne propadne. Prosto ne mogu da verujem za sta su oni tamo glasali... uopste nije smeshno, kako je trebalo da bude. Ali, ok, uvek ce da bude nepravde :D