Jump to content

[RAD] spot cipiripi

marex
 Share

Recommended Posts

@Djorzgul... E, kako me to podsetilo na detinjstvo... Mislim, ja sam i sada donekle dete, al na bash davno detinjstvo :D

A za animaciju... nemam reci (ma imam :)). Render je fenomenalan, stvarno, motion blur je bas kako treba, depth of field takodjer, jedino mi sama animacija deluje usporeno, ali treba da vidim sa zvukom tek. Svaka cast, stvarno. Thinker mi stvarno nabija komplekse nize vrednosti :D

Evo mene nazad na zoni :D Veceras sam video reklamu i stvarno je super.Svaka cast momci :D Jos nesto sto mogu da primetim je u svaku bolju animiranu reklamu kod nas neko sa zone umesao prste :D

E, kako me to podsetilo na detinjstvo... Mislim, ja sam i sada donekle dete, al na bash davno detinjstvo
I mene cipiripi podsetio na detinjstvo :D istih sam god ko ti ja mislim :D

Sto se tice reklame, cela je snimljena. Sve osim veverica, cipiripija i pakovanja, tako da i te crne i bele mase su snimljene. Mi smo radili kompletan CG koji se pojavljuje u spotu i post vezan za samu sliku.

Sto se tice reklame, cela je snimljena. Sve osim veverica, cipiripija i pakovanja, tako da i te crne i bele mase su snimljene. Mi smo radili kompletan CG koji se pojavljuje u spotu i post vezan za samu sliku.

Cekaj, oces da kazes da to prelivanje masa nije 3d, vec snimak, fotka? kamera?? Ne mogu da verujem. Mora da je bar malo comp umesao tipke!! Joj bre procurela mi voda na usta kad sam video, sad jos vise! Ko Homeru! RGHRRHHRHHH

U pitanju je snimak koji je morao da se stabilizuje i malo ocisti, znaci mala intervencija aftera.

I ja sam bio odusevljen kada sam video koliko je kvalitetno snimljeno to ulivanje dve cokolade i upadanje lesnika :)

@Djorzgul... E, kako me to podsetilo na detinjstvo... Mislim, ja sam i sada donekle dete, al na bash davno detinjstvo :D

Ha,ha... Kad si bio dete :D

Super je odradjeno,prava profesionalna stvar.Sto bi se reklo,svetsko - a nase! (to je neki drugi brend,ali nema veze :D)

Pridružujem se čestitkama, samo ja nisam video animaciju na TV.

Kad se emituje, u kojim terminima?

Jel možete da okačite file sa boljim kvalitetom?

btw. Šteta što se one veverice ne vide malo bliže, pošto su fenomenalno odrađene.