Jump to content

Funny videos

godza
 Share

Recommended Posts

• Replies 3.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Тема се зове Funny videos. Једино ако мислиш на друго значење речи Funny - "чудно"?

Ред је кад нешто није смешно, него занимљиво, да се то и нагласи.

Ако је неком тај руски снимак смешан, онда је свакако тај исти случај за посматрање.

Опијату: негде је свакодневица да људе/животиње муче/убијају... Можда је и то смешно?

Бљувотине су за ctrl+w... ;)

Једно је кад правиш будалу од себе, па ти се неко смеје, а друго је кад ти неко угрожава живот бахатошћу (или на било који други начин).

... ma nije vredno rasprave, sad da li ce neko naglasiti da je video ovakav ili onakav trebalo bi ali to je vec stvar pojedinca... sto se tice bljuvotina kojih je ovaj svet pun i prepun, tnjah.... sta da ti kazem, glupo je praviti se da ne postoje, bolesno je da ih gledas. Ni sam nisam nacisto, ne jurim takve stvari kad naletim na nesto budjavo obicno pogledam par sekundi, a kad skapiram o cemu se radi gasim... ali registrujem. To je moj izbor, kada bi takav sadrzaj bio munjen u stranu ja ne bih imao izbor, inace se to zove cenzura, filtriranje ili kakovec, a toga ima vec previse.

Aj, sad malo relax :) meni ovaj video nije smesan, niti uvredljiv, kako bi ga ti okarakterisao,

https://www.youtube.com/watch?feature=playe...p;v=I5F59PkcDWM

@ boric

A da se ti ipak nisi malo vise uziveo u ulogu kvazi prosvetitelja na DZ? :)

Samo na poslednje 2-3 strane si postavio nekoliko videa koji nisu smesni, vise zanimljivi i jedan koji nije nista od toga pa nisam primetio da se neko bunio. Vidim nije ti smetalo postavljanje crnaca srba (gde ces vece djubre od toga ali ko zna, mozda si se pokidao od smeha).

Sto se ''ruskog'' videa tice meni nije smesan, vise je da covek jos jednom ''izneveruje'' sta se desava kod njih. Znaci, nisam postavio kursadzije ili zikinu dinastiju tako da me mani prica o ukusu, uspostavljanju dijagnoza ko je za lecenje a ko ne..