Jump to content

[RAZNO] Moj blog

shtefcs
 Share

Recommended Posts

Hej Shtefcs,

Super ti je ideja ovo sa blogom, bas lepo...

Nego sto delis modele stvarno?

A i zar ne prodajes one celije na TS vec?

Ja sam za da delis znanje u obliku tutoriala, to je plemenito od tebe, ali modele - jok :huh:

Nece te ljudi uzimati za ozbiljno.

Anyways I'm Kalpesh Patel I'm in Living in India 3d is my hobby. Learnt that stuff on my own. am working with an ad agency called saatchi and Saatchi now.

and Please don not use it without permission.

just kiding.. you can use it abuse it ... what the heck. If you do something better to it, do mail it to me. Its a great model. Enjoy.

:P

bem li ga, ako su stvarno free modeli onda je ok da ih kaci za download, jedino sto bi bilo fino cisto da pokaze respect prema onima koji su ih pravili i stavi link/ime...

i sto ga odmah napusavate kad nigde nije rekao da su modeli njegovi... to su drugi zakljucili...

po meni je ok da pravis ovakav sajt, koji god da su ti razlozi,

poradi malo na dizajnu i vidi da stavis credits-e ljudima koji su radili modele...

a ako ima ilegalnih... ph... to sam odluci, necu ja da ti popujem....

Evo ovako. Planirao sam da uopste ne odgovoram na ovaj topic, zbog onako drchnog odgovora Denisa Radenkovica, jer mislim da bi trebao biti malo ljubazniji. Nevolim ljude koji su nabili jedno 30-ak godina u dupe i misle oni su sada preziveli sve i svasta, oni sve znaju, nemaju greske, ma perfektni su, a ovamo na nekim stranim i jacim forumima se sljiktaju kao buve i manji su od makovog zrna.

"Uzmi svoj domen, instaliraj neki blog sistem i uradi dizajn. Onda ima smisla komentarisati. " Pa mislim da znas i sam da je blog na blogeru, i da bih narvno uzeo i svoj domen i hosting da sam imao para. Moram da pocnem od nule, tako da mi za sada najvise bloger odgovara.

A kada sam rekao "Sta kazete na dizajn?" nisam mislio, niti sam negde rekao da sam ga ja napravio, vec sam zeleo da kazete "U bas je dobar" ili " Ma ne valja ti, promeni ga". Template sam dobio od jednog lika, za jednu uslugu, znaci nije obican Blogerov. I ti si 100%, kada si pocinjao zaradjivati online koristio svaku priliku da zaradis, nisi ni ti cvecka.

Ljudi nigde nisam rekao da su modeli moji. Ima tamo nekih mojih mmodela, ali vecina su sa Evermotiona. Za neke imam dozvolu da ih objavim, za neke nisam pitao, ali u svakom slucaju sam ih stavio za free, pa nece imati razloga da se ljute jer na Evermotionu stoje u sekciji za free.

<Avijtichar dizajn: "Jao kako ste naivni pa on je to samo skinuo od http://www.3dkingdom.org/index.php?module=...p;orderby=dateD

Bwe kako te nije sramota " Bravo majstore, kako si samo uspeo da otkrijes. Nemoj ti da mi pricas nista, juce si se registrovao na DZ i nasao si ti nesto da mi kazez. Mladi majmune. Rekao bih ti svasta, ali ispostovacu mesto.

<sudija: "Hej Shtefcs,

Super ti je ideja ovo sa blogom, bas lepo...

Nego sto delis modele stvarno?

A i zar ne prodajes one celije na TS vec?

Ja sam za da delis znanje u obliku tutoriala, to je plemenito od tebe, ali modele - jok

Nece te ljudi uzimati za ozbiljno."

Hvala, hvala. Kao sto sam rekao nisu svi moji modeli. Ma smucilo mi se vise ono da prodajem za neku sicu. Majmuni jedni mnogo uzimaju, 30% oni, 30% taxa i tebi sta ostane. Nista!!! Pa se bacio na nesto drugo. Pa dok stigne jednom mesecno zarada. Slab sam ja za Turbosquid, velika je konkurencija tamo.

Ne stvarno resio sam da zaradim neku kintu, znam mlad sam i nestrpljiv ali mora se na neki nacin. Bacio sam se malo u druge vode.

Sa ovim blogom sam zaradio za prvih nedelju dana 4 puta vise nego na Turbosquid-u za mesec dana.

<Djorzgul: Hvala ti puno na razumevanju i podrsci. Jedini si skapirao da nisam nigde spomenuo da su moji modeli. Neki su ovde kao cigani, znas ono svi na jednog. Videli napadaju neku budalu i oni svi ajde i mi da ispadnemo malo mangupi, pa da mu kazemo neke stvari. Cccccccc.

Razmisljao sam da stavim njihova imena i Email, ali nisam imao mesta ispod slike, jer veruj mi mnogo sam komplikovano uradio onaj tex da stoji onako ispod slike. Bloger ti ne dozvoljava da radis sta hoces sa stranicaom!

Znam da sam malo vise filozofirao, ali morao sam da kazem neke stvari jer sam se gadno unezverio, pa tako ako se nasao neko uvredjenim, ako je, jer i ja sam!!!

Pozdrav svima ljudi !!!

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...