Jump to content

Adobe Photoshop CS3 Beta

Bukira
 Share

Recommended Posts

Kako novi Photoshop stoji sa performansama? Da li se brze ucitava od CS2, kako stoji sa zauzecem memorije? Tnx.

Na Mac-u je drastično brži, na PC-ju oko 10% od CS2, ali je memorijski zahtevniji od prethodnika. Po mom mišljenju, za normalan rad je potrebno bar 1GB RAM-a.

.

Samo jos jedno pitanje :) i dalje sam na PS7 i mozda je konacno doslo vreme za upgrade na CS

Kako se ponasa samo okruzenje? Vidim da je dosta toga izmenjeno, dodate su te grupacije paleta i sl, pa me zanima koliko je sve zivahno sto se tice okruzenja na recimo Core Duo 2Ghz (ne Core 2 Duo). Znam da je Dreamweaver MX2 imao slican tip paleta.

par utisaka

dosta brze se ucitava, nema onaj zastoj od par sekundi kada nestane "abouth photoshop screen"

po ucitavanju veceg fajla (~1.5G) toolbox i options paleta se cudno ponasaju (ukljuceni, a vide se samo siluete) OFF-ON ih vraca u funkciju.

takodje se pojavljuje nekakav okvir u liniji toolboxa (kada i on sam baguje) ali nestaje sa prvim pokretom slike

bio sam sumnjicav kako ce se ponasati ove palete kada su u pitanju veci fajlovi, ali otvaraju se bez problema

efficiency (info paletete) brzo reaguje (citaj: pada), ali bolje radi nego CS2:

doc size: 1.7G

scratch: 7.4G

efficiency: 50%

(posle 30minuta rada, bez purge)

sa slicnim fajlom u CS2 sam padao na 10% ali posle sat

• 1 month later...
@ sniper: C:Program Files\Adobe\Adobe Photoshop CS3\AMT\ i nađi fajl application.siff - preimenuj ga u nešto drugo, na primer applination.xxx i to je to. No expiration.

aha proradilo je to

inache moji utisci sa ovim

brzi

bolji interfejs

volim plavu

thumbs up za poboljshanje curvi

ali mi je beta dosta nestabilna

chekamo final

poz

Novi izgled me je malko zbunio.

Kada sam otvorio novi fajl zbunile me opcije, odmah trazim za Pal D1 ( hocu nesto da napravim )... I nema. I malo gledam, kad ene Film & Video... Hm... :)

O ucitavanju Photoshopa u memoriju moram da kazem bravo, zaista ok. Ja sam osetio ubrzanje od 20%!

Sto se tice precica, pametno je dodato u panelima sa desne strane da mozete da kliknete na X i izbacite tabove, a ne da ih izvlacite pa Xirate...

Takodje osetno bolje ucitavanje fontova...

Ma kakva beta, ovo je za mene final! :D

• 1 month later...
  • 1 month later...