Jump to content
henrik

POTRAŽNJA LOGOA

Recommended Posts

Pošto nema smisla gomilati takve teme na regularnom delu, od sada sve potražnje za logoima postovati ovde. Posebne teme će biti brisane.

Ne bih da pametujem, ali ne bi bilo loše da se okači negde, da bude dostupan i onima kojima će možda biti kasnije potreban.

To je moj predlog. Ako je ovaj komentar u suprotnosti sa pravilima, obrišite ga.

^

Ako misliš na grb Srbije, iskreno ne verujem da će ga neko bez većeg razloga sklanjati sa zvanične lokacije.

Što se tiče logotipa uopšte, voleo bih da se ustali pravilo da članovi odvoje malo vremena da logotipe domaćih firmi šalju na SerbianLogo. Ja baš ovih dana spremam još jedan „paketić”.

^

Ako misliš na grb Srbije, iskreno ne verujem da će ga neko bez većeg razloga sklanjati sa zvanične lokacije.

Što se tiče logotipa uopšte, voleo bih da se ustali pravilo da članovi odvoje malo vremena da logotipe domaćih firmi šalju na SerbianLogo. Ja baš ovih dana spremam još jedan „paketić”.

Mislio sam na logotipe uopšte.

P.S. ja sam u par navrata slao na serbianlogo par "paketića". ;)

pozdrav svima,meni je potreban logo narodne banke srbije.trazio sam na serbianlogo.com ali nisam nasao :( .

ako neko ima bio bih mu vecno zahvalan :).

Henrik&Deus: pa najviše smisla i ima da se na svaki upit traženi logo šalje na serbianlogo, a tražiocu ukaže na link. Odnosno, da ne bi link bio ponavljan milion puta - možda samo informacija da je fajl okačen.

Jasno mi je da ne bi trebalo praviti konkurenciju bez veze, ali, koliko bi komplikovano bilo da Zone ima sopstvenu bazu logoa?

I možda jednostavnije - da serbianlogo okači baner na Zoni?

Mislim, stvarno nije u redu da Mišković bude ispred Trunksa i uredničkog kolegijuma na onoj listi, malo je neprijatno.

Nije problem logo (ako se nađe) poslati na SerbianLogo, ali od slanja do kačenja može proći ne baš kratko vreme, a zahtevi za logotipima su uglavnom hitni.

Što se tiče ideje da se pravi naša interna baza logotipa, mislim da i nije baš potrebno. SerbianLogo je pokrenut baš sa tom namenom i za sada pristojno funkcioniše. A za baner neka se dogovaraju na nivou mada je već dosta puta linkovan odavde.

I još ćeš, slutim.

I ne samo ti, što je još gore.

Što se NBS-a tiče - nail-om sam zamolio urednika njihovog sajta za vektorski logo, a i za dozvolu da isti okačim na SerbianLogo.

A onda ćemo postaviti link.

Ako mi logotip dostave, to jest.

Meni trebaju neki "porodični grbovi" primjeri... po mogućnosti pdf/vektori al i ne mora. Igram se nešto... :)

EDIT: Prije godinu dvije Etnografski muzej u Beogradu je izdao fototipsko izdanje knjige iz neke 1700te sa grbovima toga doba. Takođe, tu (veoma limitiranu) knjigu je valjda pratila i manja, nešto pristupačnija. Anyone?

Pošto nema smisla gomilati takve teme na regularnom delu, od sada sve potražnje za logoima postovati ovde. Posebne teme će biti brisane.

Nekada sam imao adresu rumunskog sajta za logo-e a sada ga nemaaaaa!!!!!

Elem nekada sam iamo taj sajt nesto kao www.logo.ru ali sam imao jedan krah na PC i tu adresu sam izgubio ako neko zna neka kaze na megafon, jer imaju kvalitetne i mnogobrojne logo-e. Pozdrav

Search `U21` >>> Egypt 1997 U21 World Cup >>> http://www.brandsoftheworld.com/search/?ac...h&text=+U21 izbacuje U17. !?

fudbalski savez Srbije >>> http://www.brandsoftheworld.com/search/?qu...brand_id=150847 i http://www.brandsoftheworld.com/search/?qu...brand_id=157829 !?

nbg >>> http://www.brandsoftheworld.com/search/?ac...xt=novi+beograd

Chachkajte loma search, ima dosta toga na sajtu...

Potreban mi je ovaj znak u vektoru...

ko ima da je radio za nekog klijenta plix...

obrisao sam reg broj jer je on jedinstven za svaku firmu pojedinacno, to cu sam da ukucam...

pozdrav

Znak.jpg