Jump to content

Amaterski radovi

reaper
 Share

Recommended Posts

Evo da i ja malo pokazem sta znam u maxu . Koristim max nesto vise od 3-4 meseca . Postovao sam tu moja 3 najbolja rada .

Prvu sliku sam napravio za jedan site , trebalo im je nesto u 3d-u za background...

Drugi rad , tu sam se nesto igrao sa osvetljenjem i efektima kao sto se vidi na slici... Treci rad mi je sad najnoviji . Pravim low-polygon svemirski brod , nesto kao u stilu star warsa . Brod jos nije zavrsen , radim jos na njemu , fale jos neki detalji ali za sada ima negde oko 7000-8000 polygona . Jos se ucim texturisanju pa se nadam da ce brod biti gotov , sa texturama... Ali ako neko ima neki dobar link sa tutorialom za texturisanje modela neka postuje , dobro bi mi dosao bilokakav help... Nadam se da vam se moje slike svidjaju.... :D

as.jpg

cubes.jpg

SP1.jpg

eto shta ti je koincidencija... :blink: danas sam na 3dfbitsu video ovu letelicu. :D

simpatichno izgleda stim da mi se ti topovi uz kokpit nimalo ne svidjaju, preveliki su i identichni onima sa krajeva krila (ok ok, skalirani po duzini :rolleyes: ), kao i oplate izmedju krila koje mi deluju strange/useless. still a good work.

eto shta ti je koincidencija... :blink:  danas sam na 3dfbitsu video ovu letelicu. :D

da taj sam ja :D . Napravio sam i logo za taj site , sad se nevidi jer je site jos "under construcion"...

Evo preradio sam letelicu , skino topove + jos neki omanji detalji... Nadam se da sad izgleda bolje... :)

sph.jpg

Fala momci :D

Nesto sam se igrao sam materialima i causticom , renderovano sa mental rey renderom max7 -ce , moja prva slika renderovana sa MR-om . Ali mislm da vec svi imate nesto ovako ili bar znate napamet kako se ovo radi , ja se namucio ali ono bas....

thx thinke-u :D

danas sam napravio ovo malo ostrvce sa palmom u nekom cartoon fazonu . Pa sam mislio da napravim neki kratki filmic vezano za ovo malo ostrvce....

Jos neznam kako cu sta cu , ali ono cisto da postujem jedan pic... :D

Kad si vec krenuo da razradjujes tu temu sa ostrvom potrudi se malo vise oko materijala, imam osecaj da si chchkao samo vodu a sve ostalo su default materijali. Nedozvoli da se primeti kako su ti objekti konacni. Ovo se odnosi na vodu i na ostrvo cija se ivica vidi kroz vodu.

Uzdravlje

• 4 weeks later...

ova poslednja glava nije losha(svidja mi se ta kapa, ili sta je vec), ali vise volim fazon "uradi sam"! probaj da sam izmodelujes glavu i ako rezultati budu losiji od facemaker-ovih lepse ces se osecati i pritom vezbati 3000 puta vise nego pri ucitavanju skrpitice i budzenju edge loopova. . .

imam zamerku kod glave - jako debeo vrat kad se gleda odnapred! fix it!

poz i samo tako nastavi

Da marco3dx , u pravu si . Samo sto se nema vremena zbog skole , pa sta ugrabim dobro dodje ( ipak , ja tek koristim max nekih 5-6 meseci ) :) Al zato na leto... :rolleyes: Inace razmisljao sam body/telo da pocnem sutra , al nemam bas nekih dobarih tutoriala , pa ako bi neko mogao da stavi neki dobar link...

Uradio sam i update pre jedno lapo sata . Jos moram usi da zavrsim , malo da prepravim nos i obrve a mozda i usne , znaci puno posla . Porobacu i vrat nekako da suzim... Hvala na C&C :)

reaper.jpg

Jel moze neko od vas dobrih i iskusnih ljudi :) da mi postuje ovde koji link ka dobrom tutorialu za body modeling , hteo bih ovom ciki od gore da napravim i telo i malo da vezbam . Googlujem vec nekih sat vremena al nisam naso nijedan dobra tutorial :(