Jump to content

Second Life

sudija
 Share

Recommended Posts

Necu da plaćam psihijatra, ako me uhvati policija dobiću ga džabe. :)

Ja nemogu da nadjem "Fireplace Club",probao sam na pretragi ali daje dosta linkova.

Nije loša igra, jeste da je grafika bedna ali zanimljivo je upoznavati se sa ljudima virtualno.

Dosta je komplikovano za početnike...ima mnogo opcija odmah u startu, i zna da secka i baguje,ali....

vredi probati.

Imam jedno pitanje:

Kako da vratim pantalone i kosu?

Skinuo sam ih u jednoj diskoteci lako ali sad neznam kako da ih vratim.

Sad sam bio u Torinu...al su me picnuli braća Italijani...prvo što su mi rekli je...da promenim izgled mada sam bio sasvim solidan,ali...moda je moda.

Nova kosa, krpice...ma prava Italija.

A bio sam i u kraljevini Srbiji, možeš da okreces prase da ne zagori... :D

+ domaća i Ex YU muzika....Ludnica.

Ribe su svaka čast, većina izgleda baš onako, kao što neodobravaju u realnom životu...nema nijedna bez silikona... sve su Barbike :)

Što se muškaraca tiče tu je već "realnije" ...naćete ih od Adama preko Dart Weider-a pa sve do papaje ili nekog u obliku krompira.

Netreba keša, dosta stvari se neplaća.

Pomognu ti dobri ljudi, ti ih dodaš za prijatelje pa posle ih posle pozoveš kod tebe na party

i odužiš se nekako. Pamti pa vrati.

Samo ja još neznam kako da nabavim moju zemlju i počnem da gradim nešto.

Dosta sam lutao po diskotekama.

A našao sam i lepšu polovinu, pa moram da mislim na budućnost. :blush:

• 8 months later...
  • 2 months later...

Mnogo dobre mape od Bryn Oh-a

Daughter of Gears

http://blip.tv/file/2334264

This is an addition to the Rabbicorn story at IBM 3 found inside the TV set on the tower.

The Rabbicorn Story by Bryn Oh

http://blip.tv/file/3106327

This is a build done in Second Life and was supported by IBM.

Bryn Oh Blog:

http://www.brynoh.blogspot.com/

• 2 weeks later...

To se desavalo i mom prijatelju, sve je ok ispunjeno u prijavi a ponovo te vraća da nešto ispuniš.

Instaliraj SL Viewer pa probaj da udješ direkt preko njega, a takodje probaj i sledeći dan,čini mi se da sl pobrljavi, kao da si već prijavljen a nedobijaš potvrdu.

Javi šta je bilo.

Evo još malo slika iz SL:

19147503_th.jpg

19147499_th.jpg 19157681_th.jpg 19157675_th.jpg 19157677_th.jpg 19157678_th.jpg 19157685_th.jpg19157672_th.jpg 19157684_th.jpg 19157682_th.jpg 19157674_th.jpg 19136890_th.jpg 19136883_th.jpg

• 2 weeks later...

Upiši datum da si stariji, ili se prijavi kad predješ 16 god. :)

---------------------------------------------------------------------

SL Registration FAQ:

Why do you ask for my date of birth?

In order to make Second Life a safe and secure online environment enjoyable for all users over the age of 16, we require an accurate date of birth. By entering your date of birth, you are agreeing that you are 16 years of age or older. Linden Lab reserves all rights to vigorously pursue legal action against all persons who misrepresent personal information or are otherwise untruthful about their identity, and to suspend or cancel Accounts registered with inaccurate or incomplete information.

• 1 month later...
  • 3 weeks later...
Dali neko od vas ima probleme u SL, kao što je često zamrzavanje igre, i restarti windowsa?

Ponekad mi se desi da moram ponovo da reinstaliram windows, jer je puko ko zvečka.

Imam windows 7, ali to mi se dešavalo i na XP.

:(

probaj promjeniti password tako se meni isto dogadjalo promjenio sam pass. i opet je islo bez problema :)

Nepomaže mi promena passworda, neznam ni kakve bi veze imao password sa tim , ali opet probao sam i isto mi se dešava.

Kada prvi put instaliram windows i SL sve je u redu taj dan, sutra već počinje da se gubi, i zamrzava sliku.

Ovako nešto mi se dešava (okolina-modeli, počinju da se deformišu u špic):

https://jira.secondlife.com/secure/attachme...artifacting.jpg

Deformiše se grafika u špiceve, zvuk počinje da zuji, to traje jako kratko, par sekundi , i posle toga ako imam srece, izbaci me samo iz igre, a u najgorem slučaju izbaci i iz windowsa u koji posle nemogu da udjem, pa je potrebno ponovo instalirati windows jer system repair nemože da popravi kvar.

Ponekad dobijem obaveštenje od windowsa :Nvidia Kernel mode error pa broj drajvera

Imam najnovije drajvere za NVIDIA 6600 (SL neće da se pokrene sa starijim drajverima)

Proverio sam RAM memorije, probao da ih menjam sve kombinacije,skinuo grafičku kartu pa probao samo sa integrisanom,menjao napajanje,i probao drugi HDD.

Probao sam sa starom i najnovijom verzijom sl viewera, phoenix viewer...

i opet ista priča, u početku radi a posle se pogubi.

Ustvari nije toliki problem kad me izbaci iz igre, ali nerazumem kako može da toliko sjebe Windows, to mi se sa igrama ili programima nikad pre nije dešavalo, uglavnom su virusi bili ti koji mi obore Windows.

----------

Primetio sam da mi u Task Manager-u prvi dan posle instalacije,

CPU Usage bude do 50 % i opada kad učita odredjeni deo igre, ali već sledeći dan i kasnije on je preko 50 % kad sam u SL i nikako da padne iako stojim u mestu duže vreme.