Jump to content
Lord Ivanhoe

Ajde i ja da se pohvalim

Recommended Posts

Napokon sam prelomio, otisao tamo gde treba i vratio se sa slatkim malim 350d i slatkom ne tako malom sigmom 70-300 apo :)

Eto cisto da vam se pohvalim skinuo sam veliku muku sa vrata :)

Sad jos jedan prajm, i jedna sigma 17-70 i makro 100ka i grip i bolja torba i eto ga razvod braka :)

o kolega chestitke...

eh eto ja imam sigmu 17-70 i 70-300 APO koje bih rado menjao za canon 17-40 bla bla i 70-200 f2.8 L IS trt mrt uz sitnu doplatu ako mozhe :rolleyes:

Napokon sam prelomio, otisao tamo gde treba i vratio se sa slatkim malim 350d i slatkom ne tako malom sigmom 70-300 apo smile.gif

Cestitke i ako se nismo sreli :)

sta reci, covek je hteo da pazari kit i sigmu 18-125 a ja to jednostavno nisam mogao da dopustim pored zive 70-300 APO :D

i ovim putem cestitam!

hvala crnamrljo, extra sam zadovoljan sa 70-300 APO, odlicna kupovina! jedino se nisam se setio da kupim dodatnu bateriju :( tako da se vidimo opet uskoro, mozda cika axel bude tu dovog puta, da i ja upoznam zivu legendu :)

sta reci, covek je hteo da pazari kit i sigmu 18-125 a ja to jednostavno nisam mogao da dopustim pored zive 70-300 APO :D

isqusno.. :D

Nego ti si lepe stvari radio tom Sigmom...

Prvo cestitka, a onda pitanje. Imam 350d i razmisljam o kupovini nekog objektiva sa rasponom ziznih daljina kao sto je ta Sigma. Ceprkajuci po internetu nasao sam brojne zalbe koje se ticu "neslaganja" Sigminih objektiva i Canon-ovih tijela. Iskustva korisnika su oprecna. Neki nemaju nikakve probleme, a neki kukaju na sva usta. Nemam nikakvo iskustvo o tome pa mi je svaki savjet dobrodosao. Ako sam dobro shvatio, tvoje iskustvo je sasvim pozitivno.