Jump to content

[RAZNO] Ne mogu da pronadjem...

Guest C-H-O-T-Y

Recommended Posts

Guest C-H-O-T-Y

Evo ja sad idem po netu, i trazim vec duze vreme jedan tutorijal za modeliranje Audi A3. E sad,doticni tutorijal se nalazi na http://www.3d-palace.com/index.php?option=...&Itemid=133 ali ja jednostavno ne mogu da ga skinem. Kliknem na link,logujem se na 3d-palace (vec sam se davno registrovao) i tako cekam pola sata. Download nikako da krene. Jednostavno,ni makac,iako sam lepo izabrao koji cu odeljak da skidam od tutorijala.

Da li ima ikakve verovatnoce da skinem taj tutorijal za Audi A3? Da li bi mozda mogao da ga skinem sa neke druge adrese tj. od negde drugde? Veoma mi treba,jer je jako kvalitetan i sto je razumljiv...

I da,mozda ovo i nije pravo mesto za postavljanje ovog pitanja ali gde mogu da skinem program koji ce da radi sledece: Znaci ja krenem download nekog veceg fajla (tj. vise njih) i ostavim ga da se downloaduje (posto mi je komp u firmi,a na njemu radi jos ljudi) i kada se komp ugasi,sutradan kada se ponovo upali da mi nastavi download.Ali da sve to radi u pozadini tj. da ne iskacu nikakvi dialog boxovi.

Da li tako nesto uopste moze da se nadje i gde se moze skinuti?

Hvala puno!

Edited by DamjanMX

na 3d-palace ako se dobro secam, moras cekati da dodjes na red za skidanje fajlova. to zna da potraje i do jednog sata, mozda cak i vise ako stvarno ima puno ljudi pre tebe. naravno, postoji i opcija da ne cekas na download, ali to se dobija placenom registracijom.

Guest C-H-O-T-Y
aj sredi pp

Nazalost nemam pojma sta se dogodilo... PP mi jednostavno ne radi.Sve sam pokusavao,ali nisam uspeo da ga osposobim.Kontaktiracu admine.

Evo moj mail je boneberd@gmail.com pa ako neko ima nesto,neka me tako kontaktira... Takvima hvala unapred!

Guest C-H-O-T-Y

pa mogu da vidim,nesto sto bi se i ovako obicno moglo skinuti...

npr. taj za fiat 500 je veoma lep tutorijal...

imas link u jednoj mojoj temi.

pozz nadam se da sam ti pomogao...

Guest C-H-O-T-Y
Ja se jos jednom nudim da ti taj tutorijal posljem postom. Daj mi samo adresu.

Izvini,nisam te video... Nije problem da mi to posaljes,ali mi ne radi PP pa ne mogu da ti se javim.Evo ti moj mail boneberd@gmail.com pa mi se javi da se dogovorimo.Mozes i ti meni da ostavis mail pa da ti se ja javim...

Pozz

Jasmin,evo upravo su mi proradile privatne poruke,pa ti saljem jedan PP.

Dogovoricemo se kako to da mi posaljes,jos jedanput,hvala ti puno...

Pozz