Jump to content

Distance/Online škole i programi

feedback
 Share

Recommended Posts

Ko ne zna neka pita šta ga interesuje.

Ko zna neka ispriča šta misli da je korisno za one koji ne znaju.

Ko je čuo neka prepriča.

Ako ima i još neki predavač u blizini, eh onda stvarno imamo hit!

Mene za početak interesuje kako funkcioniše i koliko je delotvoran distance learning?

• 2 weeks later...

shta te konkretno zanima?

koliko je delotvorno i priznato? zavisi od shkole koju zavrshish... ukoliko recimo zavrshish london college of communication, veoma je priznato i delotvorno... ako zavrshish neku smuti-pa-prospi u nekoj USA cowboy state, onda i nije.

funkcionishe tako shto radish i pratish predavanja online i shaljesh radove... polaganje ispita zavisi od shkole do shkole...

pogledaj na diskusiji animacija o animation mentor... jako fino je objashnjeno kako chitava stvar ide... onda ako te josh neshto zanima, pitaj.

dobra shkola je i www.sessions.edu... iz njujorka su.

• 7 months later...
shta te konkretno zanima?

koliko je delotvorno i priznato? zavisi od shkole koju zavrshish... ukoliko recimo zavrshish london college of communication, veoma je priznato i delotvorno... ako zavrshish neku smuti-pa-prospi u nekoj USA cowboy state, onda i nije.

funkcionishe tako shto radish i pratish predavanja online i shaljesh radove... polaganje ispita zavisi od shkole do shkole...

pogledaj na diskusiji animacija o animation mentor... jako fino je objashnjeno kako chitava stvar ide... onda ako te josh neshto zanima, pitaj.

dobra shkola je i www.sessions.edu... iz njujorka su.

imas www.fit.edu.yu - gd online faks kod nas

• 1 year later...
Imam jedno pitanje jer stvarno ne znam o cemu se radi..u informatoru za FILUM pise Graficka kompozicija/valersko resenje..pise da se radi u formatu 50x70/natron,tripleks i sl,akvarel.Tehnika po izboru: tempera/tus...zanima me kako se radi i o cemu se radi i sta je triplex...malo sam zbunjena..HELP!Bilo bi fino kada bi neko okacio i fotografiju kako bi imala predstavu sta je u pitanju

• 5 months later...
  • 1 year later...

Mene bi interesovao neki strani univerzitet (samo da im je engleski "native" jezik) koji daje opciju distance learninga pa ako neko zna (ne da izgugla nego da ima neko iskustvo s tim ili da zna nekoga ko je imao iskustvo s tim) neka preporuči. Zahvaljujem. :)

• 2 weeks later...

^ Zato i pitah ejseja sta ga zanima. Moja devojka je na London Extrental-u i mogu vam reci da nije uopste naivno, ali je zato strasno dobro priznat faks. U pitanju je engleska knjizevnost doduse, ali ima i drugih smerova..

Preporuka za one koji stvarno nameravaju da nesto nauce (al i da se usput pomuce).

• 4 months later...
  • 2 months later...
obidji ITACADEMY - sabanska skola !!!

hahahahaha,kakva bre škola???prodavanje magle i sumaglice u izmaglici.ne nasedajte na ovu budalaštinu.ako vas neko pita recite mu da mi se javi.imam vremena da mu objasnim sve što ga zanima. :angry:

• 2 months later...

Kada se nisam izvrnuo sada necu nikada. Kontaktiram www.sessions.edu preko online chat opcije koju poseduju na sajtu, super fino odgovaraju vezano za distance e-learning i pitam ih kolika je cena i dobijem odgovor od gospode da je cena 18000$ za ceo kurs ili ti 9000$ godina, auuu jbte..

• 5 weeks later...

ovo sam pisao na jos nekim temama

upisao sam ovo cudo kao on-line varijantu..

KOMPLETNO BACANJE PARA!!!

uzasno sam se zajebao..

sramota me da pominjem koliko sam u obavezi da im isplatim zaostale skolarine..

ono materijala sto su mi poslali na diskovima je jadno i mizerno..isto to,od rechi do rechi ima i na njihovoj platformi koja je dostupna od pocetka kursa..

ima nesto Photoshopa,gde se samo u zadnjem poglavlju pominje za web najbitnija opcija "Slicing",ostalo je zajebavanje sa fotografijama,Adobe Bridge..

kad bi se celo gradivo za PS stavilo na papir,imalo bi materijala za nekih 20-30 stranica malog formata..

Ilustratora ima otprilike koliko i Photoshopa..

ima "Engleski" koji je mozda jedina svetla tacka i gde mozes da naucis nesto

Kroki crtanje koje staje na dva lista papira koliko je obimno..

Zastita autorskih prava koja takodje stane na dva lista papira..

Istorija Dizajna,(neke uopstene stvari,opsta kultura tzv,trucanje u prazno)

Teorija Dizajna(sve nesto u par recenica o klasifikaciji sajtova,aspektima dizajna,izboru domena,promociji,strukturi sajta,implementaciji...)

i ono sto je najvaznije predmeti Dreamweaver, HTML\CSS,Javascript su kriminalno jadni i kratki..

bitno da je on meni stavio tabelu HTML atributa( uz kratka objasnjenja bez primera primene)sa kojom covek ne zna sta bi..ne znam ni kakvo smisleno pitanje da postavim tipovima koji vode kurseve i kojima mozes da saljes pitanja..

Flash,Actionscript isto mizerno obradjene oblasti..

ima nesto Internet Marketinga malo vise i to je to..

pojeo sam g**no i moja je duznost da skrenem paznju ljudima na ove prevarante..

ovakav kurs vredi mozda 10 000 dinara a ne 1400 evra..

nisam ocekivao da cu nesto bog zna sta nauciti,znao sam da cu morati sam da ucim,ali sam se za tu cenu ipak nadao nekoj ozbiljnijoj i obimnijoj obradi barem HTML/CSS i Javascript-a..

nastavljam dalje sa tutorijalima(kao i pre ovog kursa),koji mogu se skinu iza svakog coska..

NE UPISUJTE IT ACADEMY!!!!!!