Jump to content

Imlekova kravica

miksha
 Share

Recommended Posts

• Replies 353
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

I da glasala sam za Nemanju (iako coveka ne znam)!

Ako sam taj ja onda bravo, ucinila si pravu stvar :P, a ako nisam... Hm.. :angry: :P

Ali sto ste se stisli za te fotke sa izlozbe? Ajde bar neko ?

Inace kolega me je zamolio da okacim i njegovu kravicu..

Dakle dame i gospodo kravica Lazara Dimitrijevica :) :

Cao svima!

Svidja mi se sto sam ovde na forumu mogao da vidim neke od kravica sa konkursa, nema ih ni na imlekovom ni na sajtu galerije ozon. Meni je znacilo pa hocu da okacim i svoju kravicu, prosla je u 202 izabrane (bice bar voznje B) ). Nemam prilike da vidim izlozbu jer nisam u Beogradu...Prvi put sam na ovom forumu i moram reci da mi se dopada... Evo kravice:

Pozdrav svima, ponosni novi clan srpske dizajn zajednice

<Stanko>....kravica , kao kravica je dosta slabija kada stoji sama u odnosu kada je na ambalazi!!!

Na ambalazi je sooper!!!Pozdrav....... :lol: :D :P

Slazem se, i meni bolje funkcionise u svom "prirodnom" okruzenju, tj. na pakovanju...

Mislim da je upravo taj dodatak i donekle doprineo njenom izboru u uzi krug...Dobar udarac, zar ne? :)

Iskreno, ne nadam se ni prvoj ni drugoj nagradi, cuo sam da na izlozbi ima prilicno ozbiljnih radova, srecan bi bio da upadnem u onih 10, da mogu da se slikam :lol:

Hvala na komentaru!

Stvarno nek neko slika pa nek okaci barem 10 njegovih favorita, ili u ponedeljak pobednika....Pozdrav :P :D ;)

Zamolicu jednog drugara da svrati u ponedeljak da nam slika pobednika, barem...Ako pristane imacemo izvestaj...U stvari, zamolicu ga da redom slika tih prvih 12... :)