Jump to content

Dizajn tim

futretno
 Share

Recommended Posts

E ljudi ajde da osnujemo dizajn tim ovako nista. da idemo po svim svetskim takmicenjima.

Mada sam ja mali,neverovatno sam ambicozan...imam 17god...normalno da ne znam

kolikon i vi ali se ekstremno trudim. max sad ucim...nemam skener ali cim kupim saljem skice

da razmotrite..... :)

futretno dobrodosao.

stvarno si nas zbunio ovom topic-om, i slikom koju si okacio. oprosticemo samo zato sto si nov i zato sto si mali ;)

ako si voljan da nam dokazes da si ambiciozan kao sto kazes, mi smo voljni da ti pomognemo na sve moguce nacine :)

pozdrav.

E ljudi ajde da osnujemo dizajn tim ovako nista. da idemo po svim svetskim takmicenjima.

Mada sam ja mali,neverovatno sam ambicozan...imam 17god...normalno da ne znam

kolikon i vi ali se ekstremno trudim. max sad ucim...nemam skener ali cim kupim saljem skice

da razmotrite..... :)

Najpre dobrodoso!

A sto se ideje tice vidi topic ID Workshop vec je bilo razgovora na slicnu temu samo svi imaju neke obaveze i to ti je to.

• 2 weeks later...
  • 2 years later...

Odlichan poziv za shut u dupe lenjivcima :)

Bilo bi odlichno kad bi se negde sastajala ekipa jednom u nedelju-dve ako obaveze dozvole i npr. da se razmatraju ideje i rade neki koncepti za odredjeni kurs sa npr. design boom-a koji bi odabrala ekipa.

Preko neta da se organizujemo ispao bi kao josh jedan skech seshn - tj javio bi se mc killer, denis i josh neko i batalili bi prichu.

Ovako pivo, gomila papira flomasteri, par lapova i udri :)

Chisto predlog

edit:

na konkursima pored individualaca mogu i timovi da se prijave. Odlichna bi ujedno i bila vezba za timski rad

Sreca tvoja shto sam ja dao otkaz inace bi ti skinuo tu kese sa glave za ovako podizanje tema iz mrtvih! Jes ti video da je ova tema pokrenuta 2006 godine :) TO je otprilike pre 2 godine :)

U svakom slucaju, dizajn timovi su vrlo zajebana stvar za napraviti, sem ako svi nisu 110% u tome. U suprotnom sve to propada. A i dizajneri moraju da shvate da se u timu radi na necemu zajednickom a ne na tome da se takmici. Ego se u timu ostavlja po strani. Nestaje samostalni i stvara se kolektivni ego. Ego tima, sve ostalo je presipanje iz shupljeg u prazno. Zato i nema tog tima o kome se prichalo :)

Slazem se sa Denisom,u potpunisti,mislim da ovde ima ljudi koji imaju i zelju i volju da napravimo taj tim,sta cekamo,jeste da imamo svi obaveze ali mislim da ovo ,moze da uspe,predlazem skup za vikend svih koji zele da udju u tim,i da popricamo na temu toga uz pivce i ostalo.Pozz svima

Podrzavam ambicioznost

samo treba mnogo raditi na tome

samo jeste apsurd sto neko sa svojih 17 godina zapocinje temu , a iskustva nigde. Dali iko zna koliko je tesko raditi u timu , a takodje da taj tim mora imati vodju, seniore i juniore. Radio sam i znam timove koji su samo zbog cistog interesa napravljeni i po sistemu da jedna osobe max. dve rade jedan segment projekta i tako savrseno funkcionisu. Takodje su interesne grupe ljudi preferirale da budu fizicki prisutne na istoj lokaciji kako bi brainstorming bio face2face. .... ono internet kao ... to funkcionise samo kao projekti po ugovoru i kraj. A posle ako su jos ljudi ok pa pocne druzenje onda jos bolje!

Morao sam onako ukratko da predocim na ozbiljnost stvaranja tima.

Gore navedeni momak sa svojih 17god. nebih zeleo da se ljuti sto sam ga spomenuo , nista licno.

Sreca tvoja shto sam ja dao otkaz inace bi ti skinuo tu kese sa glave za ovako podizanje tema iz mrtvih! Jes ti video da je ova tema pokrenuta 2006 godine :) TO je otprilike pre 2 godine :)

U svakom slucaju, dizajn timovi su vrlo zajebana stvar za napraviti, sem ako svi nisu 110% u tome. U suprotnom sve to propada. A i dizajneri moraju da shvate da se u timu radi na necemu zajednickom a ne na tome da se takmici. Ego se u timu ostavlja po strani. Nestaje samostalni i stvara se kolektivni ego. Ego tima, sve ostalo je presipanje iz shupljeg u prazno. Zato i nema tog tima o kome se prichalo :)

Ma skinucu kesu sam ....nisam ni provalio da je tema od pre dve godine ... bas sam lood ...

AJDE U ZDRAVLJE

Ljudi, bilo bi stvarno extra kada bi se napravilo neko okupljanje! Ja bih sigurno dosao!! Oduvek sam imao zelju da ucim od starijih i iskusnijih, i da posmatram kako rade, kako razmisljaju...Ali na zalost nisam imao puno prilike, tako da sam svim srcem za neko okupljanje i druzenje i cirkanje... :)

P.S. Jeste da se licno ne znamo, ali verujem da ljudi istih interesovanja mogu da ostvare dobar kontakt!

Pozdrav, cujemo se kada uplatim net ;)