Jump to content

{stock} FIAT 500

Guest C-H-O-T-Y

Recommended Posts

Guest C-H-O-T-Y

Evo upravo sam poceo da modeliram FIAT 500.Idem polako,pa cu videti kako ce ispasti...

Svaki predlog je dobrodosao!

post-3832-1151601999.jpg

post-3832-1151602017.jpg

Guest C-H-O-T-Y

Moze li neko da mi pojasni kako da dobijem makar malo kvalitetniji render?

To stvarno ne znam,objasnite mi molim Vas! Gde su profesionalci?

Guest C-H-O-T-Y

Nisam ni mislio da skacem sa oblast na oblast... Samo mi je trebala pomoc oko renderovanja uradjenog dela modela.

Guest C-H-O-T-Y

He,he... U pravu si.Radicu polako pa cu na kraju videti kako cu za render.Inace kakav je sam model? Jel sam nesto zeznuo ili tako nesto? Neki saveti za dalji rad?

Guest C-H-O-T-Y

Je8iga,sad sam se nesto zapetljao,nesto sam zeznuo.Lep je tutorijal ali cu izgleda morati da krenem neke delove ispocetka... Nema veze,kad budem imao vremena...

• 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

sto bre ne radis... pa fica nije tezak... a i nemas neke opasne delove koji ce da te iznerviraju do te mere da batalis ceo rad... ako ficicu napustas, sta ces da radis sa dosta tezim radovima... brate... moras ovo da uradis :D uradi mu samo skoljku i tockove, i bices zadovoljan... sve gde ti zapne, imas nas da ti pomognemo ;) i odma da ti dam 1 savet... ali ako ga procitas, moras da nastavis da radis :D :D :D radi sve iz posebnih delova... nije ti frka da uradis sve iz jednog, pa da iseckas... podelis sve na delice, i onda svaki deo posebno odradis do savrsenstva...

u jbt... izvini... isqliraj me bre... sve sto sam ti reko, reko sam zbog tebe... mene boli uvo koliko ces ti radova da imas, sta ces da zavrsis a sta ne, ali sto da ne zavrsis ako si poceo fino da ucis... ja sam iz tog tutorijala naucio kola da modelujem... dosta je dobar... sve je odradjeno... zato ti kazem... ali ako neces, reci lepo... i kada zavrsim ovaj rad, ima da ti izmodelujem ficicu