Jump to content
flash_back

Neki dobar kick boks klub u BG-u?

Recommended Posts

Ovako, zelim da se bavim nekim sportom, teretana mi je nekako klise pa je odabir pao na kick boks..

Inace malo sam surfovao da nadjem neki dobar klub u BG-u, i ladno bas nista nisam nasao na netu, sem jednog degenskog foruma gde nemogu ni da postujem, manijak na svaki click trazi iznova prijavu <_< pa bi bilo lepo da ako neko zna neki dobar kick boks klub da mi malo pomogne u ovoj 'teskoj' selekciji ;)

Idi u Pinki u Zemunu. Doduse ne znam kako rade sa malo starijima koji na treninge dolaze kao rekreativci. U svojim godinama ne ocekuj da ce ti neko posvetiti dovoljno paznje, pogotovo ako vec nemas visegodisnjeg iskustva sa borilackim vestinama. Koliko znam i dalje postoje i individualni treninzi, u Hali sportova na Nbgd. Srecno!

Јесте бајата, али имам исто питање па да не отварам нову. Дакле, који борилачки спорт-вештину бисте ми препоручили и где? Претпостављам да није небитно поменути да сам мало старији (35), никад нисам тренирао ништа слично, али имам релативно пристојну кондицију пошто рекреативно радим вежбе (згибови, пропадања, тегови) и нисам "свилен" (тренирао рагби некада).

Интерсантна ми је крав-мага, да ли зна неко нешто о томе?

Јесте бајата, али имам исто питање па да не отварам нову. Дакле, који борилачки спорт-вештину бисте ми препоручили и где? Претпостављам да није небитно поменути да сам мало старији (35), никад нисам тренирао ништа слично, али имам релативно пристојну кондицију пошто рекреативно радим вежбе (згибови, пропадања, тегови) и нисам "свилен" (тренирао рагби некада).

Интерсантна ми је крав-мага, да ли зна неко нешто о томе?

krav maga ti je super... imas ovde kod mene ( ulaz odmah pored ) Otona zupancica na nbg im je glavni centar... ne znam odakle si ti ... kada bi napisao odakle si mnogo lakse bi ti rekao gde sta imas ;)

Јулино брдо, али није проблем ако нешто гравитира центру града, да повежем после шљаке. Чак ни Отон није неки проблем, је л` ближе Фонтани тај центар?

Pozz svima, zeleo sam jos pre 2 god da krenem da treniram kick box ali sam imao privatne probleme i nisam imao vremena nikako, sada kada sam se najzad malo stabilizovao voleo bih da krenem, samo se nadam da nije kasno jer sam 87' god!? Ako neko moze malo da pomogne i nesto vise mi kaze ali ako je bas upucen zanima me sve, iz Bg-a sam tacnije Zarkovo!

Nikad nije kasno, ukoliko imas zelju. Ukoliko ne, ti ces odustati pre no sto si zapoceo. Predaces se jos na nivou misli.

Па, ево, после 4 месеца на Крав маги сам прилично задовољан, али бих волео да мало детљније изучим боксерске вештине, чини ми се да је то је најзахтевније. Пошто је у августу пауза са тренинзима Крав маге, да ли неко зна кикбокс клуб који ради у августу, ја бих кренуо сада и надам се наставио паралелно са Крав магом и од септембра?

Шта други мисле о овоме што је Фонтана написао "ако си старији рекреативац не очекуј да ће ти посветити пажњу"? Мислим, јасно ми је да су такмичари приоритет, али надам се да ћу за своје паре добити прилику да научим нешто?!

На Крав маги сам научио нешто о ставовима, ударцима, ескиважама, блокадама са контром али ми се чини да ми је кретање у борби највећа непознаница, а и ово што сам набројао сигурно захтева још пуно рада, шта је 4 месеца...

^

ev' ja krenuo da treniram pre mesec dana, pa ako te zanima moz da dodjes da probas ovde kod mene ( u zarkovu ( al ima i na b.brdu i kod mostarske petlje ), jedino sto je u avgustu pauza, pa tek od septembra.

^

ev' ja krenuo da treniram pre mesec dana, pa ako te zanima moz da dodjes da probas ovde kod mene ( u zarkovu ( al ima i na b.brdu i kod mostarske petlje ), jedino sto je u avgustu pauza, pa tek od septembra.

А где у Жаркову, ја сам на Јулином брду? Колико пара, који су термини, какви су тренинзи, како се клуб зове?

^

t.c. Mondo, 2k mesecno, 3 puta nedeljno ( utorak-chet-subota) od 19h, klub se zove Beograd.

a kakvi su treninzi, ne znam kako da ti kazem, to moras sam da vidis/probas/uporedis ( mogu samo da ti kazem da sam smrsao 8 kila za mesec dana :) )

^

t.c. Mondo, 2k mesecno, 3 puta nedeljno ( utorak-chet-subota) od 19h, klub se zove Beograd.

a kakvi su treninzi, ne znam kako da ti kazem, to moras sam da vidis/probas/uporedis ( mogu samo da ti kazem da sam smrsao 8 kila za mesec dana :) )

pa meni bas super zvuci tc mondo, blizu mi je relativno . . . ali ja sam zensko :P , . . . pa me zanima jel imaju treninzi za devojke u tom klubu :unsure: . . . hvala

Tebi treba jednom sedmicno ono sto rusi praktikuju kao sto je prikazano u filmu Sibirski berberin, scena kada je vasar i kada Tolstoj iskoci iz sanki i prikljuci se masovnoj tuci. Ali to nije najbolji deo.

Najbolji deo je kad harmonikas iz orkestra ne moze da izdrzi, nego spusti harmoniku i uleti u masu. I kako je brzo uleteo, isto tako je brzo izleteo iz mase, samo krvavog nosa. Zadovoljan i pun srece zgrabio je svoju harmoniku i nastavio jos zesce sa muzkom.

Da imamo more, imalo bi jos nesto sto sam jednom praktikovao kad sam bio u CG i pogodilo se bas u vreme kad su jednog dana bili veliki talasi. Vecina onih koji su bili na plazi bi se zaletela i bacila se glavom kroz talas, ali smo nekoliko nas krenuli drugom taktikom - isprsili bi se sto vise mozemo i zaleteli se ka talasu kao da hocemo da ga zaustavimo, a talas bi se razbio o nas i bacio nas nekoliko metara ka obali (talasi bili visoki do 2m).

Nema reci da se opise taj osecaj kad te talas zvekne svom silinom, delimicno se razbije o tebe, ali te velika masa vode ipak savlada i baci ka obali.

Nakon tog popodneva, popadali smo kao snopovi u krevete, potpuno utrneli ne osecajuci nijednu celiju kao da smo u bestelesnom stranju. Ko bude imao prilike, neka proba, nema nista bolje za one koji imaju visak energije koji nikako da potrose.

pa meni bas super zvuci tc mondo, blizu mi je relativno . . . ali ja sam zensko :P , . . . pa me zanima jel imaju treninzi za devojke u tom klubu :unsure: . . . hvala

E jbg, greskom sam kliknuo ovde... Recite mi za taj klub u Zarkovu, ja sam na 5 min od Monda, a nisam ni imao predstavu da nesto tako postoji, jer pricate o kick-boxu? Aj ko moze nesto da kaze neka me doda na facebook-u tamo sam cesce pa mogu da pitam, ali naravno da znam koga da pitam, napisite ovde! :D Pozz svima

mogu i zene :) ( i ima ih )

Треба ми кикбокс клуб који има термине тренинга понедељак, среда, петак, увече, нетакмичарска група. Да ли неко нешто зна?

Имаш у Земуну,хала Пинки,кик-бокс клуб Земун.Сваки радни дан,термини су били од 6,7 и 8,када је било више људи.Термин од 7 је био за такмичаре.Када нема пуно људи,онда су термини од 7 и 8 и нема везе да ли си рекреативац или такмичар,могао си да дођеш у било који термин.Тако је било пре годину дана.Цена је била 2000 динара.

Hauk svima. 95 sam godiste, koliko vidite zensko. :D Htela bih da pocnem da treniram kick boks, da naglasim K1. Zanima me da li je mozda malo kasno za mene da pocnem, i uopste neki predlog za klub? Na vozdovcu sam, blizu autokomande, ako ima nesto blizu, a ako ne, ne marim. Hvala unapred. :)