Jump to content

Koju vrstu igre je najlakse napraviti?

Guest C-H-O-T-Y
 Share

Recommended Posts

• Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Veoma mi je drago sto cujem takve odgovore...

Uostalom,zasto bi radio nesto sto iz dna duse prezirem i to jos za dzabe (to i nije bas tako vazno)?

Napomenjem da je posao sljakatorski.

BTW>Eto vam primer lose organizacije.I neslaganja...

• 2 weeks later...

jeli, BRE, jesmo li mi retardirani, ili shta...?

Samo fali kako javno priznaje da je glavni krivac za globalno otopljavanje, da pishki u krevet i da ako ga vidimo negde na ulici treba da ga prebijemo i uzmemo mu sve pare...

Znam da nije lepo reci ovo, al stvarno ste ***** sto trpate coveku reci u usta...

Hvala puno! :angry:

I da, josh neshto...

Ne znam ko je ovde lud da vam bilo shta pomogne.

Posle svega sto ste ovde uradili, i nishta vezano za igru niste uradili, od mene ne ocekujte NIKAKVU podrshku. Iako sam bio spreman da prougtam nacionalisticke ideje koje guraju ovaj projekat, posle ovoga - shto je mnogo, MNOGO je...

U stvari, jel znate shta je jedino dobro u celoj stvari?

Cinjenica da ne moze svaka budala da pravi igru, i da (hvala bogu) ne moze svaki idiot kome je palo na pamet da shiri nacionalizam, i ideale "ubi, ubi, ubi, ZAKOOOOOOLJI!!!" da sedne i napishe igru.

I to iz prostog razloga:

"ubi ubi ubi" nacin razmisljanja i inteligencija potrebna za pravljenje igre jednostavno ne idu zajedno.

Ma hvala hvala najlepshe... :angry:

^wise old guy have spoken again... :P

Za ovu pricu ste trebali postmortem topic da otvorite i lepo ispricate sta se sve izdesavalo ako vec zelite, i time date smernice svim tek osnovanim gamedev timovima sta ne treba raditi da ne bi zavrsili kao vi. Onda nema pljuvanja, ko nauci nesto - nauci, a ko nece na tudjim, ucice na svojim greskama.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...