Jump to content

Recommended Posts

• Replies 218
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

A jel jedva čekaš i recimo pomor stanovništva u Srbiji? Brate koliko si ti ostrašćen, to me podseća na atmosferu koju su gurali julovci i sps-ovci komentarišući šetnje 96. i 97. Ja vam čestitam i sretan put (ajd da naglasim pošto si ti zgleda u takvom stanju da sve tumačiš pogrešno, bez i trunke ironije i cinizma).

aj ovako...

vas vodi bolesni um a nas zapecacena kornjaca... i ko sad ima pravo?

nego vi kad ste se vec tako odlucili a jos niste do kraja posto je 55.4% za ne zavisnos drzite se svog tora!

a mi ce mo lepo naseg, pa ce da guramo pa ko gde stigne!

ja crnogorca vec sad posmatram ko engleza, nemca, hrvata, madjara, rumuna, bugara, grka svi ste mi isti i svi pricatre svojim jezikom svi ste stranci ovde i za sve vaze ista pravila.

to sto vi ocete ne zavisnost a da prema vama nista ne ostane ne promenjeno... pa brate ti bi da se jebes a da ti ne u**e e pa ne moze misko!

nego ljudi ja vam zaista od srce zelim da se vratite na vase korene, jake ljude sokole koji imaju svoju rec i dostojanstvo! doduse zivite u plemenskom drustvu ali nema veze...

budite jaki kao nekad pa placajte skolovanje kao inostrani studenti, budete jaki kao nekad pa platite svu stuju koju potrosite, budite jaki pa se vtatite u vasu zemlju i uzdigni te je u sokolske visine dje pripada!

a nas malo... ipak smo mi sad mala nacija mala drzava od nas se puno ocekuje ptred onim hagom pred unijiom svi nesto traze, puni smo dugova, sranje je kod nas, bezte...

i jos zamisli svi nekako beze od nas, kad budemo u redu za uniju ona ce se raspasti, a vi ste pred vratima kucate, smo jos da vam otvore... a oce...

treba da zivite zajedno slozno svi u malom kamenom kutku, jer vi ste nacija stena ljudi kamen nepobedivi neustsivi svoje gurate...tako treba

s druge strane mi, prodali bi se za pere, sve radimo nebili nesto skrpili...

kapiras nije nam mesto u istom situ!

ajde srecno vam bilo pa se vidimo na primorju kad nas budete lesili za po 2 eura po flajki svepsa... a mi ce mo na engleskom da je narucujemo jer nas rugobni jezik sad vec ne razumete!

Plaćamo mi struju uredno, i to krvavo, godinama. Kad već pominjete struju, jedva čekam da većina struje iz hidroelektrane Piva ne ide u Srbiju, nego da sve ostane ovdje. Nije vam taj podatak poznat? Ne čudi me.

Wow, propašćemo, bolje da ugasim kompjuter.

Ajd sad šalu na stranu, meni je drago što smo se lepo u miru razdvojili, jer to je sve isti narod... Iskreno, puno sreće u budućnosti, pre svega tim što i ja imam korene iz CG, a potom što znam dosta ljudi iz CG.

(A gde su mladi tu je i šala, tako da nastavljamo zaebanciju) :)

Ajd sad šalu na stranu, meni je drago što smo se lepo u miru razdvojili, jer to je sve isti narod... Iskreno, puno sreće u budućnosti, pre svega tim što i ja imam korene iz CG, a potom što znam dosta ljudi iz CG.

Pa dobro, ja mislim da niko i nije očekivao da će biti nekih većih sranja. Ja sam mislio da može eventualno doći do neke tuče (a tako nešto je i bilo), ali ništa ozbiljnije.

Vremena su se promenila i više nema mesta ostrašćenom nacionalizmu i kvazipatriotizmu.

A jel jedva čekaš i recimo pomor stanovništva u Srbiji? Brate koliko si ti ostrašćen, to me podseća na atmosferu koju su gurali julovci i sps-ovci komentarišući šetnje 96. i 97. Ja vam čestitam i sretan put (ajd da naglasim pošto si ti zgleda u takvom stanju da sve tumačiš pogrešno, bez i trunke ironije i cinizma).

Je li ovo meni upućeno? Pitam jer ne vidim sebe u komentaru, niti mi je ikad moglo pasti na pamet da ostavljam takav utisak. Ja sam smiren, trezven i ozbiljan, tako da, iako je to uvijek bila moda u Srbiji, neodmjerene šale na račun Crne Gore i odvratno unižavanje i snishodljivost nikako ne leže. Imam utisak da pokušavam da razgovaram, a šta god kažem nailazi na podsmijeh, iako nije niti smiješno, niti besmisleno. "Modifikovana vodenica"... molim vas.

Jednostavno, sva pitanja koja se ovdje pominju je vrlo jednostavno u razgovoru raščistiti, a isto mislim i o cijeloj situaciji između Srbije i Crne Gore. Ali se bojim da je malo onih koji su spremni na to, na obje strane. Mnogo je onih koji razmišljaju kao Abdee, Borko, WeBad, ima ih mnogo i ovdje, znam neke lično, i, iskreno - muka mi je od toga. Ja sam tu za opuštenu, normalnu priču o svemu, ne mrzim nikoga, niti mislim išta loše o vama, ili bilo kome. Ako će ovo i dalje da služi za sprdnju na moj račun, i mjesta odakle dolazim - samo znajte da se bar ja neću spustiti na nivo nekih komentara.

@Roy Fokker...samo vi chuvajte ono shto imate...mozda i sachuvate...i dobre ste prijatelje nashli...svaka chast...a i porasli ste...vreme je da kao svako dobro dete odete od kuce...ovako je bolje za sve...

...i naravno u subotu Srbija vs Urugvaj i ceo stadion kliche Srbija, Srbija, Srbija...napokon :D

...Imam utisak da pokušavam da razgovaram, a šta god kažem nailazi na podsmijeh, iako nije niti smiješno, niti besmisleno... ...Ako će ovo i dalje da služi za sprdnju na moj račun, i mjesta odakle dolazim - samo znajte da se bar ja neću spustiti na nivo nekih  komentara.

Cuj prijatelju, posto si vec konstatovao da se narod na ovom forumu podsmeva, sprda na tvoj racun i ostalo, napusti ovaj forum.

Ostavi narod na miru, ocigledno da ti nije mesto ovde.

I nema potrebe da objasnjavas ovom narodu (mozes ga zvati kako ti je volja) gde gresi i sta mu nije u redu sa stavovima... besmisleno je. Jednostavno nestani trovacu, ne-sta-ni.

Bye Bitch!

Шта да се каже... очај... када су нас сви напустили; док нас прогањају и угњетавају; док се Косово одцепљује; само пар година после рата са Хрватском; у највећој кризи... напушта нас наша `братска` Црна Гора (технички, пола ЦГ од које половине су муслимани и шиптари, дакле, 1/3 = 150.000 Црногораца).

Хвала браћо Црногорци.

Cuj prijatelju, posto si vec konstatovao da se narod na ovom forumu podsmeva, sprda na tvoj racun i ostalo, napusti ovaj forum.

I nema potrebe da objasnjavas ovom narodu (mozes ga zvati kako ti je volja) gde gresi i sta mu nije u redu sa stavovima... besmisleno je. Jednostavno nestani trovacu, ne-sta-ni.

Bye Bitch!

Ha... ili-ili, zar ne? O tome i pričam. Gdje sam to kojem "narodu" rekao da "griješi" i ima "loše stavove"? Mislim da ne kršim pravila, tako da me mogu "otjerati" samo jednostranim nedemokratskim aktom ljudi na vlasti na Forumu, a sumnjam u to.

Neko ko ima stav i ne nameće ga drugima nije "trovač" već "oponent" i "sagovornik".

And I'm nobody's bitch... bitch. <_<

Bye Bitch!

Koji si ti faktor ovdje da odlucujesh ko ce ostati a ko nece na forumu?

Spusti se na zemlju drugar, i da neko vishe ubije ovaj smorni topic!

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...